Günlük Fal Balık Burcu

23 Eylül 2014 Salı Balık Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Balık Burcu

Kendinizi belli bir pozisyon için iknaya zorluyorsanız, biraz ara verin derim Niobe’ce. Zira kendinizi doğal olmayan durumlar için zorlamanız çok sağlıklı olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Balık Burcu Milliyet

Ortaklar ve rakiplere dair konularda hareketlilik gözüküyor. Öfke ve duygu kontrolü sağlamanız gereken durumlar içine girebilirsiniz. Dengeleri gözettiğiniz sürece kazançlı çıkacaksınız. Anlaşmalar ve mahkemelerle ilgili işlerinizde tavrınız çok belirleyici olacak. Karşıtlıkları büyütmemeye ve anlayış göstermeye çalışın.

Günlük Fal Balık Burcu Sabah

Bugün, ailenizle ilgili özel toplantılara katılabilirsiniz. Uzun süredir bir arada olmayı planlamanıza rağmen, aradaki iş engellerinizin sorun yaratması yüzünden uzak kaldığınız yakınlarınız var. Bazı değerlerin ön plana çıkmasıyla, farklı duyguların sizi sardığını göreceksiniz. Kendinizi sorgulamayı bırakın ve duygularınıza teslim olun.

Günlük Fal Balık Burcu Vatan

Mesleki alanlarda hedeflerinizi tazeleme ihtiyacı duyabilirsiniz bugünlerde. Yeni başlangıçlar, başvurular, iş ya da görev değişimleri için ani karar vermeden önce durum değerlendirmesi yapıp amacınızı sorgulamak lehinize olur.

Günlük Fal Balık Burcu Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Günlük Fal Balık Burcu Takvim

DENGELİ kişiliğiniz ve ölçülü konuşmalarınızla kendinizi bulunduğunuz ortama saygılı bir şekilde sunuyorsunuz.

Günlük fal. 23 Eylül 2014 Salı Balık Burcu Günlük Fal. burcu 23 Eylül 2014 Salı günlük falı.