Günlük Fal Başak Burcu

23 Aralık 2014 Salı Başak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Başak Burcu

Oğlak burcunda oluşacak yeni ay nedeniyle,, önümüzdeki iki haftalık süreçte aşk hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, aşk hayatınızı yenileyebilir, ilişkinizi canlandırabilir veya yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık’ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn’ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…

Günlük Fal Başak Burcu Milliyet

Yaratıcılık ve beceri gerektiren çalışmalarınızda öne çıkabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte daha rahat ve başarılı olacaksınız. Hem aşkta hem de para konularında şanslı bir gününüzdesiniz. Hızlı yatırım araçlarından kazançlarınız olabilir. Heyecan arayışına girebilir, paranızı riskli alanlarda değerlendirmeye kalkışabilirsiniz.

Günlük Fal Başak Burcu Sabah

Bugün, kendinizi dingin ve yaratıcı bir şekilde ifade etmelisiniz. Duygularınız ve mantığınız güçlü bir kombinasyon halinde. Olayların üstesinden cesaretle gelebileceğinizi unutmamalısınız. . Güçlü kişiliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmuyorsunuz. Duygusal konuların ön plana çıkmasıyla birçok konuda anlamlı düşünceler içinde olacaksınız..

Günlük Fal Başak Burcu Vatan

Günlük Fal Başak Burcu Posta

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Günlük Fal Başak Burcu Takvim

Bir ayrılıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. Dost ortamında kırıcı olmamaya çalışın. Kol kırılsın yen içinde kalsın misali sessizliği tercih edin.

Günlük fal. 23 Aralık 2014 Salı Başak Burcu Günlük Fal. burcu 23 Aralık 2014 Salı günlük falı.