Günlük Fal Başak Burcu

10 Şubat 2016 Çarşamba Başak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Başak Burcu

Birlikte çalıştığınız veya iş yaptığınız kişilerle tartışmamaya özen gösterin. Eleştirdiğiniz bu kişilerin işten uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. Hafta sizin için önemli görev ve sorumluluklarla (aile, ev veya iş ile ilgili) başlayabilir. Yapılması gereken işler olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni Ay bugün Kova burcunda meydana geliyor. Bu da elektrik ve elektronik, teknolojik, bilişim veya uzay ile ilgili konularda yeni durumlara ve yeniliklere destek oluyor. İnsancıl tarafımız baskın olacak. Belirttiğim konularda hayatımıza yenilikler girebilir, yeni teknolojik cihazlar edinebilir veya kullanmaya başlayabilir, yeni bir web sitesi, blog, Instagram hesabı edinebiliriz. Bu 10 günlük süreçte yeni fikirlerle ilgi odağı olabilir, daha fazla sosyal ilişki geliştirebilir veya ihtiyacı olan kişilere yardımlarda bulunabiliriz. Fakat dün de belirttiğim gibi ufak kazalara ve sakarlıklara karşı tedbirli olunmalı bu süreçte. Mücadele etmeyi gerektiren rekabet ortamları olabilir. Kalp ve akıl arasında kalınabilir. Karar verirken ve hareket ederken duygularımız ve mantığımız farklı yönlere gidebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen... Hepinize keyifli günler günler. Sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Başak Burcu Milliyet

Bugün eşinizle, ortağınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerinizde sizi olgunlaştırıcı koşullar oluşabilir. Bazı konuları daha net görebilmeniz söz konusu. Risk alacağınız durumlar olabilir. Akşam saatlerinde kararlar almanız gerekebilir. Hareketli bir gündesiniz, dikkatli olmanızda fayda var.

Günlük Fal Başak Burcu Sabah

Dostlarınıza öğüt vermekten hoşlanan kişiliğinizle ilk bakışta somut ve güvenilir kişilik sergiliyorsunuz. Fakat, ayni sevecenliği partnerinize de göstermelisiniz. Kendinizi bu konuda eksiksiz görüyorsunuz. Biraz çok yönlü düşünürseniz, temelinde maddi nedenler olan tartışmalarınızda ona hak vereceksiniz.

Günlük Fal Başak Burcu Vatan

Günlük Fal Başak Burcu Posta

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Günlük Fal Başak Burcu Takvim

Kartınız Kadın... Çok fazla kuruntularınız var. Özellikle de erkek olan Başak'lar bugün aldatılma korkusu içine girebilirler. Aslında düşündükleriniz asılsız şeyler.

Günlük fal. 10 Şubat 2016 Çarşamba Başak Burcu Günlük Fal. burcu 10 Şubat 2016 Çarşamba günlük falı.