Günlük Fal İkizler Burcu

18-04-2014
Günün İkizler Burcu Falı

Bugün de iş konularında yoğunluk yaşayacaksınız. Bazı ilginç olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu tarz konularda sezgilerinizi de dikkate alın. Önünüzde farklı kapılar açılabilir. Duygusal anlamda daha doyurucu iş imkanları söz konusu olabilir. Sağlık kontrollerinizi de ihmal etmeyin. Yalnız randevu ve kontrol süreçlerinde uzamalar olabilir.

Günlük Fal İkizler burcu sabah gazetesi

Aşk konusunda her şeyin olumlu gitmesi sizin en büyük arzunuz ve cazibe sınırlarınızın oldukça yüksek olması sosyal ve kariyer gelişimleri de beraberinde getirecek. Siz aşka ve akılcılığa her zaman çok önem veren bir kişi olarak bugün her zamankinden çok daha fazla duygularınız yoğun olacaktır.

Günlük Fal İkizler burcu hürriyet gazetesi

Zor işler peşindesiniz ve kuşkusuz bu işlerden fayda sağlayacaksınız. Ancak sizce de, hangisinin daha fazla önemli kişilerin dikkatini çekeceği üzerine düşünülmesi gerekmez mi? Tüm burçlar için gün geneli: Kendimizi bir anda aslında olayların geneli için olumsuz sayılabilecek veya büyük problem yaratabilecek adımlar atarken veya sözler ederken bulabiliriz. Ya da tam tersi karşımızdaki kişiler bencil hareket tarzıyla beklenmedik hareketlerde bulunabilirler ve önemli sorunların oluşmasına neden olabilirler. Eğitim, iletişim, hukuk, gençlerle ilgili konular, ticari işler, bilişim, medya, ulaştırma konularında beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Sabah saatlerinde baskın olan engellenmişlik hissi ve iç sıkıntısı zamanla dağılacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal İkizler burcu güneş gazetesi

Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir. İnsan ilişkilerinizdeki duyarlılığınız dikkat çekici. Bu yanınızla etkilediğiniz insanlar var. Kendinizi geliştirme anlamında bazı girişimleriniz olabilir. Bununla ilgili araştırmalar içine girebilirsiniz.

Günlük Fal İkizler burcu takvim gazetesi

YAPTIĞINIZ işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Maddi konular sizin için önemli.