Aslan Burcu Günlük Fal

30 Mart 2017 Perşembe Aslan Burcu Günlük Fal

Aslan Burcu Günlük Fal

Duygusal anlamda motive bir gündesiniz. Yanlış nedenlere dayalı değişiklikler yapmak doğru olmayabilir. Olayları doğru değerlendirmeli, daha alçak gönüllü olmalı ve maddi anlamda kendinizi garantiye alacak uzun vadeli yatırımlar ya da adımlar üzerine düşünmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Günlük Fal Milliyet

Bugün iş hayatınızla güçlü kişilerle görüşmeler sağlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni başlangıçlar olabilir. Gün içindeki sıkışıklıkların keyfinizi bozmasına izin vermemelisiniz. Duygusal olarak mücadele içinde olabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konulara daha sakin yaklaşmaya çalışın. Hedeflerinize ulaşmak için çaba göstermeniz gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Fal Sabah

Aslan Burcu Günlük Fal Vatan

Merkür alacağınız kararlar konusunda önemli aşamaya neden olacak. Hızlı düşünecek ve bazı olaylar kesinlik kazanacak.. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görmek, yeni atılımlarınız için hızlı bir katalizör görevi üstlenecek.

Aslan Burcu Günlük Fal Posta

Aslan Burcu Günlük Fal Takvim

Gergin bir gün. Aile içinde olumsuz giden bazı sıkıntılarınız olabilir ancak bu olumsuzlukları hazırlayan siz gibisiniz. Ani çıkışlarınız sıkıntı vermekte.

30 Mart 2017 Perşembe Aslan Burcu Günlük Fal. burcu 30 Mart 2017 Perşembe günlük falı. Aslan burcu günlük Fal.