Günlük Fal İkizler Burcu

20 Ekim 2014 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Fal

Günlük Fal İkizler Burcu

Hedeflerinizi gözden geçirmeli ve kendiniz için yararlı olanlarını geliştirmeye veya geliştirebilmek için yeni şeyler öğrenmeye odaklanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal İkizler Burcu Milliyet

Bugünü kendinizi dinlemeye ayırabilirsiniz. Yaşantınızdaki düzensizliklerden sıyrılmaya çalışabilir daha planlı hareket etmeye çabasına girebilirsiniz. Eve dair uğraşlarınızı tamamlamak için uygun bir gündesiniz. Evi temizleyebilir ya da kütüphanenizi düzenleyebilirsiniz. Aileye dair konularda sezgilerinizi dikkate alın.

Günlük Fal İkizler Burcu Sabah

Enerjinizin gücünü farkında olmanıza rağmen, sevdiklerinize kendinizi anlatma konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Onların sorunlarını çok fazla sahipleniyor ve onlar adına karar veriyorsunuz. Bugün, iletişim konusunda daha ılımlı davranırsanız, istediğiniz sonuca alabileceksiniz. Hırslı yönlerinizi regüle etmelisiniz.

Günlük Fal İkizler Burcu Vatan

Bu sabah aileden birilerinin yaptığı eleştiriler sizi gücendirebilir. Sözlerinde gerçeklik payı olup olmadığına bakın. Varsa kızmanın bir manası yok. Bugün çocuğunuzla ilgili bir konuda olumlu adımlar atma fırsatı doğabilir.

Günlük Fal İkizler Burcu Posta

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

Günlük Fal İkizler Burcu Takvim

ERTELEDİĞİNİZ resmi işleriniz karşınıza çıkabilir. Maddi anlamda bu ara fazla açılmamaya bakın. Önümüzdeki aylar sıkıntı çekebilirsiniz.

Günlük fal. 20 Ekim 2014 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Fal. burcu 20 Ekim 2014 Pazartesi günlük falı.