Günlük Fal İkizler Burcu

24 Ağustos 2016 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Fal

Günlük Fal İkizler Burcu

Hoşlanmadığınız durumlar oluşursa uzaklaşmanız tartışmanızdan daha faydalı sonuçlar doğurabilir. Manipülatif durumlar kendinizi kötü hissetmenize neden olabilir. Kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız insanlara öyle davranmanız gereken günler. Zararlı alışkanlıklardan uzak durmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Ay’ın olumlu açıları maddi, toprakla, gayrimenkullerle ilgili işleri halletmek için uygun günde olduğumuza işaret ediyor. Önemli kişilere danışabilir, finansal başlıklarda görüşmeler veya geleceğe yönelik planlar yapabiliriz. Kalıcı ilişkiler kurmak veya bağları sağlamlaştırmak için de uygun zaman. Sabırlı ve sakin olabilmek haftanın diğer günlerine kıyasla daha kolay olabilir, ama Pazartesi günü haftalık yazımızda haftanın genel durumunu yazmıştık malum. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal İkizler Burcu Milliyet

Gün içinde gizli kalmış koşullar sizin dengenizi bozabilir. Bazı olayları akışına bırakmanız gerekebilir. Kabullenmek sizi rahatlatabilir. Sorumlu olduğunuz konularda fikrinizi savunmak için acele edebilirsiniz. Gün içinde sakin kalmaya özen gösterin. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Günlük Fal İkizler Burcu Sabah

Parasal konularda beklediğiniz gelişmeler nedeniyle kendinizi germeyin. Yaşam ve iş tecrübesi olarak sizden büyük olan kişileri ihmal etmemelisiniz. Gündelik yaşamınızda sizi zorlayan konuya karşı, daha sistematik nasıl yaklaşılacağını ve kişilerle olan yakınlaşmalarınızın derecesini belirlemelisiniz.

Günlük Fal İkizler Burcu Vatan

Günlük Fal İkizler Burcu Posta

Günlük Fal İkizler Burcu Takvim

Haftanın ortası olması nedeniyle yapmanız gereken işler ve sorumluluklar artabilir. Gereksiz endişelerden uzak durmalısınız. Olaylara çok yönlü ve pozitif bakmalısınız.

Günlük fal. 24 Ağustos 2016 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Fal. burcu 24 Ağustos 2016 Çarşamba günlük falı.