Günlük Fal Balık Burcu

30 Ağustos 2014 Cumartesi Balık Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Balık Burcu

Planlarınızı uygulamaya koymanın tam zamanı. Doğru zamanda doğru yerdesiniz ve uzun zamandır bu fırsatları bekliyordunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı konuların tekrar gözden geçirilmesi veya yeniden düzenlenmesi gerektiği şeklindeki öneri, yorum veya tavsiyelerine itiraz etmeden önce, aslında söylenmek istenen şeyin olayların, çevrenin, tecrübenin veya taleplerin gerçeğe uygun olması ya da gerçeği yansıtması gerekliliğini anlayabilmemizi sağlamak olduğunu aklımızda tutmalıyız. Olumlu eleştiri veya öneriler gelişmenin en önemli yapı taşlarıdır, tepki vermek yerine kullanmayı bilmeli. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Balık Burcu Milliyet

Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.

Günlük Fal Balık Burcu Sabah

Uzak çevrelerin aranılan kişisi haline geleceksiniz. . Finans Gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Yatırımlarınız size kazanç olarak geri gelecektir. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız, pratik yaşama geçiremediğiniz hedefleri doğrultusunda uygulamaya geçebilirler

Günlük Fal Balık Burcu Vatan

Bugün okumak, öğretici ve eğitici şeylerle ilgilenmek, seyretmek, bunun için teknolojiden ve seyahat imkanlarından faydalanmak size iyi gelebilir. Metafizik ve spritüel konularda da ilerleme şansınız mutlaka olacaktır.

Günlük Fal Balık Burcu Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Günlük Fal Balık Burcu Takvim

Kartınız Kaynak... Her kelimenize dikkat ettiğiniz bir gündesiniz. Zaten keyfinizi kaçıran insanlar çok. Kimseyle konuşmak istemiyorsunuz.

Günlük fal. 30 Ağustos 2014 Cumartesi Balık Burcu Günlük Fal. burcu 30 Ağustos 2014 Cumartesi günlük falı.