Günlük Fal Başak Burcu

19 Eylül 2014 Cuma Başak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Başak Burcu

Alışık olduğunuz şeylerden vazgeçememeniz veya bildik yolları tercih etmeniz anlaşılabilir bir durum. Ancak, biraz değişiklik yapmaya da hazır ve eğilimli olmak gerekmez mi? Tüm burçlar için gün geneli: Olumsuz gibi görünen ya da olumsuz giden olaylar moralinizi bozmasın. Yapılması gereken şey farklı yöntemlerle ilerlemek ya da farklı şeyler deneyip farklı konularda başarı sağlayarak diğerlerine boş vermek olabilir. Sırık atlama elemelerini kazanamamanız, en iyi görüntü yönetmeni seçilemeyeceğiniz anlamına gelmez. Öyle değil mi? Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Başak Burcu Milliyet

Bugün gizli rakipler ve gizlilik konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Çevrenizdekilerin kişisel sınırlarına saygılı olmak önem kazanıyor. Bu durumu zorlayıcı tavırlar olumsuz sonuçlar doğurabilir. Öte yandan sağduyulu yaklaşımlar hem işten yana hem de kişisel açıdan daha kazançlı çıkmanızı sağlayacak.

Günlük Fal Başak Burcu Sabah

Cazibenizin yüksek olmasından dolayı çevrenizi büyülüyorsunuz. Yine, bu dönemde her zamankinden daha fazla cesur olacaksınız. Risklere karşı tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Karşı cins ile olan ilişkilerinizde, ani gelişen duygularınız sizi yanıltacaktır.

Günlük Fal Başak Burcu Vatan

Bugün biraz huzursuz olma ihtimaliniz var. Bir şeyleri kendinize dert edinmişsini z. Ancak bunu içinize atarak ve kendi kendinizi yiyip bitirerek çözemezsiniz. Destek alın ya da bireysel çabalarınızla sukunet yaratmaya çalışın.

Günlük Fal Başak Burcu Posta

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Günlük Fal Başak Burcu Takvim

ÇALIŞAN Başaklar, iş çevrenizdeki biriyle ilgili alacağınız habere üzülebilirsiniz. Bu kişiyi arayın ve yanında olduğunuzu hissettirin.

Günlük fal. 19 Eylül 2014 Cuma Başak Burcu Günlük Fal. burcu 19 Eylül 2014 Cuma günlük falı.