Günlük Fal Aslan Burcu

1 Temmuz 2015 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Aslan Burcu

Duygusal anlamda kendinizi daha iyi tanıyabileceğiniz, bu anlamda içsel yolculuklarınızı arttıracağınız günlerdesiniz. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Ayrıca bir not: Sizi dinlemeyen veya sizi anlamak istemeyen kişiler bugünden itibaren problem sahibi demektir. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni randevular veya mevcut ilişkilerimizde yenileyici etkiler devrede. Aşırılıklara ve abartılara açık günlerdeyiz. Her şeyin fazlasını isteyebiliriz. İlişkiler, sosyal aktiviteler veya içine estetik katılması gereken işler bu anlamda desteklenirken, yeme içme, giyinme veya alışveriş temalı işlerde aşırılıklara kaçmak zararlı olabilir. İlerleyen saatlerde, bize verilen fikirleri veya önerileri dikkatle dinlememizde fikir farklılıklarını tartışmaya çevirmememizde fayda var. Dolunay stresi yavaş yavaş hissedilmeye başlasa da, Genel anlamda şanslı kazanımlara(özellikle, maddi, ilişkiler veya yaratıcılık gerektiren işler bazında) açık birkaç gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Aslan Burcu Milliyet

Yabancılarla ilgili konular sabah saatlerinizi etkileyebilir. İlerleyen zamanlarda sizi ortaklı para konularına karşı dikkatli olmanızda fayda var. Kriz yaratabilecek durumlar oluşabilir. Gün içinde keyif aldığınız şeyler için zaman ayırmak size iyi gelecektir. Sorumlu olduğunuz konularda farkındalık yaşayabilirsiniz. Akşama doğru ilişkilerinizde çatışmalar yaşanabilir.

Günlük Fal Aslan Burcu Sabah

Bugün Venüs'ten aldığınız desteği, olumlu bir şekilde kullanacaksınız. Kendinize güveniyorsunuz. Duygusal konularda, onunla aranızda gizli bir yarış var. Dengelerinizi korumak için, kuralları siz koymalısınız. Sıra dışı konuların gündem kazanmasıyla bazı eski olayları artık arkada bırakacaksınız. Duygularınız yenileniyor.

Günlük Fal Aslan Burcu Vatan

Bugünlerde iki şans gezegeni burcunuzda el ele vermiş sizin için yeni fırsatlar ortaya çıkarıyor. Ön plana çıkmak, yeteneklerinizi sunmak, saygınlık ve beğeni kazanmak adına her zamankinden daha çok parlama şansınız var.

Günlük Fal Aslan Burcu Posta

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Günlük Fal Aslan Burcu Takvim

Bugün iş yeniliği peşinde olduğunuzu bilen dostlarınız size teklif gönderecekler. Bu arada mevcut işinizi ihmal ederseniz yanlış anlaşılabilirsiniz.

Günlük fal. 1 Temmuz 2015 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Fal. burcu 1 Temmuz 2015 Çarşamba günlük falı.