Günlük Fal Akrep Burcu

22 Eylül 2018 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Akrep Burcu

(24 Ekim - 22 Kasım)Bazı kişiler bazı olaylarda sadece kendi çıkarlarınızı düşündüğünüz ya da bazı yollardan gitmekte ısrarcı olmanızın nedeninin kendi iyiliğinizi düşünmeniz olduğu konusunda iddialı çıkışlar yapabilirler. Bu durumda tamamen kendi başınıza ilerleme kararı alma ihtimaliniz yükselebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta sonu, ilişkilerimiz açısından flu ve iniş çıkışlı bir atmosfer söz konusu olabilir. Aşk hayatımızda canlandırıcı etkiler var, cinsel çekim ve karşılıklı etkileşimler artıyor, ama kıskançlık, öfke ve intikam duyguları ikili ilişkilerde dosttan çok düşmanmış izlenimi veren davranışlara neden olabilir. Olaylara tarafsız ve mantıklı bakmakta zorlanabiliriz. Özellikle maddi başlıklı konuları ya da aşk hayatımızı ilgilendiren başlıklarda güç mücadelelerine dikkat etmeliyiz. Akşamüzeri saatlerden itibaren, enerji daha rahat akıyor, bilgi trafiği ve açıklamalar için zemin hazırlıyor, ama gece civarı saatler tekrar gergin etkileri, ufak tefek sakarlıkları ya da kazaları ve tartışmaları gündeme getirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Günlük Fal Akrep Burcu Milliyet

Bugün ev ve ailevi konular ön plana çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha iyisini yapmak için yaratıcı düşünceler geliştirebilirsiniz. Sosyal çevrenizde yaptığınız işi tanıtabilir, ilgileri üzerinize çekebilirsiniz. Toprağa, gayrimenkullere ait değişiklikler gündeme gelebilir. Eve yönelik değişiklikler için konsantre olmanız zor olmayacak. Ancak planlarda ani değişiklikler de mümkün.

Günlük Fal Akrep Burcu Sabah

Aklına koyduklarını yapmak için uygun bir gün değil. İş yerindeki gruplaşmadan rahatsızlık duyabilirsin.

Günlük Fal Akrep Burcu Vatan

Venüs, burcunuzda ilerliyor ve isteklerinizi erken saatlerde yaşama geçirme konusunda hızlı ve çeşitli fırsatlar sunuyor. Bugün, fikir çatışmaları yaşayabilir ve olayları problem haline getirebilirsiniz. Sizde biliyorsunuz.

Günlük Fal Akrep Burcu Posta

Günlük Fal Akrep Burcu Takvim

Tesadüfen karşılaşacağınız sevdiğiniz size moral verecek. Boşa çıkan her şeyi bir kenara bıraktınız. Kendi güçlerinizle yeniden doğdunuz adeta.

Günlük fal. 22 Eylül 2018 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Fal. burcu 22 Eylül 2018 Cumartesi günlük falı.