Günlük Fal Balık Burcu

27 Nisan 2015 Pazartesi Balık Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Balık Burcu

Sözlerinizin yaratacağını düşündüğünüz etki ve insanların algılama biçimi tamamen birbirinden farklı olabilir. Belki de umursamaz veya hiçbir şey anlamamakta kararlı kişilere konuşuyorsunuz, ama yine de, daha dikkatli veya anlaşıldığınızdan emin konuşmaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın Boğadaki Mars ve Merkür’le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Balık Burcu Milliyet

Çalışma hayatınızda kendinize güveninizin yüksek olacağı bir gündesiniz. Yapıcı enerjiler sayesinde sorumlu olduğunuz konuların üstesinden çok rahat gelebileceksiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Gün içindeki hareketli saatler çalışma arkadaşlarınızla aranızda gerginlik yaratabilir. Çatışmalara girmemeye özen gösterin.

Günlük Fal Balık Burcu Sabah

İnatçı tavırlarınızın daha da belirgin olduğu bir gün geçirecek ve kişiselliğiniz daha da güncel hale getirmek isteyeceksiniz. Bir takım kararlarınızı vermeden önce, geçmişin pürüzlerinden kurtulmayı başarmalısınız. Takıntılarınızın sizi olumsuz etkilemesine izin verdiğiniz müddetçe, hedeflerinizin gecikmesine neden oluyorsunuz.

Günlük Fal Balık Burcu Vatan

Alışverişe çıkacaksanız, aradığınız şeyleri, istediğiniz kriterlere uygun ürünleri bulacaksınız. Finansal kısmı iyi ayarlayın. İhtiyacınız dışında şeylere para akıtmayın. Görsel keyfinizin yerine işe yararlık ve kalite arayın.

Günlük Fal Balık Burcu Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Günlük Fal Balık Burcu Takvim

AŞK: Pek uyumlu ilişkiniz olmama sebebi her ikinizin de iddialı ve hükmetmeyi seven tipler oluşunuz. Biriniz geri adım atarsanız aşktaki durumunuz diğer insanlara örnek olacaktır. PARA: Para konusunda hiç kimseye ödün vermeyin. İyimser olmanızdan kaynaklanan alacaklarınız gün geçtikçe aksıyor. Bu durumda maddi yönden zorlanmanız başladı. SAĞLIK: Cesaret isteyen sporları seviyorsunuz. Ustaca davranın ki bir yeriniz incinmesin.

Günlük fal. 27 Nisan 2015 Pazartesi Balık Burcu Günlük Fal. burcu 27 Nisan 2015 Pazartesi günlük falı.