Günlük Fal Aslan Burcu

26 Ağustos 2016 Cuma Aslan Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Aslan Burcu

Önümüzdeki iki gün boyunca ekip çalışmalarının ve grup aktivitelerinin faydasını görebilirsiniz. İyimserliğinizi koruyarak gayret göstermeniz maddi kazanımlara neden olabilir. Arkadaşlarınız size ilham verebilir. Gruplara bağlı işler daha verimli görünüyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Pazartesi günü yazdığım Mars ve Satürn’ün olumsuz kavuşumu bugün gerçekleşiyor. Ancak, günün gezegen görünümleri daha olumlu olduğu için iş de zorlayan ve ev azalarını ön plana çıkartan etkilerini bugün hissetmeyiz diye umuyorum. Öğle saatlerinde ilişkilerimiz, aşk hayatımız, güzellik ve estetik başlıklı konular ya da maddi başlıklı işler açısından olumlu koşullar var. Gece saatlerine kadar maddi başlıklı konularda görüşmeler yapmak, geleceğimizi ilgilendiren planlar, randevular ya da yayınlar veya pazarlama faaliyetleri açısından uygun zaman diliminde olacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Aslan Burcu Milliyet

Bugün iletişim yönünden yoğun bir gündeminiz olabilir. Gün içinde yanlış anlaşılmalardan dolayı çıkabilecek aksaklıklara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Konuşmalar havada kalabilir. Öğleden sonraki saatlerde kendinizi yaratıcı konularla ilgilenirken bulabilirsiniz. Gün içinde duygusal yönden sizi zorlayan konularla ilgilenebilirsiniz.

Günlük Fal Aslan Burcu Sabah

Arkadaşlarınız bazı önemli sorunlarını sizinle paylaşmak isteyeceklerdir. Görüşeceğiniz kişileri fikirlerinizle etkilemeniz çok kolay olacak ve onlardan, ileriye yönelik sözler alabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizde, çekiciliğiniz gün geçtikçe artıyor. Bugün yine ilginç fikirler peşindesiniz. Değişen hava koşulları sağlığınız olumsuz etkileyebilir.

Günlük Fal Aslan Burcu Vatan

Günlük Fal Aslan Burcu Posta

Günlük Fal Aslan Burcu Takvim

Kendinizle yüzleşerek doğruları görmeye başlayacaksınız. İnsanlar sizinle artık rahat iletişim kuruyor. İyimser ve uyumlu havanız sosyal çevrenizi genişletecek.

Günlük fal. 26 Ağustos 2016 Cuma Aslan Burcu Günlük Fal. burcu 26 Ağustos 2016 Cuma günlük falı.