Günlük Fal Akrep Burcu

21 Ekim 2016 Cuma Akrep Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Akrep Burcu

Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bazı anlaşmaları dikkatle gözden geçirmeniz gerekiyor. Evinizi ve ailenizi ilgilendiren değişiklikler yapabilirsiniz. Bu değişiklikler arkadaşlarınızın veya aile üyelerinin size karşı bazı tavırlarını da etkileyebilir. Rekabetçi yönünüzü test edebileceğiniz işlerle uğraşabilirsiniz, ama alçakgönüllülüğü elden bırakmayın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geçmiş çalışmalarımızın sonuçlarını görebileceğimiz, uzaklardan gelen ani haberlerin, beklenmedik gelişmelerin veya tam tersi sürprizlerin gündeme gelebileceği bir gün. Seyahatler, öğretici ve keyifli aktiviteler, ziyaretler ufuk açıcı olabilir. İşlerimizi bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz. Mars Pluton görünümü bir yandan ısrarcı, saplantılı, yobaz veya dediğim dedik kişileri ön plana çıkartırken, bir yandan da değişimi körüklüyor. İnsanlığın karanlık tarafıyla yüzleşmemizi sağlıyor. Çok istediğimiz amaçlar için hırsla çalışabilir ve sürekliliği olan sonuçlar elde edebiliriz. Dayanıklılık yüksek.Bu görünüm aynı zamanda cinsel duygularda artış ve şehvet anlamına da gelir. Bazı kişiler bazı kişileri saplantı haline getirebilir. Öğle sonrası saatlerde, maddi başlıklı konularda problemler, utangaçlık, özgüven kaybı veya ilişkilerde problemler ön plana çıkabilir. Ortaya çıkan gücü yapıcı kullanmalı. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Akrep Burcu Milliyet

Bugün üzerinde kafa yorduğunuz konularda olayları daha rahat görebileceksiniz. Yeni konulara ilgi duyabilir, bunlar için araştırma yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek ve düşüncelerinizi onlara açmak iyi gelebilir. Gün içinde sorumlu olduğumuz konularda ivme kazandırmak isteyebilirsiniz. Acele davranmayın.

Günlük Fal Akrep Burcu Sabah

Maddi konularda beklediğiniz açılımlar gündeme gelecek. Varsayımlarınızı farklı bir şekilde kabul ettirmesini biliyorsunuz. Bugün; istediğiniz şartları gündeme getirmekten korkmuyor, hatta biraz da cesur davranıyorsunuz. Zamanın sizin için önemli olduğunu karşınızdaki kişilere kabul ettirecek ve işlerinize hız kazandıracaksınız

Günlük Fal Akrep Burcu Vatan

Bugün seyahat veya hobi amaçlı bir eğitim söz konusu olduğunda, gayet keyifli, verimli ve tatminkar bir gün geçirme şansınız olabilir. Yeni fikirlere açık ve esnek olabilmek çok daha fazla huzur verecek bugün size.

Günlük Fal Akrep Burcu Posta

Günlük Fal Akrep Burcu Takvim

Büyüklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ancak yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Artık olaylara daha özgür ve mantıkla bir açıdan bakıyorsunuz.

Günlük fal. 21 Ekim 2016 Cuma Akrep Burcu Günlük Fal. burcu 21 Ekim 2016 Cuma günlük falı.