Günlük Fal Boğa Burcu

23 Ekim 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Boğa Burcu

Her tür ikili ilişkinizi veya iş birliğinizi ilgilendiren konu önem arz edebilir. Bazı açılardan sabırlı veya sakin kalmaya dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ani ve beklenmedik gelişmeler ya da ortaya çıkan bilgiler veya haberler günün akışını farklılaştırabilir. Uzlaşmanın zorlaşabileceği, gerilime açık bir gündeyiz. Geçtiğimiz haftalarda oluşan ay tutulması(8 Ekim) yazımızda ele aldığımız başlıklarda kısmen de olsa bir hareketlilik olabilir. Gün içerisinde sakinliği korumaya çalışmak, riskli hareketlerden, yerlerden ve kişilerden, patlayıcı veya yanıcı özellikli nesnelerden uzak durmakta fayda var. Acele hareketler ufak tefek sakarlıklara da neden olabilir. Akşam saatlerinde, diyalog kurmak ve birbirini anlamak daha kolay olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Boğa Burcu Milliyet

Bugün iş ve çalışma konularında hareketlilik gözüküyor. Gerek çalışma arkadaşlarınız gerekse iş görüşmelerinizdeki kişilerin hassasiyetleri konusunda daha duyarlı olmanız gerekebilir. Anlayışlı ve diplomatik davranmanız gereken durumlar oluşabilir. Mümkün olduğunca arabuluculuk görevini üstlenmeye çalışın.

Günlük Fal Boğa Burcu Sabah

Ailenizle ilgili konulara kayıtsız kalamayacağınız bir gün olmasına rağmen, çevresel koşullarınızı ön planda tutmak isteyeceksiniz. İşinizle ilgili bazı stratejik noktaları iyi belirliyor ve inatla bu konuları takip ediyorsunuz. Bu nedenle çevrenizde size karşı kıskançlık duyguları eksik olmuyor. Bugün tetikte olmalısınız.

Günlük Fal Boğa Burcu Vatan

Çok fazla plan yapıp hevesle başlayacağınız bir gün. Ancak zaman geçtikçe bir kısmının sizi yoracağını dikkate alın. Kişisel kapasitenizi zorlayacak bir gün planlamaya kalkarsanız olay sizin için eziyet haline dönebilir.

Günlük Fal Boğa Burcu Posta

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Günlük Fal Boğa Burcu Takvim

BEKAR Boğalar, aileniz artık bu duruma bir son vermeniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Sürpriz kararlar alabilirsiniz, hayırlı olsun.

Günlük fal. 23 Ekim 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 23 Ekim 2014 Perşembe günlük falı.