Günlük Fal İkizler Burcu

16 Eylül 2014 Salı İkizler Burcu Günlük Fal

Günlük Fal İkizler Burcu

Yüksek standartlara sahipsiniz, doğru. Ancak, diğerlerinin sizi yakalamasını veya size bu anlamda yardımcı olmasını beklemeniz yanlış olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere bazı şeyleri anlatabilmek için sesler yükselebilir. Ancak, günün atmosferi birbirini anlamayı, hatta doğru cümleler kurmayı zorlaştırabileceği için, seviyesiz tartışmalardan kaçınmak adına esnek olabilmek ve sakin kalabilmek için uğraş göstermek yerinde olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal İkizler Burcu Milliyet

Yeni başlangıçlara dair konular öne çıkıyor. Özellikle beraberliğinizle ilgili önemli değişiklikler olabilir. İlişkinizde yenilenme ve hareket isteğinizi kendinizi daha rahat dile getirebilirsiniz. Öte yandan duygusal ihtiyaçlarınız kadar fiziksel durumunuz da önem kazanıyor. Özellikle sağlığınızla ilgili konularda farkındalığınız artacak.

Günlük Fal İkizler Burcu Sabah

Ay burcunuzda ilerliyor. Aşırı alıngan ve ben merkezci olduğunuz bir günü yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama,olaylar farklı olabilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Sinir sisteminize zarar veriyorsunuz. Sakinliği deneyin.Partnerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışmanız yanlış anlaşılıyor.

Günlük Fal İkizler Burcu Vatan

Riskli olabilecek işlere meyletmeyin özellikle bugünlerde. Maddi konularda alınacak riskler, çetrefilli gönül meseleleri farkında olmadan canınızı yakabilir. Aşkta da kumarda da kazanç yerine mevcudu koruma hedefleyin.

Günlük Fal İkizler Burcu Posta

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

Günlük Fal İkizler Burcu Takvim

Kartınız Şüphe... Partneriniz sizi seviyor ancak yakın arkadaşlarınıza karşı aynı hissi koruyamıyor, sürekli arkanızdan iş çevirdiklerini düşünüyorsunuz. Meraklı olmayın.

Günlük fal. 16 Eylül 2014 Salı İkizler Burcu Günlük Fal. burcu 16 Eylül 2014 Salı günlük falı.