Günlük Fal Akrep Burcu

26 Mayıs 2016 Perşembe Akrep Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Akrep Burcu

Maddi başlıklı konularda hareketlilik görülebilecek bir aylık süreçtesiniz. Rakamlarla dans başlıyor. Ödemeler, bütçe, yatırım, ek gelirler, yanlış hesaplamalar, kontrolsüz harcamalar v.b başlıklar yorucu olabilir. Giren ve çıkan paralarla uğraşmanız gerekebilir. Tüm bu koşuşturma ve hesaplamalar esnasında dikkatli olmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Venüs İkizler burcuna geçiyor ve Venüs ve Mars arasındaki gergin görünüm kesinleşiyor(bir hafta boyunca etkili). İkili ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklar açısından kontroldışına çıkan tutumları, kutuplaşmaları ve tartışmaları akla getiren ve aynı zamanda karşı cinsle etkileşimi arttıran bu görümlerle ilgili detaylı yazımı dün ele aldığım için bugün uzun uzun yer tutmuyorum. Pazartesi yazımı okumanızı tavsiye ederim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Akrep Burcu Milliyet

Günlük Fal Akrep Burcu Sabah

Kendinize göre büyük çabalar sonucu gerçekleştirdiğiniz organizasyonu sahiplenmek, etrafınızdaki bazı yakın arkadaşlarınızın gizli tepkilerini çekiyor. Karşılıklı görüşmelerde imalı sözcüklerden kaçınmalısınız. Çünkü, gerçekten araya mesafeler girebilir. Ayrıca, ayni yerde farklı spekülasyona neden olacak dedikodu mahiyetinde konuşmalardan uzak kalın.

Günlük Fal Akrep Burcu Vatan

Günlük Fal Akrep Burcu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Günlük Fal Akrep Burcu Takvim

Enerjinizin tükendiğinizi hissedip karamsarlığa kapılabilirsiniz. Evden çıkmama isteğinin sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Dışarıda vakit geçirin.

Günlük fal. 26 Mayıs 2016 Perşembe Akrep Burcu Günlük Fal. burcu 26 Mayıs 2016 Perşembe günlük falı.