Günlük Fal Boğa Burcu

9 Aralık 2016 Cuma Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

İşle ilgili toplantılar, ziyaretler veya seyahatler imajınızı veya işle ilgili planlarınızı olumlu etkileyebilir. Önümüzdeki birkaç gün içinde bazı son dakika değişikliklerinin sizi şaşırtmasına izin vermemelisiniz. Siz işlerinizi gereği gibi ele alın gerisi gelecektir. Maddi bazı fırsatlar söz konusu olabilir iki üç gün içinde. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geceyi sabaha bağlayan saatleri kafamızdaki olumsuz düşüncelerle, yanlış anlaşılmalarla veya düşünmeden yapılmış konuşmalarla geçirmiş olabiliriz. Hızlı kararlar yanlış sonuçlar doğurabilir. Öğle üzeri saatlerde, çok fazla iş, görev ve sorumluluk yıkıcı olabilir. Tartışmalardan ve gergi ortamlardan uzak durmak en iyisi olabilir. Seyahatler esnasında veya yapılacak ziyaretlerde de olası aksiliklere karşı tedbirli olmalı. Akşam saatlerinde ise, sevdiğimiz kişilerle daha fazla zaman geçirebilir, önemsediğimiz kişilerle ilişkilerde olumlu diyaloglar içerisine girebiliriz. Görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmememiz durumunda, iş hayatımızda veya üzerinde yoğunlaştığımız işlerde başarı sağlanabilecek saatlerdeyiz. Hafta başında yazdığım Jüpiter’in şanslar ve fırsatlar etkisi de bugünden itibaren netleşiyor, ama akşamın ilerleyen saatlerinde bazı pürüzler veya ortaya çıkan yeni gerçekler söz konusu olabilir. Sürprizlere, keşiflere, haberlere veya yeni bilgilere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

Gün içinde ihmal ettiğiniz konular nedeniyle bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sizi kısıtlayan koşullar oluşabilir. Kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Finansal konularda kafanızı kurcalayan durumlar gündeme gelebilir. Başkalarına yardım etmek isteyebilirsiniz. Ticari konularla ilgilenebilirsiniz. Üstlerinizin sizi zorladığını düşünebilirsiniz.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Yakın çevrendeki kişilerden ihtiyacın olan konularda destek görebilirsin. Aşk hayatında radikal gelişmeler gündeme gelebilir.

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

Sevdiğiniz kişi ile günlük rutin işlerinizi aksatmadan birlikte olmayı başarmanız harika. O da sizi ziyadesi ile taktir ediyor. Sağlık açısından kendinize özen göstermiyorsunuz.

Günlük fal. 9 Aralık 2016 Cuma Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 9 Aralık 2016 Cuma günlük falı.