Günlük Fal Balık Burcu

24-04-2014
Günün Balık Burcu Falı

Bugün hassas ama duygusal anlamda hareketli, dalgalı bir gününüzdesiniz. Kişisel gelişiminiz için faydası dokunacak aktivitelere katılmaya hazırsınız. Şimdiye kadar ertelediğiniz isteklerinizi hayata geçirmek için çok uygun bir gün olacak. Değişim isteğiniz çok yüksek. Ayrıca sağlık konularına da çok duyarlısınız. Kontrolleriniz hemen yaptırmak isteyebilirsiniz.

Günlük Fal balık burcu sabah gazetesi

Kafanızın karışmasına neden olan, giderek anafor haline gelen ve istemediğiniz halde içine çekildiğiniz konuda ailenizden destek alın. Böyle durumları bir acizlik olarak algılayıp, gurur meselesi yapmayın. Zaten; bu şekilde davranırsanız, komplekslerine yenik düşmüş bir kişilik imajı sergilersiniz. Yardım istemek bir büyüklüktür.

Günlük Fal balık burcu hürriyet gazetesi

Çevrenizdeki kişiler ve size hayranlık duyan gruplar size her türlü yardıma hazırlar. Yardım istemekten çekinmemeli veya size destek olmak için ayağınıza kadar gelmelerini beklememelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal balık burcu güneş gazetesi

Bunu karşılıksız bırakmanız yanlış fikirlere neden olabilir. Şu sıralar kısa ve samimi ilişkiler sizin için daha tatmin edici olabilir. İşyerinde yaşadığınız ve altından kalkması zor gibi görünen sorunları bir arkadaşınızın desteği sayesinde aşacaksınız. Aileden birinin kişisel sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

Günlük Fal balık burcu takvim gazetesi

ÇEVRENİZDEKİ herkesin sorumluluğunu yüklenerek onları ikna atmak için büyük çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz.