Günlük Fal Boğa Burcu

30 Ağustos 2014 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

Hedef ve amaçlarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor olabilir. Bazı şeyler olmak veya istemek ve olmak ve yapmak arasında fark var. Tüm burçlar için gün geneli: İlginç olaylar, beklenmedik gelişmeler veya ani açıklamalar gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde gezegen etkileri keyifli olsa da ve sevgi temalı ilişkileri olumlu etkilese de, bugün, genelde yanlış yorum yapan veya bazı kişiler tarafından yanlışları yakalanan eleştiri odaklı kişilerin belli bir gün veya beli bir konu hakkında ne tür tepkiler verebileceği üzerine daha sık düşünüyor olabiliriz. Bu durumun üzerinde dururken üzerinde yoğunlaştığımız konuların zorluğu, karışıklığı ve mantığı üzerine de düşünmemizde fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

Sağlık ve iş konularında dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. İş ortamınızda gergin ve tartışmalı bir hava hakim olabilir. Gerçi bu sayede bazı iş arkadaşlarınızı daha iyi tanıma fırsatı elde edeceksiniz. Gün içinde epey yorulduğunuzu hissedeceksiniz. Strese dayalı sağlık sorunlarınız varsa dikkatli olun.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Bugün çözümlemeniz gereken birçok konuyu bir arada düşünmekten kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Çevrenizle bağlarınızı güçlü tutmak zorundasınız. Diyaloglarınızı yeniden gözden geçirmenin tam zamanı. Sizin çözüm getiren düşüncelerinize karşı bazı kişilerin muhalif konuşmaları sizi yolunuzdan alıkoyamayacak. Fakat yine de temkinli davranın.

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Özel ilişkilerinizde akıl karıştırıcı durumlar söz konusu olabilir içinde bulunduğumuz günlerde. Aşk ile arkadaşlığı birbirine karıştırmayın. Herkes olması gereken rolde kalmalı. Aksi durum yanılgıları da getirebilir.

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

EVDE çok farklı dışarıda çok farklı bir tutum gösteriyorsunuz. Evde yalnız kalıp derinlere dalmak büyük ölçüde değişkenliğe itiyor sizi.

Günlük fal. 30 Ağustos 2014 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 30 Ağustos 2014 Cumartesi günlük falı.