Günlük Fal İkizler Burcu

9 Aralık 2016 Cuma İkizler Burcu Günlük Fal

Günlük Fal İkizler Burcu

Sahip olduğunuz şeyleri ve paranızı korumalısınız. Borç alıp vermek veya lüks harcamalar yapmak için uygun günler değil. Sevdiğiniz kişiler için özel veya farklı bazı şeyler yapma fırsatı bulabilirsiniz. Hoş ziyaretler veya seyahatler söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geceyi sabaha bağlayan saatleri kafamızdaki olumsuz düşüncelerle, yanlış anlaşılmalarla veya düşünmeden yapılmış konuşmalarla geçirmiş olabiliriz. Hızlı kararlar yanlış sonuçlar doğurabilir. Öğle üzeri saatlerde, çok fazla iş, görev ve sorumluluk yıkıcı olabilir. Tartışmalardan ve gergi ortamlardan uzak durmak en iyisi olabilir. Seyahatler esnasında veya yapılacak ziyaretlerde de olası aksiliklere karşı tedbirli olmalı. Akşam saatlerinde ise, sevdiğimiz kişilerle daha fazla zaman geçirebilir, önemsediğimiz kişilerle ilişkilerde olumlu diyaloglar içerisine girebiliriz. Görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmememiz durumunda, iş hayatımızda veya üzerinde yoğunlaştığımız işlerde başarı sağlanabilecek saatlerdeyiz. Hafta başında yazdığım Jüpiter’in şanslar ve fırsatlar etkisi de bugünden itibaren netleşiyor, ama akşamın ilerleyen saatlerinde bazı pürüzler veya ortaya çıkan yeni gerçekler söz konusu olabilir. Sürprizlere, keşiflere, haberlere veya yeni bilgilere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal İkizler Burcu Milliyet

Bugün geleceğinizle ilgili yeni planlar içinde olabilirsiniz. Dernek işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Aynı çevredeki insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi güçlendirmek için yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Eşinize kendinizi daha iyi ifade etmeniz gereken durumlar gündeme gelebilir. Sorumluluklarınız artabilir.

Günlük Fal İkizler Burcu Sabah

Geçmişte üstlendiğin bazı maddi sorumluluklardan pişmanlık duyabilirsin. Sevdiğin kişileri mutluk etmek adına plan yapabilirsin.

Günlük Fal İkizler Burcu Vatan

Günlük Fal İkizler Burcu Posta

Günlük Fal İkizler Burcu Takvim

Farklı çevrelerden kişilerle tanışabilir ve yabancı ülkeden gelen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddi fırsatları değerlendirmek için saygı duyduğunuz kişilerin görüşlerinden faydalanacaksınız. Güzel yatırım fırsatları karşınıza çıkarsa değerlendirmekten çekinmeyin. Evinizde rahat vakit geçirmek isteseniz de içinizden yükselen enerji sizi evinizin dışına çıkartacak.

Günlük fal. 9 Aralık 2016 Cuma İkizler Burcu Günlük Fal. burcu 9 Aralık 2016 Cuma günlük falı.