Günlük Fal İkizler Burcu

5 Temmuz 2015 Pazar İkizler Burcu Günlük Fal

Günlük Fal İkizler Burcu

Bu hafta sonu içinizden ne yapmak geliyorsa o alana yönelmenizde fayda var. Astrolojiyle ilgilenmek, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşları görmek, yeni mobilyalar için araştırma yapmak v.b hangisini isterseniz, hayat sizin! Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal İkizler Burcu Milliyet

Keyifli ve yaratıcı olabileceğiniz bir gündesiniz. Düşünsel açıdan yeni fikirlere, görüşlere açıksınız.

Günlük Fal İkizler Burcu Sabah

21 Haziran'da güneş Yengeç burcunda. 23 Temmuz'a kadar yengeçte kalacak. 25 Temmuz'da Venüs Başak burcunda Retro yapmaya başlayacak. Aşk ve uyumluluk konusunda, kendinizi baskı altında tutmanız mümkün. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Aslında, kişilerii gözünüzde büyütmenin bir anlamı yok. Siz, karşınızdaki kişiye olan hayranlığınızı fazla abartabilirsiniz.... devamı...

Günlük Fal İkizler Burcu Vatan

Bugün konuşkanlığınız üzerinizde olacak. Susup oturmak yerine, istek ve ihtiyaçlarınızı tatlılıkla dile getirmek size fayda sağlar. Ticari konulara da yatkınlığınız olacak. Kullanın çıkacak fırsatları. İletişim konusu çok akıcı.

Günlük Fal İkizler Burcu Posta

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

Günlük Fal İkizler Burcu Takvim

AİLENİZLE ortak çalışmalar içinde olmanız sizi de mutlu edecek. Fakat ilişkinizi ihmal etmemelisiniz. Sizden sıkılmamalı.

Günlük fal. 5 Temmuz 2015 Pazar İkizler Burcu Günlük Fal. burcu 5 Temmuz 2015 Pazar günlük falı.