Günlük Fal Başak Burcu

9 Aralık 2016 Cuma Başak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Başak Burcu

Birkaç gün için suları dalgalandırmamakta fayda var. Zira olumsuzlukların asıl sebebi gibi görünmek istemezsiniz. İlerleme sağlamanın veya insanları ikna etmenin, negatif değil pozitif olarak daha kolay olduğunu unutmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geceyi sabaha bağlayan saatleri kafamızdaki olumsuz düşüncelerle, yanlış anlaşılmalarla veya düşünmeden yapılmış konuşmalarla geçirmiş olabiliriz. Hızlı kararlar yanlış sonuçlar doğurabilir. Öğle üzeri saatlerde, çok fazla iş, görev ve sorumluluk yıkıcı olabilir. Tartışmalardan ve gergi ortamlardan uzak durmak en iyisi olabilir. Seyahatler esnasında veya yapılacak ziyaretlerde de olası aksiliklere karşı tedbirli olmalı. Akşam saatlerinde ise, sevdiğimiz kişilerle daha fazla zaman geçirebilir, önemsediğimiz kişilerle ilişkilerde olumlu diyaloglar içerisine girebiliriz. Görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmememiz durumunda, iş hayatımızda veya üzerinde yoğunlaştığımız işlerde başarı sağlanabilecek saatlerdeyiz. Hafta başında yazdığım Jüpiter’in şanslar ve fırsatlar etkisi de bugünden itibaren netleşiyor, ama akşamın ilerleyen saatlerinde bazı pürüzler veya ortaya çıkan yeni gerçekler söz konusu olabilir. Sürprizlere, keşiflere, haberlere veya yeni bilgilere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Başak Burcu Milliyet

Bugün endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir. Ortaklı konularda kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Ailevi konularda sorumluluklarınız artabilir. Gün içinde finansal konularla ilgili yenilenme içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları ilerletmek için mücadele verebilirsiniz. Finansal konularda güçlü kişilerin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Günlük Fal Başak Burcu Sabah

Fırsatları iyi değerlendirdiğin bir gündesin. En ufak bir konuda harekete geçmeye hazırsın. Spora başlayabilirsin.

Günlük Fal Başak Burcu Vatan

Günlük Fal Başak Burcu Posta

Günlük Fal Başak Burcu Takvim

Geleceğinizi ilgilendiren güzel işlerde bulunmaktan haz duyuyorsunuz. Özel işlerinizi aksatmamalısınız. Sağlığınızla yakından ilgilenin. Artan iştah şişmanlık sorunu yaratabilir.

Günlük fal. 9 Aralık 2016 Cuma Başak Burcu Günlük Fal. burcu 9 Aralık 2016 Cuma günlük falı.