Günlük Fal Akrep Burcu

22 Temmuz 2014 Salı Akrep Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Akrep Burcu

Karşı tarafa ilgisiz davranmanız veya bazı konularla ilgilenmiyormuş gibi bir tavır takınmanız, bazı kişileri utandırabilir veya rahatsız edebilir. Ama, güzel olan şu ki, siz bu konudan zevk alacağa benziyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Akrep Burcu Milliyet

İşe dair finansal konularda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak paniğe kapılmak yerine oldukça sağduyulu davranacaksınız. Çalışma arkadaşlarınız pratikliğinizden etkilenebilir. Banka hesapları ve bütçe hesaplarınızı gözden geçirmeniz yerinde olabilir. Genişleme yönündeki fırsatları değerlendirmeden önce iyi analiz etmeye bakın.

Günlük Fal Akrep Burcu Sabah

Çevrenizde baskıcı tavırlar sergileyerek, bazı dostlarınızdan tepki alabilirsiniz. Erkek kardeşlerinizle ilgili duygusal bağlarınız gündeme gelecektir. Yaşlı akrabalarla gençler arasında gelişecek fikir ayrılıkları, aile içi sorunlara neden olmasını istemiyorsanız, ortak bir payda oluşturmalı ve olaylara esnek bir bakış açısı getirmelisiniz.

Günlük Fal Akrep Burcu Vatan

Sadece sizden tecrübeli diye, kişilerin katılmadığınız nasihatlerine kulak vermek zorunda değilsiniz. Bazen sadece içinizden geldiği gibi hareket etmek en doğrunuza götürecektir. Söylenenleri saygı ve sukunetle dinlemeyi bilin.

Günlük Fal Akrep Burcu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Günlük Fal Akrep Burcu Takvim

Sizi önemsemeyen insanları artık hayatınızdan çıkarma zamanı geldi. Sizin için sadece vakit kaybılar bunu anlayın artık. Maneviyata yönelmeniz huzur verecek.

Günlük fal. 22 Temmuz 2014 Salı Akrep Burcu Günlük Fal. burcu 22 Temmuz 2014 Salı günlük falı.