Günlük Fal Aslan Burcu

20 Ekim 2016 Perşembe Aslan Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Aslan Burcu

Özel meselelerin üretkenliğinizi ve ilerleme şansınızı azaltmasına izin vermemelisiniz. Sizi engellemeye veya yavaşlatmaya çalışan kişiler olabilir. Kendinizi daha net anlatarak ilerlemenizde fayda var. İşleri halletme yeteneğiniz ilerlemenizin önünü açabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geçmiş çalışmalarımızın sonuçlarını görebileceğimiz, uzaklardan gelen ani haberlerin, beklenmedik gelişmelerin veya tam tersi sürprizlerin gündeme gelebileceği bir gün. Seyahatler, öğretici ve keyifli aktiviteler, ziyaretler ufuk açıcı olabilir. İşlerimizi bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz. Mars Pluton görünümü bir yandan ısrarcı, saplantılı, yobaz veya dediğim dedik kişileri ön plana çıkartırken, bir yandan da değişimi körüklüyor. İnsanlığın karanlık tarafıyla yüzleşmemizi sağlıyor. Çok istediğimiz amaçlar için hırsla çalışabilir ve sürekliliği olan sonuçlar elde edebiliriz. Dayanıklılık yüksek.
Bu görünüm aynı zamanda cinsel duygularda artış ve şehvet anlamına da gelir. Bazı kişiler bazı kişileri saplantı haline getirebilir. Öğle sonrası saatlerde, maddi başlıklı konularda problemler, utangaçlık, özgüven kaybı veya ilişkilerde problemler ön plana çıkabilir. Ortaya çıkan gücü yapıcı kullanmalı. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Aslan Burcu Milliyet

Sabah saatlerinde geleceğe yönelik konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Aynı iş çevresinde olduğunuz kişilerden fikir alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara başkalarıyla çalışabilirsiniz. İlerleyen saatlerde yoğunluğunuz artabilir. Elinizde olmayan nedenlerden işlerinizde engeller çıkabilir.

Günlük Fal Aslan Burcu Sabah

Bir an önce gerçekleştirmek istediğiniz işinizle ilgili konuyu aceleye getirmeden ifade etmeye çalışın. Bu olay, çok hızlı davranmanın getireceği riskleri kaldırmayacak kadar sizin için önemli. Bu nedenle, şimdiye kadar yapmadığınız şekilde detaylı adımları hesaplayarak yapacağınız planlara ihtiyacınız var. Değersiz görünen bazı ayrıntılar başkaları için çok önemli olabilir. Düzen içinde bir sistem size kazandıracaktır.

Günlük Fal Aslan Burcu Vatan

Arkadaşlarla buluşup kalabalık toplantılar yapmak için güzel bir tatil günü. Aynı dilden konuştuğunuz kişilerin size eşlik etmesi iyi olur. Yoksa gürültülü ancak dinlemeye değer bir şey bulamadığınız bir ortamda kalabilirsiniz.

Günlük Fal Aslan Burcu Posta

Günlük Fal Aslan Burcu Takvim

Bazı şeylere olduğundan fazla değer vermiş olduğunuzu düşünebilirsiniz. Sizi destekleyenleri küçümsemeyin. Duygularınız karışık. Sorunları büyütmekten kaçının.

Günlük fal. 20 Ekim 2016 Perşembe Aslan Burcu Günlük Fal. burcu 20 Ekim 2016 Perşembe günlük falı.