Günlük Fal Aslan Burcu

25-04-2014
Günün Aslan Burcu Falı

Bugün kendi içinize kapanma eğilimindesiniz. Kendi iç sesinizi dinleme ve dönüşüm konularına odaklı olabilirsiniz. Ancak gün içindeki bazı ani gelişmeler istemeseniz de sizi para konularıyla ilgilenmek zorunda bırakabilir. Finansal konularda yaratıcı çözümler geliştirebilirsiniz. Yalnız bankalarla olan görüşmelerinizde daha dikkatli olmalısınız.

Günlük Fal aslan burcu sabah gazetesi

Yalnız çalıştığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz. Aşırı endişeli tavırlar içinde olduğunuz zaman çalışmalarınızda yavaşlamalar söz konusu oluyor. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, evinizle ilgili düşüncelerin hakim olduğu olayların gündeme geleceğini gösteriyor. Akşam saatlerinde yaşantınızda hızlı gelişen olaylara karşı çekimser bir tavır takınabilirsiniz.

Günlük Fal aslan burcu hürriyet gazetesi

Belli iş veya düzenlemelerin üzerinden geçilmesi ve bazı yerlerinde düzeltmeler yapılması gerekebilir. Yaratıcı fikirleri görmezden gelmemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal aslan burcu güneş gazetesi

Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.

Günlük Fal aslan burcu takvim gazetesi

KARŞILAŞACAĞINIZ kişilerin donanımlı yapılarından olumlu etkiler alacaksınız. Kendinizi ispat etmenin şimdi tam zamanı.