Akrep Burcu 2016 Falı

Burçlar 2016 Falı Akrep Burcu

Akrep burcu, 2016 yılında Satürn'ün etkisi geride bıraktığımız yıl içerisinde olduğu gibi üzerinizde olacak. İki yıllık süreçte hayatınızdaki sizi kısıtlayan ve engelleyen sorunların azaldığını görüyor olmalısınız. Zaman zaman sıkıntıların içerisinden çıkamayacağınızı düşünüyordunuz ve aslında gerçekleşen sorunların asıl sebebi de sizin düşüncesiz davranışlarınızdı. Yeni yılda yenilenmeye girmelisiniz. Size fayda sağlamayacak duygu ve düşüncelerinizden uzaklaşmanız gerekiyor. Hayatınız zaten yoluna girmeye başladı.

2016 yılında yapmanız gerekenleri yapar, sizi ilgilendirmeyen olaylardan da uzaklaşırsanız her şey daha kolay olabilir. Olgunluk göstereceksiniz. Göstereceğiniz olgunluk sadece düşüncenizde değil, hareketlerinizde de gözlemlenecek. Akrep burcu, disiplinli olmalısınız. Umursamazca davrandığınız sürece istediklerinizi elde etmekte de zorlanırsınız. Daha kolay bir yaşantı sürmek tamamen sizin elinizde.

Satürn'ün etkisini yıl içerisinde fazlasıyla hissedeceksiniz. İkili ilişkiler söz konusu olduğunda daha yapıcı olacaksınız. Aslında bu durum hem sizi hem de karşınızdaki kişiyi fazlasıyla memnun edecektir. Zaman zaman sorunlarla karşılaşacaksınız ancak bunlar üstesinden gelemeyeceğiniz düzeyde olmayacak. Zorluklar sizi yıldırmayacak. Kendinizi daha da güçlü hissedeceksiniz. Geçen yıl gerçekleştirdiğiniz hatalarınızdan ders çıkartmayı başarmalısınız.

Akrep burcu, 2016 yılında aldığınız etkilerin sonucunda iş hayatınıza gereken önemi vereceksiniz. Geçen yıl bu durumun tersine hareket ediyordunuz. Başarıya ulaşmak ve finansal açıdan rahatlamak istiyorsanız, mutlaka üzerinize düşeni en iyi şekilde yapmalısınız. Bu yıl, hedeflerinize büyük ölçüde yaklaşacaksınız. Hayallerinizin gerçeğe dönüşme ihtimali var. Projeleriniz destek görecek. Hayatınıza girecek kişilerden iş konusunda fayda sağlayabilirsiniz.

Sizden daha tecrübeli ve akıllı kişilerin önerilerine açık olmalısınız. Ben bilir, ben yaparım diyerek bir yere ulaşmanızın ne kadar zor olacağını fark etmeniz gerekiyor. 2016 yılında eksik yönlerinizi güçlendirmeye çalışın. İş hayatınıza ve yaptığınız işe daha farklı yaklaşın. Zihinsel olarak güçleneceksiniz. Yaptığınız işle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Bazılarınızın yıl içerisinde terfi alma ihtimali var. Finansal durumunuz da her geçen gün daha iyiye gidecek.

Akrep burcu, geride bıraktığımız yıl içerisinde karşınıza çıkan sorunlar sadece iş değil aşk hayatınızda da yaşanmaktaydı. Birlikte olduğunuz kişiyle sürekli olarak tartışmalar içerisine giriyor, bir türlü orta yolu bulamıyordunuz. Yaşanan süreci fırtınalı dönem olarak görebilirsiniz. İlişkiniz bu dönemi atlatmayı başardıysa, artık daha da güçlenecek. Partnerinizle birbirinize daha sağlam kenetleneceksiniz. Fırtınalı dönemi atlatmayı başaramadıysanız da, yeni aşklara yelken açacaksınız.

2016 yılında yeni aşklara yelken açarken şanslı olacaksınız. Rüzgar sizin lehinize dönmüş durumda. Bu yıl hayatınıza yeni insanlar girecek ve bazılarıyla duygusal olarak yakınlaşmayı başaracaksınız. Seçeneklerin bol olması, kafanızın karışmasına neden olabilir. Zaman zaman sorunlar yaşanacak ancak bunları çok fazla büyütmemeye çalışın. Sağlam temeller üzerine kurulu olacak birlikteliğe sahip olabilirsiniz. Evli olan kişiler de sürprizle karşılaşacak.

Akrep burcu, hayatınızın her alanında fazlasıyla aktif olacaksınız. Zaman zaman kafanız karışacak, işlerin içinden çıkmayacağınızı düşüneceksiniz ve sizin bu gibi durumlarda zihinsel olarak güçlenmeniz gerekiyor. Yıl içerisinde sağlıklı olmalı, zorluk yaşadığınız zamanlarda da dinlenmelisiniz. Rutin olarak sağlık kontrollerinizi yaptırın. Üzerinize düşeni en iyi şekilde yapar, dinlenir ve size zarar verecek davranışlardan da kaçınırsanız sağlığınız size sıkıntı çıkartmaz. Spor yapın, günlük koşuşturmalarınızda kendinize mola yaratın.

Akrep Burcu 2016 Falı. Akrep Burcu 2016. 2016 Akrep Burcu Fal.