Günlük Fal Boğa Burcu

2 Eylül 2014 Salı Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

Belli bir ilişki, anlaşma, plan ya da düzenlemenin size geri dönüşü ve getirisi üzerine detaylı düşünebilir ve karşı tarafın karının ve avantajlarının sizinkilerin çok üzerinde olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenlerin bazı olayları daha da büyütmemizi teşvik edebileceği ya da kendi duygu durumumuza bağlı olarak olayların üzerine düşmeme iradesini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Cuma gününe kadar kırılgan veya gergin olaylarla başa çıkabilmek için en esnek tavrımızı takınmamız ve soğukkanlılığımızı koruyarak en mantıklı şekilde hareket etmemiz gerekeceğe benziyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

Evliliğe dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizi duygusal ve düşünsel açıdan analiz etme eğilimindesiniz. İlişkiniz düşünsel açıdan yolunda gözükebilir. Ancak duygusal açıdan çözülmesi gereken bazı duygusal birikimler içerebilir. Karşılıklı anlayış geliştirmeniz gerekecek. Anlaşmalarda dikkatli olun.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Yaratıcılığını doğru kullandığınız zaman, her şey kısa sürede çözüyor. Bugün, dostlarınızın yardımı olmadan finans konularınızı tek başınıza halletmek istiyorsunuz. Sizin düşünceleriniz herkesten çok farklı olduğu için, yanlış anlaşılma olasılığınız çok fazla. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız.

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Eşinizin bazı davranışları bugün sizin için kırıcı olabilir. Verdiğiniz tavizler fazlasının beklent isine yol açabilir. Kırıcı olmadan da gerçekten ne istediğinizi neye karşı olduğunuzu açıkça söyleyebileceğinizi unutmayın.

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

Biraz hesap kitap, bütçe ayarlaması yapmanız gerekiyor. Olmadık, aklınıza gelmiyecek masraflar karşınıza çıkabilir. Maddi anlamda fazla açılmayın.

Günlük fal. 2 Eylül 2014 Salı Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 2 Eylül 2014 Salı günlük falı.