Günlük Fal Aslan Burcu

28 Eylül 2016 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Aslan Burcu

Yeni seçeneklerinizi veya olanakları gözden geçirebilir, olumlu değişiklikler yapmanızı sağlayacak kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Duygusal riskler almak doğru olmayabilir. Başladığınız işleri bitirmemeniz veya sözlerinizde durmamanız hakaretleri, şikayetleri, incinmeleri veya egosal sorunları beraberinde getirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Aslan Burcu Milliyet

Bütçenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Gün içinde kendinizi dağınık hissedebilirsiniz. Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmayın. İşlerinizde bitişler olabilir.

Günlük Fal Aslan Burcu Sabah

Bugün, duygusal konularınız belirgin ve önemli olacak. Partnerinizle ilgili beklentilerinizde artış var ve bu beklentilerinizle ilgili çok uzak olaylara karşı bile kayıtsız kalamayacaksınız. Bunun temelindeki düşünce; kişiliğinizle ilgili sorunları çok fazla abartmanızdır. Bu nedenle, egolarınızla ilgili temkinli davranmanız gereken bir gündesiniz.

Günlük Fal Aslan Burcu Vatan

Parasal konularda yanıltıcı etkiler devrede olacak. Yanlış kararlar alma ve fedakarlık gösterme söz konusu olabilir. İşe yaramaz şeylere para harcama veya elinizdekini bir şekilde kaybetme riskiniz olabilir. Bütçe kontrolü şart

Günlük Fal Aslan Burcu Posta

Günlük Fal Aslan Burcu Takvim

Adalet ve merhamet duygularınız yoğun. Bazen bencil olmaya çalışsanız da haksızlık size göre değil. İster istemez olaylara dahil oluyor ve sorunları çözüyorsunuz.

Günlük fal. 28 Eylül 2016 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Fal. burcu 28 Eylül 2016 Çarşamba günlük falı.