Günlük Fal Aslan Burcu

9 Aralık 2016 Cuma Aslan Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Aslan Burcu

Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz açısından keyifli günlerdesiniz ve yenilikler de var. Duygularınızı açıkça dile getirmeniz olumlu değişiklikleri ve iş hayatınız ya da özel yaşamınız açısından ilerleme şansını ön plana çıkartabilir. Seyahatler veya ziyaretler bugünden itibaren hafta sonu boyunca keyifli ve üretken ilişkileri hayatınıza taşıyabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geceyi sabaha bağlayan saatleri kafamızdaki olumsuz düşüncelerle, yanlış anlaşılmalarla veya düşünmeden yapılmış konuşmalarla geçirmiş olabiliriz. Hızlı kararlar yanlış sonuçlar doğurabilir. Öğle üzeri saatlerde, çok fazla iş, görev ve sorumluluk yıkıcı olabilir. Tartışmalardan ve gergi ortamlardan uzak durmak en iyisi olabilir. Seyahatler esnasında veya yapılacak ziyaretlerde de olası aksiliklere karşı tedbirli olmalı. Akşam saatlerinde ise, sevdiğimiz kişilerle daha fazla zaman geçirebilir, önemsediğimiz kişilerle ilişkilerde olumlu diyaloglar içerisine girebiliriz. Görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmememiz durumunda, iş hayatımızda veya üzerinde yoğunlaştığımız işlerde başarı sağlanabilecek saatlerdeyiz. Hafta başında yazdığım Jüpiter’in şanslar ve fırsatlar etkisi de bugünden itibaren netleşiyor, ama akşamın ilerleyen saatlerinde bazı pürüzler veya ortaya çıkan yeni gerçekler söz konusu olabilir. Sürprizlere, keşiflere, haberlere veya yeni bilgilere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Aslan Burcu Milliyet

Bugün gündeminizi farklı konular meşgul edebilir. Yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İlişkilerinize özen göstermeniz gerekebilir. İsteyerek sorumluluk alacağınız bir gündesiniz. İşlerinizi ilerletmek isteyebilirsiniz. Üstlerinizle ilişkileriniz önem kazanabilir. Duygusal olarak güçlü olmanız gerekebilir.

Günlük Fal Aslan Burcu Sabah

Yaptığın konuşmaları bir sonuca vardırmakta zorlanabilirsin. Bir arkadaşın önemli bir konuda hareket geçmen adına seni cesaretlendirebilir.

Günlük Fal Aslan Burcu Vatan

Günlük Fal Aslan Burcu Posta

Günlük Fal Aslan Burcu Takvim

Dikkat çekmek bugün sizler için çok önemli. Eski partnerinizi ancak böyle kıskandıracağınızı düşündürüyorsunuz. Oysa herkes kendi yolunda zaten. Hayallere kapılmamalısınız.

Günlük fal. 9 Aralık 2016 Cuma Aslan Burcu Günlük Fal. burcu 9 Aralık 2016 Cuma günlük falı.