Günlük Fal Akrep Burcu

23 Şubat 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Akrep Burcu

Yatırımsal fırsatlar söz konusu olabilir. Gerekli araştırmaları yapmalısınız. Fikir uyuşmazlıklarıyla vakit kaybetmemeli, uzlaşmacı olmalı, size uymayan durumlar varsa, yalnız ilerlemelisiniz. Tartışarak hiçbir şey kazanılmayacağını unutmamalı. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Haftanın en uyumlu ve güzel günlerinden birindeyiz. Venüs ve Jüpiter arasındaki olumlu açı sevgimizi ve düşüncelerimizi gösterebilmemiz, ifade edebilmemiz için olanak sağlarken, duygularımız coşabilir ve sevgi bazında içimiz içimize sığmayabilir ya da yaratıcılık gerektiren, estetik veya sanatla ilgili konularda yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabilir ve bu başlıklı konularda başarı sağlayabiliriz. Sadece Ay’ın boşlukta olması zaman zaman karasızlıklara, belirsizliklere veya isteksizliklere neden olabilir, ama belli belirsiz bir etki. Çok önemsemiyorum Niobe’ce. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Günlük Fal Akrep Burcu Milliyet

Duygusal yönden bağlayıcı koşullar gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan konularda karşı dikkatli olmanızda fayda var. Eviniz ve aileniz ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Gün içinde endişe ve evhama oldukça yatkınlık gösterebilirsiniz. Hassas durumlar ortaya çıkabilir. Ortaklı para konuları gündeme gelebilir.

Günlük Fal Akrep Burcu Sabah

Senin için önemli olan ne hissettiğin. Herkese iyi niyet göstermene rağmen aynısını görmüyorsun.

Günlük Fal Akrep Burcu Vatan

Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların bir müddet daha devam etme olasılığına rağmen, sınırlarınızı zorlamaktan hoşlanıyorsunuz.. Karşı cinsle ilişkilerinizde çok şüphecisiniz. Yaşadığınız olumsuzlukları unutmalısınız.

Günlük Fal Akrep Burcu Posta

Günlük Fal Akrep Burcu Takvim

AŞK: Başkalarından duyacağınız sözler karşılığında sevdiğinizi kırarak gün boyu mutsuz olacaksınız. Ön tedbir almadan aklınızı kendinize saklayarak sonucu beklemenizde yarar var. PARA: İş arkadaşlarınızı düelloya çağırır gibisiniz. Sizi çekemeyenler olduğu doğru ama öfkenize yenik düşmeyin. SAĞLIK: Bugün kendinizi duygusal yönden bir hayli güçsüz hissediyorsunuz. Yemek içmekle uğraşmayıp gün boyu beslenmeyi unuttunuz.

Günlük fal. 23 Şubat 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Fal. burcu 23 Şubat 2018 Cuma günlük falı.