Günlük Fal Akrep Burcu

31 Ekim 2014 Cuma Akrep Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Akrep Burcu

Bir yerlerde çabalarınızın ve çalışmalarınızın farkında olan ve iyiliğiniz için çalışan kişiler var. Çok yakında bu kişilerin kim olduğunu fark edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Akrep Burcu Milliyet

Bugün eve ve aileye dair pek çok gelişme yaşanabilir. Anneniz ve babanız arasında fikir ayrılığı yaşanma ihtimali oldukça yüksek gözüküyor. Öte yandan yaşayacağınız bazı karşılaşmalar veya ani gelişen olaylar eski defterlerin açılmasına sebep olabilir. Ancak bu durum düşüncelerinize yeni bir yön çizmenizi sağlayacak.

Günlük Fal Akrep Burcu Sabah

Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların bir müddet daha devam etme olasılığına rağmen, sınırlarınızı zorlamaktan hoşlanıyorsunuz.. Karşı cinsle ilişkilerinizde çok şüphecisiniz. Geçmişte yaşadığınız olumsuzlukları unutmalısınız. Bazı konularda ki güvensizliğiniz sizi durgunlaştırıyor. Gerçeklerle yüzleşmeye başladınız artık.

Günlük Fal Akrep Burcu Vatan

Ev ve aile ortamınızda öz güven ve parlayan egolar nedeniyle gergin anlar yaşanabilir. Her şey kurallı ve sizin planınız dahilinde yürümek zorunda değil. Aksamalar dünyanın sonu değil. Biraz esnek olmakta fayda var.

Günlük Fal Akrep Burcu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Günlük Fal Akrep Burcu Takvim

YARATICI yönünüzü ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız fakat öncelikle korkularınızı yenmelisiniz.

Günlük fal. 31 Ekim 2014 Cuma Akrep Burcu Günlük Fal. burcu 31 Ekim 2014 Cuma günlük falı.