Günlük Fal Balık Burcu

2 Eylül 2014 Salı Balık Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Balık Burcu

Parasal aşıverişlerin artacağı günlerdesiniz. Doğru taktikler uygulamanız gerekecek. İş fırsatları önünüzde, ama sevdiğiniz kişilere vakit ayıracak zaman da bulabileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bırakın herkes her şeyi kendi bildiği gibi ve kendi yöntemleriyle(tuvalet temizlemekten oyun kurgulamaya, bahçe bakımından füze ateşleme sistemleri çizimine kadar v.b) yapsın. Sizin öneri ve tavsiyeleriniz şu an kullanılanlardan çok daha verimli veya faydalı olsa bile kimsenin öneri ya da tavsiyeleri kaldıracak psikolojisi olmayabilir. Akşamüstünden itibaren ise, etkiler yumuşayabilir, hatta gece saatlerinde hoş sürprizler veya olası hoş gelişmeler günün güzel kapanması anlamına gelebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Balık Burcu Milliyet

Bugün işe dair konularda öne çıkma fırsatları yakalayabilirsiniz. Önemli bir sunum görevini üstlenebilir veya toplantıya başkanlık edebilirsiniz. Tabi başarı arzunuz çalışma arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlara yol açabilir. Ancak bu durumun üstünde çok durmamalısınız. Tepkilerinizde ölçülü olmaya gayret edin.

Günlük Fal Balık Burcu Sabah

İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz. Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmemelisiniz. Yaratıcılığınızı toplumsal olaylarda kullanmaktan yanasınız. İnsanlar üzerinde etkiniz oldukça yüksek ve duygusal konuşmalar sergileyeceğiniz bir gün.

Günlük Fal Balık Burcu Vatan

Söz dinleyen kişi olduğunuz sürece bugün pek sorun yaşamayacaksınız. Ancak bunu yapabilmek de gayret gerektirecek. Zira her zamankinden daha çok , ön planda ol abilme, sözünüzü herkese dinletme ve baskın olma arzusundasınız.

Günlük Fal Balık Burcu Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Günlük Fal Balık Burcu Takvim

SAĞLIĞINIZLA ilgilenmelisiniz. Yarıda bıraktığınız tedavileriniz varsa bu konuda daha fazla vakit kaybetmeyin. İyileşmeniz size bağlı.

Günlük fal. 2 Eylül 2014 Salı Balık Burcu Günlük Fal. burcu 2 Eylül 2014 Salı günlük falı.