Günlük Fal Boğa Burcu

17-04-2014
Günün Boğa Burcu Falı

Mücadele teması öne çıkıyor. Ortaklar konusunda önemli gelişmeler olabilir. Ani kararlar almayın. Ancak karşınızdakini de dinlemeyi ihmal etmeyin. Rakipleriniz bazı işlerinizi oldukça zorlayabilir. Öfkeye kapılmadan hareket etmelisiniz. Eğer mahkemede bir işiniz varsa ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz. Daha çok çaba göstermelisiniz.

Günlük Fal boğa burcu sabah gazetesi

Deneyimler ve testlerden geçiyorsunuz. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir gün olacağından emin olabilirsiniz.. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız. Bu ortak organizasyon çalışmaları içinde olacağınız biri olabilir.

Günlük Fal boğa burcu hürriyet gazetesi

Yeni bağlantılar kurabilir, yeni kişilerle tanışabilir veya yeni bakış açıları geliştirerek ilişkilerinize ivme kazandırabilirsiniz. Dolayısıyla daha fazla sosyalleşmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimizi bir anda aslında olayların geneli için olumsuz sayılabilecek veya büyük problem yaratabilecek adımlar atarken veya sözler ederken bulabiliriz. Ya da tam tersi karşımızdaki kişiler bencil hareket tarzıyla beklenmedik hareketlerde bulunabilirler ve önemli sorunların oluşmasına neden olabilirler. Eğitim, iletişim, hukuk, gençlerle ilgili konular, ticari işler, bilişim, medya, ulaştırma konularında beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Sabah saatlerinde baskın olan engellenmişlik hissi ve iç sıkıntısı zamanla dağılacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal boğa burcu güneş gazetesi

Kendinizi bir an önce toplayıp yeni başlangıçlar yapabileceğinizi göreceksiniz. Duygusal hayatta olsun, maddi meselelerle ilgili olsun, hepsinde arzuladığınızdan da iyi neticeler almanız mümkün. Mesleğinizle ilgili sıkıntılı günler de artık geride kaldı. İşleriniz oldukça yolunda ve verimli geçecek.

Günlük Fal boğa burcu takvim gazetesi

KARİYERİNİZLE ilgili başarılar size para getirecek. Kararlarınızı verirken çevrenizin sözlerinden etkilenmeden hareket etmelisiniz.