Günlük Fal Boğa Burcu

19 Eylül 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

Bazı girişimleriniz konusunda olumlu duygulara sahipseniz, bu konularda başarıya ulaşma şansınız giderek artıyor. Bilginize… Tüm burçlar için gün geneli: Olumsuz gibi görünen ya da olumsuz giden olaylar moralinizi bozmasın. Yapılması gereken şey farklı yöntemlerle ilerlemek ya da farklı şeyler deneyip farklı konularda başarı sağlayarak diğerlerine boş vermek olabilir. Sırık atlama elemelerini kazanamamanız, en iyi görüntü yönetmeni seçilemeyeceğiniz anlamına gelmez. Öyle değil mi? Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

Eve ve aileye dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle aile yadigarı ev veya arazilerle ilgili bazı gelişmeler olabilir. Taşınmaz mülklerle ilgili değişim teması öne çıkıyor. Gerekirse emlak konularında uzman biriyle görüşüp geciktirmeden işlerinizi halletmeye bakın. Sağlamlık arayışınız kuruntulara sebep olabilir.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Aile içi olayların gündeme gelmesiyle birlikte; bugün onlara vakit ayırmalı, sorunlarıyla daha yakından ilgilenmelisiniz. İşinizle ilgili yenilikler gündeme gelecektir. Her türlü sanatsal olayların gündeme geleceği bir gün.Satürn, kişiliğinizle ilgili sorunların abartmasına neden olacaktır. Sindirim sisteminizle ilgili mevsime bağlı şikayetleriniz olabilir.

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Bugün evde sizi yoracak işleri bitirmeniz gerekecek. Fiziksel güç ihtiyacı olan işler için enerjiniz yerinde. Eşyaların yerini değiştirmek, tamirat gibi şeyler için uygun. Evde yapacağınız egzersiz ve sporlar için de verimli.

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

SIKICI bir gün olabilir sizin için. Ama aksam saatlerinde keyifli sohbetler sizi bekliyor. Uzun zamandır böyle iyi vakit geçirmemiştiniz.

Günlük fal. 19 Eylül 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 19 Eylül 2014 Cuma günlük falı.