Günlük Fal Boğa Burcu

1 Ekim 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

Belli bir ilişki, iş birliği veya düzenleme kabul edilebilir olmayan bir zeminde gidip geliyor olabilir. Bu durumda, sizin bir yön belirlemeniz gerekecek. Tüm burçlar için gün geneli: Ay, Uranüs ve Jüpiter arasındaki oldukça olumlu açıların varlığını hatırlayıp, olayların, plan ya da projelerinizin hatalı veya problem yaratabileceği yerlere odaklanmak yerine, olumlu taraflarını görmeye çalışmanız ve özgüvenli şekilde ilerlemeniz işlerin istediğiniz şekilde hallolmasında daha fazla etki yapabilir ve sonuçlar tatminkar olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

Yayıncılık ve medyaya dair işlerinizde hareketlilik gözüküyor. Çalışma arkadaşlarınızla işe dair fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Vizyonunuzu anlamakta güçlük çekebilirler. Ancak zekanızı kullanarak işleri istediğiniz gibi halledebilirsiniz. Gün içinde ilginç insanlarla bir araya gelebilir, keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Partnerinizin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Bugün önemli konular yerine duygusal problemlerinizi abartabilirsiniz. Ortak çalışma bekleyen kişilerin, size olan güvenleri hak etmek için daha çok çalışmanız gerektiğini biliyorsunuz. Unuttuğunuz konuların tekrar karşınıza çıkmasıyla yaşantınıza bir hareketlilik gelecek.

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Günün ilk yarısı, bilgi açığınızı tamamlamak, uzmanlardan, danışmanlardan destek almak, mevcut bilginizi pratik edip pekiştirmek için fırsatlar bulabileceğiniz şekilde geçecek. Kısa seyahatler için planlar yapılabilir.

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

BAŞARILARINIZIN mükafatlarını almaya hazır olun. Fakat bu yinede bir takım kıskançlıklara maruz kalacağınızı unutturmasın size.

Günlük fal. 1 Ekim 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 1 Ekim 2014 Çarşamba günlük falı.