Günlük Fal Aslan Burcu

22 Aralık 2014 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Aslan Burcu

Oğlak burcunda oluşacak yeni ay nedeniyle, önümüzdeki iki haftalık süreçte iş başvuruları yapabilir, mevcut işinizde yenilenmeye gidebilir, sağlığınızla ilgili başlangıçlar(spora ya da diyete başlamak v.b) yapabilirsiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık’ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn’ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…

Günlük Fal Aslan Burcu Milliyet

İş ve çalışma konularında daha hırslı olacaksınız. Yeni sorumluluklar ve görevler almak isteyebilirsiniz. Daha disiplinli ve planlı bir çalışma temposu içine giriyorsunuz. Ancak sağlığınızla ilgili konuları erteleme eğilimindesiniz. Gün içinde sağlığınız için gerekli destekleri almaya ve dinlenme molası vermeye özen gösterin.

Günlük Fal Aslan Burcu Sabah

Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları, kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Bugün, dengelerinizle başınız dertte. Mesleki konuların ön sıralarda yer alması sonucunda, ertelediğiniz işlerin birikmesine meydan vermemelisiniz. Bugün, disiplinli davranmakla bir çok başarıyı garantileyebilirsiniz.

Günlük Fal Aslan Burcu Vatan

Günlük Fal Aslan Burcu Posta

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Günlük Fal Aslan Burcu Takvim

Birikmiş işleriniz sizi bir hayli yorabilir. Bir boşvermişlik içerisine girebilirsiniz. Dozunu arttırırsanız ileride daha da zorlanabilirsiniz.

Günlük fal. 22 Aralık 2014 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Fal. burcu 22 Aralık 2014 Pazartesi günlük falı.