Günlük Fal Başak Burcu

24 Kasım 2014 Pazartesi Başak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Başak Burcu

Bazı konularda bağlayıcı sözler vermeniz gereken ya da anlaşmaların son uçlandırılması lüzum gelen bir haftadasınız. Ancak. En doğrusu, bir hafta daha beklemek olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimize hak gördüğümüz şeylerle karşımızdaki kişilerin kendilerini haklı veya kendilerine hak gördüğü şeyler aynı olmayabilir. Dolayısıyla, sert ve kesin konuşup köprüleri atmak yerine, karşı tarafı da anlamaya çalışıp, zarif ve politik konuşarak uzlaşı ortamı oluşturmak, ileride uygun koşullar oluştuğunda istediğimizi alabilmemize olanak sağlayabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Başak Burcu Milliyet

Ailevi meseleler ve eve dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Aile içinde neşeli ve sıcak bir atmosfer gözüküyor. Uzaktaki bazı akrabalarınızla telefonlaşma veya görüşme imkanı bulabilirsiniz. Yalnız aile büyüğünüz olan erkeklerle olan iletişiminizde abartılı davranma eğilimindesiniz. Biraz daha ölçülü olun.

Günlük Fal Başak Burcu Sabah

Kaliteli beraberliklerden yana olduğunuz için, gireceğiniz ortamları da, ona göre seçiyorsunuz. Bugün uzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz. Paylaşımlarınız gittikçe artarak, motivasyon gücünüzü arttırıyor. Çevresel faktörlerin, sizin lehinize gelişmesini ilgiyle izleyeceksiniz.

Günlük Fal Başak Burcu Vatan

Günlük Fal Başak Burcu Posta

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Günlük Fal Başak Burcu Takvim

Hayatınızı etkileyecek kararlar alacaksınız. İş hayatınızda bazı sorunlar var ve siz bu sorunlardan kurtulmak için hiçbir şey yapmıyorsunuz.

Günlük fal. 24 Kasım 2014 Pazartesi Başak Burcu Günlük Fal. burcu 24 Kasım 2014 Pazartesi günlük falı.