Günlük Fal Boğa Burcu

22 Kasım 2014 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

Ortak kaynak kullanımı(kredi, miras, nafaka, burs, sponsorluk, prim, sigorta, komisyon, kar, borç alacak v.b) gerektiren konularda bazı zorlanmalar ya da aksilikler yaşanma ihtimali olmasına rağmen yeni olanakların yüzünü gösterebileceği, gerçekçi olunmas Tüm burçlar için gün geneli: Kafamızda bazı konularda halen bazı şüphelerimiz veya endişelerimiz olsa bile ya da kararsızlıklar doğru adım atmayı zorlaştırsa da, gerçekçi olmayı, işaretleri veya sezgilerimizi doğru okumayı başarabilirsek çok yol kat edebileceğimiz günlerdeyiz. Bilgi edinme ve yeni şeyler öğrenme isteğimiz artıyor. Yay burcuna geçen Güneş ve Yay burcunda oluşan yeni ay, Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar başta olmak üzere, tüm Yay burçlarına ve hepimize on günlük süreçte(aslında başladı) yenilikler veya yeni başlangıçlar yapma olanağı sağlıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Birlikte çalıştığınız bir kişilerin sizin kadar mantıklı ve gerçekçi olmalarını istemek hatalı bir davranış şekli olduğunu bildiğiniz halde, duygularınıza gem vuramıyorsunuz. Bugün, kişisel olayları bir kenara bırakarak yaşantınızla ilgili özel kararlar almalısınız. İnatçı tavırlarınızla çevrenizi kızdırabilirsiniz.

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

AŞK: O size yeterince ilgi göstermesine rağmen siz ona karşı ilgi eksikliği yaşıyorsunuz. Akşam saatlerinde onu güzel bir yemeğe davet ederseniz sizi reddetmeyecek. PARA: Başkalarını işinize karıştırmak istemiyor her işin üstesinden tek başınıza gelmek istiyorsunuz. Destek almalısınız. SAĞLIK: Beklenilenin aksine güzel haberler alarak içinizi ferahlatacaksınız. Sağlıkta en mutlu gününüz olabilir. Endişeleriniz yersiz çıktı.

Günlük fal. 22 Kasım 2014 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 22 Kasım 2014 Cumartesi günlük falı.