Günlük Fal Balık Burcu

2 Temmuz 2015 Perşembe Balık Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Balık Burcu

Aslında yapamayacağınız ya da altından kalkamayacağınız konularda bazı kişilere bazı sözler verdiyseniz, ayaklarınızın yerine basmasında fayda var. Sizin için imkansız olan durumlarla yüzleşmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni randevular veya mevcut ilişkilerimizde yenileyici etkiler devrede. Aşırılıklara ve abartılara açık günlerdeyiz. Her şeyin fazlasını isteyebiliriz. İlişkiler, sosyal aktiviteler veya içine estetik katılması gereken işler bu anlamda desteklenirken, yeme içme, giyinme veya alışveriş temalı işlerde aşırılıklara kaçmak zararlı olabilir. İlerleyen saatlerde, bize verilen fikirleri veya önerileri dikkatle dinlememizde fikir farklılıklarını tartışmaya çevirmememizde fayda var. Dolunay stresi yavaş yavaş hissedilmeye başlasa da, Genel anlamda şanslı kazanımlara(özellikle, maddi, ilişkiler veya yaratıcılık gerektiren işler bazında) açık birkaç gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Balık Burcu Milliyet

Sabah saatlerinde evinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Ailenizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Öğle saatlerinde ise uğraştığınız konularla ilgili hareketli saatler yaşayabilirsiniz. Yazışma ve konuşmalar yoğunlaşabilir. İletişimden kaynaklı problemlere dikkat etmekte fayda var. Yakın çevrenizdeki değişiklikler sizi etkileyebilir.

Günlük Fal Balık Burcu Sabah

Kafanıza koyduğunuz her şeyi anında yapma isteyişiniz yüzünden, kendi enerjinizin altında boğulduğunuzu hissedebilirsiniz. Özgür yaşamaktan hoşlanmanıza rağmen; iş başarı konusuna gelince, içsel disiplininiz mükemmellik bir tablo oluşturuyor. Bugün çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz.

Günlük Fal Balık Burcu Vatan

İş ortamınızda sizi motive edecek bazı gelişmeler yaşanması söz konusu olabilir bugünlerde. İş arkadaşlarınızla alakalı sevinçli haberler alabilirsiniz. Alacağınız görevler, ilerleyen dönemlerde fayda sağlayacak nitelikte.

Günlük Fal Balık Burcu Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Günlük Fal Balık Burcu Takvim

Sıkıntılarınızı alışveriş yaparak gidermek ve spekülatif konular hakkında çevrenizle konuşmak isteyebilirsiniz. Kendinizi fazla kaptırmayın.

Günlük fal. 2 Temmuz 2015 Perşembe Balık Burcu Günlük Fal. burcu 2 Temmuz 2015 Perşembe günlük falı.