Günlük Fal İkizler Burcu

6 Mayıs 2015 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Fal

Günlük Fal İkizler Burcu

Duygusal hayatınızı, evinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren öneri, davet ya da teklifler söz konusu olabilir. Bugünlerde karşılaşabileceğiniz bu tür seçenekleri doğru değerlendirmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Pluton arasındaki olumlu açı, birkaç gün için pek çok şeyi yapabilmemiz için bize gereken desteği sağlayacaktır. Kendimize güvenimiz ve başladığımız işleri bitirme şansımız yüksek olabilir. Bize yardımı dokunabilecek kişilerden yardım ve destek alabiliriz. Ancak, daha esnek olunması ‘’ İleri! Daha da ileri!’’ modunun olası kişisel zararlarına karşı tedbirli olunması gerekebilir. Psikolojik anlamda halledilmesi gereken veya çözülmesi lüzumu olan problemler varsa, bunun için de uygun ortam oluşacaktır. Öğle sonrası saatler, anlaşmalar, ticaret, hukuk, sözleşmeler ve görüşmeler anlamında olumlu etkiler var. Akşam saatleri de hoş gelişmelere ve bazılarımız için ufak tefek sürprizlere açık. Özellikle Boğa ve Oğlak burçları cesaretle hareket edebilirler veya olumlu gelişmelere çok açıklar. Her ne kadar olumlu etki alsa da, İkizler burçları bu etkiden en az yararlanan burç olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal İkizler Burcu Milliyet

İkili ilişkilerinizin ön planda olacağı bir gündesiniz. Bugün rahatsız olacağınız kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlarla denge ve uyum arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. otoriter gördüğünüz kişilerden hayatınız ve işlerinizle ilgili destek alabilirsiniz.

Günlük Fal İkizler Burcu Sabah

Olayları araştırmayı çok sevdiğiniz için, konularınızın seçimi de bu doğrultuda oluyor. Bugün Ay'ın konumu; maddi konularla ilgili çalışmalarınızı yoğunlaştırırken, bu konuda size belirli bir disiplin sağlıyor. Olaylara yaklaşımınız çok daha farklı ve kuralcı olacak. Karşı tarafın bu konuda size vereceği fikirleri önemsemelisiniz.

Günlük Fal İkizler Burcu Vatan

Bugün insanlara birlikte bir şeyler yapıp ortak hareket etmek için cazip görüneceksiniz. Sözleriniz, tavırlarınız ve yaklaşımlarınızla her zamankinden daha etkileyici olacaksınız. Uyum gösteren hallerin faydasını göreceksiniz.

Günlük Fal İkizler Burcu Posta

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

Günlük Fal İkizler Burcu Takvim

AŞK: Bu burcun üyelerinin bir kısmı gönül kırgınlığı ile çivi çiviyi söker misali değişik partner arayışına girecektir. Diğer bölümü ise ayrılık yaşadığı kişilerden haber alarak gününü gün ederek mutlu olacaklar. PARA: Harcamalarınızı özenle seçerek hem kendinizi hem ailenizi mutlu ediyorsunuz. Parasal açıdan rahatlayacaksınız, ödemeler kolaylaşacak. SAĞLIK: Bayanlar sık renk değiştirme gayreti göstererek saç sağlığını bozmaktalar.

Günlük fal. 6 Mayıs 2015 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Fal. burcu 6 Mayıs 2015 Çarşamba günlük falı.