Günlük Fal Başak Burcu

25 Ağustos 2016 Perşembe Başak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Başak Burcu

Çalışma alanınızı genişletmelisiniz. Yeni iş ve kariyer fırsatlarını gözden geçirebileceğiniz iki gün. Eski hırslarınız veya tutkularınız tekrar hayat bulabilir. Güvenilir arkadaşlarınızdan tavsiyeler alabilirsiniz. Ailenizi desteklemenin faydasını görebilirsiniz. Bu sayede daha sağlıklı seçimler yapma şansı bulabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Pazartesi günü yazdığım Mars ve Satürn’ün olumsuz kavuşumu bugün gerçekleşiyor. Ancak, günün gezegen görünümleri daha olumlu olduğu için iş de zorlayan ve ev azalarını ön plana çıkartan etkilerini bugün hissetmeyiz diye umuyorum. Öğle saatlerinde ilişkilerimiz, aşk hayatımız, güzellik ve estetik başlıklı konular ya da maddi başlıklı işler açısından olumlu koşullar var. Gece saatlerine kadar maddi başlıklı konularda görüşmeler yapmak, geleceğimizi ilgilendiren planlar, randevular ya da yayınlar veya pazarlama faaliyetleri açısından uygun zaman diliminde olacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Başak Burcu Milliyet

Ailevi konularla ilgili mevzular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde yaşadığınız olaylarla ilgili güven arayışı içine girebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinlemeniz konuları daha rahat çözmenize yardımcı olacaktır. Olaylara daha farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Mücadele ettiğiniz konular sizi duygusal olarak zorlayabilir.

Günlük Fal Başak Burcu Sabah

Ay, kariyer ilişkilerinizde yoğunluk yaşamanıza neden olabilir. Bugün, gizemli olaylara ilgi duyacaksınız. Birtakım şeylerin sizden saklandığını hissedecek fakat sakinliğinizi koruyacaksınız. Romantik yönlerinizi ortaya çıkaracak yeni ortamlar ilginizi çekecektir. Boyun kaslarınıza dikkat edin.

Günlük Fal Başak Burcu Vatan

Günlük Fal Başak Burcu Posta

Günlük Fal Başak Burcu Takvim

Kendinizi yorgun hissediyor ve yalnız kalmak için çeşitli bahaneler buluyorsunuz. Ancak yakın dostlarınız kolay kolay sizi yalnız bırakacağa benzemiyorlar.

Günlük fal. 25 Ağustos 2016 Perşembe Başak Burcu Günlük Fal. burcu 25 Ağustos 2016 Perşembe günlük falı.