Günlük Fal Başak Burcu

3 Ağustos 2015 Pazartesi Başak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Başak Burcu

Yeni bir dönemdesiniz veya yeni şeyler deneme aşamasındasınız. Dolayısıyla, eski, verimliliğini yitirmiş veya demode olarak nitelendirilebilecek ne varsa uzaklaşmamızda ve yeni döneme taşımam anızda fayda var. Bir an da, bu tür yapıları dışarıda bırakmak zor olacaktır, ama devam ettirmenin de daha problemli sonuçları olacağını hesaplamak gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Haftaya sınırsız fikirler, yenilikçi düşünceler, yeni şeyler deneme isteği, özgürlükçü yaklaşımlar ve açıksözlülükte sınır tanımama eğilimleriyle başlıyoruz. Ani yolculuklar, randevular, sözleşme, yazışma v.b başlıkları gündeme gelebilir. Eski, işe yaramaz ve demode ne varsa aranıza hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Tavsiye veya tecrübelerine ihtiyaç duyduğunuz kişiler varsa bulma ihtimaliniz yüksek. Sınırlanmışlık hissi hakim olabilir, ama bu hisle baş etmek zor olmayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Başak Burcu Milliyet

Eşinizle ilgili gelişmeler bugün gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde denge arayışı içinde olabilirsiniz. İkili ilişkilerde uğraştıran durumlar söz konusu olabilir. Sorumlu olduğunuz konuları tekrardan gözden geçirmek ve toparlamak isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak için imkanlar yaratmak isteyebilirsiniz.

Günlük Fal Başak Burcu Sabah

Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalardan oluşan bir yaşam tarzınız gündeme geliyor. Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin verdiğiniz sürece, farklı olma duygusundan bir türlü kurtulmanız mümkün değil. Ailenizin aykırı düşünceleri ve fikirleri aklınızı karıştırabilir.. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyorsunuz.

Günlük Fal Başak Burcu Vatan

Sorumluluk almayıp her işi partnerine bırakmaya çalışan bir tavır içine girmişseniz işler bugün sarpa sarabilir. Açıkça kimsenin üzerine almadığı görevler, herkes diğerinden bekler durumda olduğundan sorun yaratabilir.

Günlük Fal Başak Burcu Posta

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Günlük Fal Başak Burcu Takvim

Partnerinize çok düşkün olmaya başladınız. Bu onu mutlu ediyor. O gülünce siz de gülüyorsunuz ve onun duygularını paylaşıyorsunuz. İlişkinizde hiç bir pürüz yok.

Günlük fal. 3 Ağustos 2015 Pazartesi Başak Burcu Günlük Fal. burcu 3 Ağustos 2015 Pazartesi günlük falı.