Günlük Fal Aslan Burcu

29 Ağustos 2014 Cuma Aslan Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Aslan Burcu

Bazı konular göründüğü gibi olmayabilir, özellikle bazı anlaşmalar, üzerinde uzlaşılan konular veya kontratlar bitmiş gibi görünse de havada kalan öğeler olabilir. Güvenilir bilgilere ulaşana kadar beklemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İlginç olaylar, beklenmedik gelişmeler veya ani açıklamalar gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde gezegen etkileri keyifli olsa da ve sevgi temalı ilişkileri olumlu etkilese de, bugün, genelde yanlış yorum yapan veya bazı kişiler tarafından yanlışları yakalanan eleştiri odaklı kişilerin belli bir gün veya beli bir konu hakkında ne tür tepkiler verebileceği üzerine daha sık düşünüyor olabiliriz. Bu durumun üzerinde dururken üzerinde yoğunlaştığımız konuların zorluğu, karışıklığı ve mantığı üzerine de düşünmemizde fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Aslan Burcu Milliyet

Haberler ve ziyaretler açısından oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yalnız sohbetler sırasında soğukkanlılığınızı ve sağduyunuzu korumaya çalışın. Anlık tepkiler ileride başınızı ağrıtacak sorunlara yol açabilir. Yakın çevrenizde ani değişiklikler gözüküyor. Yazışmalarınızda detayları tekrar gözden geçirmeniz iyi olabilir.

Günlük Fal Aslan Burcu Sabah

Hedefiniz belli ve siz amacınıza adım adım yaklaşıyorsunuz. Güneş'in çevresel ilişkilerinizde verdiği güç ve sağlam bir akılcılıkla, engeller karşısında pes etmiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz bir çok konu ilginizi çekebilir. Çevresel koşullarınızı yeniden biçimlendirmek sizin elinizde. Maddesel isteklerinizde çok fazla bir artış var.

Günlük Fal Aslan Burcu Vatan

Birilerine bir ödeme yapacaksanız ya da bu konuda bir mazeret iletecekseniz bir aracı kullanmak yerine direkt elden vermeyi, yüz yüze temas halinde olmayı tercih edin. Bugün elinizdeki paranın bereketi de yokmuş gibi gelebilir.

Günlük Fal Aslan Burcu Posta

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Günlük Fal Aslan Burcu Takvim

DİNGİN bir gün sizi bekliyor. Bekar Aslanlar yada yeni bir ilişkiye başlamış Aslanlar, gereksiz kıskançlıklar başınıza dert açabilir.

Günlük fal. 29 Ağustos 2014 Cuma Aslan Burcu Günlük Fal. burcu 29 Ağustos 2014 Cuma günlük falı.