Günlük Fal Akrep Burcu

22 Ekim 2014 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Akrep Burcu

Bazı kişilerin sizden tam olarak ne beklediği konusunda kafa karışıklıklarınız varsa, olaylar netleşmeye başlıyor. Herkes için her şey olmaya çalışıyorsanız bunun mümkün olmadığını görmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Akrep Burcu Milliyet

Güne gerek iş gerekse sosyal açıdan hareketli bir başlangıç yapabilirsiniz. Önemli işlerinizi günün ilk saatlerinde halletmeye bakın. Gün içinde eski arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. Bazı geçmiş meseleler tekrar açılabilir. Bu yüzden bazı içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Kabullenme teması önem kazanacak.

Günlük Fal Akrep Burcu Sabah

Bugün çok fazla meraklısınız. Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Çevresel koşullarınızı zorlayarak, hedeflerinize ulaşmaya alışmışsınız. Savunduğunuz konulardan taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz. Mesleki ilişkileriniz başarılı bir şekilde ortaya koyarken, inatçı yapınız bir kez daha vurgulayacaksınız.

Günlük Fal Akrep Burcu Vatan

Kural koyan ve uygulanmasını bekleyen kişilere karşı isyankar tavırlarınız gerilim yaratabilir. Tepki göstermeden önce benim de sualsiz uygulanmasını beklediğim kurallarım var mı diye bir düşünün. Anlayış göstermelisiniz.

Günlük Fal Akrep Burcu Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Günlük Fal Akrep Burcu Takvim

YENİ arkadaşlıkların size ummadığınız kadar faydası olacak. Dışarıda hayatın akışı içinde, sosyal olmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.

Günlük fal. 22 Ekim 2014 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Fal. burcu 22 Ekim 2014 Çarşamba günlük falı.