Günlük Fal Aslan Burcu

22 Eylül 2018 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Aslan Burcu

(23 Temmuz - 23 Ağustos)Bazı kişilerin bazı hareketlerinin nedenleri ya da bazı girişimlerinizin gerçekçi olup olmadı konusunda şüpheleriniz olabilir. Ancak, bu konuları tartışmak için birkaç gün beklemenizde fayda var. Zira, atmosfer daha uzlaşmacı olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta sonu, ilişkilerimiz açısından flu ve iniş çıkışlı bir atmosfer söz konusu olabilir. Aşk hayatımızda canlandırıcı etkiler var, cinsel çekim ve karşılıklı etkileşimler artıyor, ama kıskançlık, öfke ve intikam duyguları ikili ilişkilerde dosttan çok düşmanmış izlenimi veren davranışlara neden olabilir. Olaylara tarafsız ve mantıklı bakmakta zorlanabiliriz. Özellikle maddi başlıklı konuları ya da aşk hayatımızı ilgilendiren başlıklarda güç mücadelelerine dikkat etmeliyiz. Akşamüzeri saatlerden itibaren, enerji daha rahat akıyor, bilgi trafiği ve açıklamalar için zemin hazırlıyor, ama gece civarı saatler tekrar gergin etkileri, ufak tefek sakarlıkları ya da kazaları ve tartışmaları gündeme getirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Günlük Fal Aslan Burcu Milliyet

Gün içinde ikili ilişkileriniz ve evliliğiniz gündeminizi meşgul edebilir. Eşinizle ilgili konularla uğraşabileceğiniz durumlar, hassasiyetler olabilir. İlerleyen saatlerde yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Bazı konularda dengenizi korumakta zorlanabilirsiniz. Sabırlı ve iyi bir dinleyici olmaya bakın. Kendinizi daha net anlatmanız yararlı olacaktır. Sosyal gruplar içine katılmanız rahatlamanızı sağlayacaktır.

Günlük Fal Aslan Burcu Sabah

Kendi işini yapan bir Aslan burcuysan, iş ortamının dekorasyonuyla ilgili değişikliğe gidebilirsin.

Günlük Fal Aslan Burcu Vatan

Düşüncelerinizi yaşama geçirmek konusunda bilgilerinizi kullanmak için fırsatlar önemli. Gücünüzün farkındasınız. İletişim konusunda zorluk çekmeyecek görüşmek istediğiniz kişilere bir şekilde ulaşacaksınız.

Günlük Fal Aslan Burcu Posta

Günlük Fal Aslan Burcu Takvim

Hem aşk hem de iş hayatınızı dengeleyerek insanları mıknatıs gibi kendinize çekeceksiniz.

Günlük fal. 22 Eylül 2018 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Fal. burcu 22 Eylül 2018 Cumartesi günlük falı.