Günlük Fal Akrep Burcu

2 Mayıs 2016 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Akrep Burcu

Çevrenizi üzerinde yoğunlaştığınız işlere veya projelere göre düzenleyebilirsiniz. İyi bir arkadaşınızla ya da partnerinizle paylaşacağınız fikirler duygusal davranmamanız durumunda daha iyi bir seviyeye taşınabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Fikir alışverişlerini, sosyal planları, yeni öğrenilecek bilgileri, hümanist tavırları ön plana çıkartan bir gündeyiz. Akşam saatlerinden itibaren hedeflerimize ulaşma konusunda kararlı şekilde ilerleyebiliriz. Tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle iletişim artabilir. Geceye doğru saatlerde ise, farklı şeyler deneyebilir, yenilikçi bir ruh halinde olabiliriz. Sıradan şeyler ilgimizi çekmeyecektir. Bugün Boğa burcuna geçiş yapan Venüs ise, estetik, güzellik, sanat, yaratıcı işler, zevke düşkünlük, keyif veren aktiviteler ya da ilişkilerde sadakat, istikrar, güven ve kalıcılık temalarının önümüzdeki günlerde ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Akrep Burcu Milliyet

Bugün duygusal konular gündeme geldiğinde daha esnek olmalısınız. Ortaklaşa konular üzerinde durmak gerekebilir.

Günlük Fal Akrep Burcu Sabah

İkinci yönetici gezegeniniz Mars geri giderken , size ilişiklerinizde olumlu fakat dikkat etmeniz gereken bir durum sunuyor. Beklediğiniz anlaşmalar ve resmi işlerinizle ilgili sorunlar çıkarabilir. , gözünüzden kaçan şeylerde olabilir.. Geçmişle ilgili küçük pürüzlerin canınızı sıkmasına izin vermemelisiniz. Tansiyon problemleriniz olabilir.

Günlük Fal Akrep Burcu Vatan

Günlük Fal Akrep Burcu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Günlük Fal Akrep Burcu Takvim

Aileniz size bir takım fazladan sorumluluklar vermek isteyebilir. Kendi sosyal yaşamınızdaki sorumluluklarınızı da gündeme getirmeniz gerekebilir.

Günlük fal. 2 Mayıs 2016 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Fal. burcu 2 Mayıs 2016 Pazartesi günlük falı.