Günlük Fal Aslan Burcu

28 Temmuz 2014 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Aslan Burcu

Bugünlerde bazı olay veya durumlar için sunulan çözümler mantıklı olmaktan çok saçma olmaya yakın olabilir. Belli belirsiz tartışma yaratabilecek ortam veya kişilerden uzak durmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflere ulaşmanın veya belli amaçları gerçekleştirmenin birden fazla yolu olabilir. Tek yol, bildiğimiz veya alışık olduğumuz yol değildir. Dolayısıyla, kendinizi köşeye sıkışmış ve ilerleme imkanınız yokmuş gibi hissediyorsanız, amaçlarınıza ulaşmanın diğer yöntemleri üzerine düşünmelisiniz. En imkanlı görünenden en imkansız görünenine kadar türlü seçeneğin yaratacağı mükemmel sonuçları görüp çok şaşırabilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Aslan Burcu Milliyet

Sağlığınıza ait konularda güzel gelişmeler olabilir. Görünüşünüzle ilgili iddialı bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Alışveriş ve bakım konularında paranızı harcamaktan çekinmeyeceksiniz. Sportif aktiviteleriniz artabilir. Pek çekici bir fikir olarak gelmese de diyete başlayabilirsiniz. Yeni kararlar ve yeni başlangıçlar gözüküyor.

Günlük Fal Aslan Burcu Sabah

Bugün, zihinsel faaliyetlerinizi olumsuz etkileyecek bir durumunuz görünmüyor. Bu nedenle, uzun zamandır ertelediğiniz bir konuyu ele alarak üzerinde çalışmanızda yarar var. Kendinizi iyi hissettiğiniz böyle bir günde, iyi sonuçlar alabilirsiniz. İş yaşantınızda çelişkiler yaşıyor olmanız, önemli değil. İçsel sesiniz her konuda size doğruyu gösteriyor.

Günlük Fal Aslan Burcu Vatan

Hiçbir şeyi zorla yapmak istemiyorsunuz. Oysa öyle sessiz sedasız ortalıktan sıyrılıp bir başına kalma şansı bulamayacaksınız. Aranmak, ilgi ve beğeni görmek, özel olduğunu hissetmek için biraz görünür olmaya ihtiyaç var.

Günlük Fal Aslan Burcu Posta

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Günlük Fal Aslan Burcu Takvim

EVİNİZ sizin için çok önemli ve kendinizi mutsuz hissettiğiniz zaman hemen inzivaya çekilmek istiyorsunuz. Karamsar bir gün.

Günlük fal. 28 Temmuz 2014 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Fal. burcu 28 Temmuz 2014 Pazartesi günlük falı.