Günlük Fal Başak Burcu

20 Ekim 2014 Pazartesi Başak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Başak Burcu

Hukuk, finans ya da ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda gelişmeler ortaya konulması gereken şekilde olamayabilir. Belli bilgilere veya ipuçlarına ulaşmadan tepki vermemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Başak Burcu Milliyet

Yeni başlangıçlar ve sağlık konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza daha çok özen göstermek isteyebilir, yaşam tarzınızı değiştirme kararı alabilirsiniz. Beslenme ve spor alanlarında daha planlı hareket edebilirsiniz. Görünüşünüzde ufak değişiklikler yapabilir, bu yönde harcamalar yapabilirsiniz.

Günlük Fal Başak Burcu Sabah

Ay burcunuzda ilerlerken, duygularınızda derin ve güzel bir farklılık göze çarpıyor. Partnerinizin duygusal yönlerini görerek, ona daha fazla bağlandığınızı göreceksiniz. Bugün, fazla ketum davranmamalı ve siz de, hislerinizde saydam olmalısınız. Analizci yönlerinizin her an tetikte olması, sizi gereğinden fazla yoruyor.

Günlük Fal Başak Burcu Vatan

Güne kendinizi yeteri kadar ifade edemediğiniz, yeteri kadar anlaşılmadığınız hissiyle başlama ihtimaliniz var. Ne derler? Nasıl karşılarlar diye düşünmeyi bir kenara bırakın. Size öyle gelmese de ifadeleriniz hedefini bulacak.

Günlük Fal Başak Burcu Posta

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Günlük Fal Başak Burcu Takvim

BİR konuda kendinize hedef koyabilirsiniz. Zoru başarıp bu hedefinize ulaşmamak için aşamayacağınız hiç bir engel yok. Yeter ki vazgeçmeyin.

Günlük fal. 20 Ekim 2014 Pazartesi Başak Burcu Günlük Fal. burcu 20 Ekim 2014 Pazartesi günlük falı.