Günlük Fal Başak Burcu

8 Temmuz 2015 Çarşamba Başak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Başak Burcu

Yapılması gereken düzenlemelere ya da planlara uygun anlaşmalar yapmaya gayret etmeniz gerekiyor. Akşam yemeğine 6 kişi davetliyken, evde 4 sandalye olması kimsenin hoşuna gitmez, öyle değil mi?Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Başak Burcu Milliyet

İkili ilişkilerde karşıtlıklar yaşanabilir. Yaşanan iletişim problemlerinden kaynaklı düşmanlıklar olabilir. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlar karşısında dikkatli olmanızda fayda var. Eşinizle ilgili mevzular gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde sizi yoran konular hakkında sıkıntı yapabilirsiniz.

Günlük Fal Başak Burcu Sabah

21 Haziran'da güneş Yengeç burcunda. 23 Temmuz'a kadar yengeçte kalacak. 25 Temmuz'da Venüs Başak burcunda Retro yapmaya başlayacak. Aşk ve uyumluluk konusunda, kendinizi baskı altında tutmanız mümkün. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Aslında, kişilerii gözünüzde büyütmenin bir anlamı yok. Siz, karşınızdaki kişiye olan hayranlığınızı fazla abartabilirsiniz.... devamı...

Günlük Fal Başak Burcu Vatan

Bugün eşinizle yapacağınız konuşmalarda, uzlaşmacı tavırlar herkese fayda sağlayacak. Eğer söz konusu olan ikili bir anlaşmazlık ise, şartların sizden yana olmaz ve inatlaşmayı uzatırsanız sonuç lehinize ilerlemeyebilir.

Günlük Fal Başak Burcu Posta

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Günlük Fal Başak Burcu Takvim

Evli Başaklar eşinizin yaşadığı sorunlara duyarsız kalmayın. Onun da bir insan olarak hata yapabileceğini, yanlış kararlar alabileceğini unutmayın.

Günlük fal. 8 Temmuz 2015 Çarşamba Başak Burcu Günlük Fal. burcu 8 Temmuz 2015 Çarşamba günlük falı.