Günlük Fal Balık Burcu

29 Temmuz 2015 Çarşamba Balık Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Balık Burcu

Karşı tarafı dinlemeye çok da hevesli olmayan ya da danışmanlık almaktan keyif almayan kişilere bazı şeyler anlatmaya çalışmak çok zevkli görünmese de, bugün için kolaycılığa kaçmak isteyebilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Balık Burcu Milliyet

İş hayatınızda hedeflerinize ulaşmak için işlerinizdeki detaylara takılabilirsiniz. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Üstlerinizle olan iletişiminiz önem kazanabilir. Annenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sevdiklerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir.

Günlük Fal Balık Burcu Sabah

Sosyal konumunuzda yükselme olabilir. Bu anlamda katılacağınız aktivitelerde yeni kişilerle karşılaşacak, duygusal açıdan etkilenebileceğiniz anlar yaşayacaksınız. Bazılarınız dostlarınızla ortak projeler gerçekleştirirken bu çalışmalardan müthiş bir keyif alacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin size olan sevgileri ve ilgileri hoşunuza gidecektir.

Günlük Fal Balık Burcu Vatan

Mesleki açıdan yeni fırsatlara açık olduğunuz bir gündesiniz. Size verilen bir görev olursa bana ne faydası olacak diye sormak yerine üretmeyi ve güzel şeyler ortaya koymayı hedefleyin. Çabanızın mükafatıyakında gelecek.

Günlük Fal Balık Burcu Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Günlük Fal Balık Burcu Takvim

Kartınız Dua... Eski partnerinize karşı o kadar çok sevgi ve özlem dolu hale geldiniz ki gururunuz izin verse yalvarıp yakaracaksınız adeta. Gururu bir kenara bırakmalısınız.

Günlük fal. 29 Temmuz 2015 Çarşamba Balık Burcu Günlük Fal. burcu 29 Temmuz 2015 Çarşamba günlük falı.