Günlük Fal Akrep Burcu

2 Ekim 2014 Perşembe Akrep Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Akrep Burcu

Kendinizi belli bir pozisyona ya da yola sokmamanızda fayda var. Daha tarafsız ve objektif bakış açılarına ve rehberliğe ihtiyacınız var. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde Uranüs ve Ay arasında oluşan sert açı beklenmedik gelişmeleri, kendini tutmakta zorlanan kişileri ve hoş olmayan sürprizleri gündeme taşıyabilir. Aramızdan bazılarının alaycı, açık veya zekice yapılan utanma nedeni olabilecek yakıştırmalara ya da suçlamalara maruz kalma olasılığı yüksek. Bu kişilere aynı şiddette ve hatta daha zekice yanıt ve tepki verebilecek veya yorum yapabilecek durumda ya da eğilimde olsak dahi, tavırlarımızı kontrol edip kar zarar hesabı yaparak düşüncelerimizi şimdilik kendimize saklamamızda fayda var. Akşama doğru daha gerçi olabileceğimiz ve sağlam adımlarla ilerleyebileceğimiz gezegen etkileri mevcut. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Akrep Burcu Milliyet

Sözleşmeler, resmi evraklar, bürokratik işlerinize dair sabırlı ve dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Gün içinde kardeşler ve yakın çevreye dair değişiklikler yüzünden yoğunluk yaşayabilirsiniz. Unutmayın, bu süreçte taşıyabileceğiniz kadar sorumluluk üstelenmeniz ve yapıcı bir dil kullanmanız herkes için daha iyi sonuçlar sağlayacak.

Günlük Fal Akrep Burcu Sabah

Düşüncelerinizi saklamakla bir yerlere varamazsınız. Sezgisel yeteneğinizi yanınızda çalışan kişiler de kullanmalısınız. Bugün, çalışma şartlarınızla ilgili aksiliklerden şikayet edecek ve birlikte çalıştığınız kişileri yargılayacaksınız. Siz, zor koşulları sevdiğiniz için, tüm güç olan olaylar, gelip sizi buluyor. Midenizle ilgili problemlere dikkat etmelisiniz.

Günlük Fal Akrep Burcu Vatan

Bugün hemen fırsatını bulup kendinizi dışarılara atmak isteğindesiniz. Kapalı mekanlar, sınırlı manevra alanları sizi her zamankinden daha çok etkileyecek. Açık havaya ve biraz özgür hissetmeye iht iyacınız var. Fırsat yaratın.

Günlük Fal Akrep Burcu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Günlük Fal Akrep Burcu Takvim

İŞLERİNİZ birden açılıyor. Bu dönemde zamanı iyi kullanmanız gerekiyor. Tanıyacağınız yeni insanların size katkısı çok olacak. Dik durun.

Günlük fal. 2 Ekim 2014 Perşembe Akrep Burcu Günlük Fal. burcu 2 Ekim 2014 Perşembe günlük falı.