Günlük Fal İkizler Burcu

24 Temmuz 2014 Perşembe İkizler Burcu Günlük Fal

Günlük Fal İkizler Burcu

Tartışmalı ortamlardan uzak durun. Kontrolü zor durumları kontrol etmeye çalışmak huzursuzluk ve rahatsızlık yaratmaktan başka işe yaramayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal İkizler Burcu Milliyet

Kendinize ait kişisel konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle sağlıksız alışkanlıklarınızı hayatınızdan çıkarmak için son derece uygun enerjiler var. Kararlı olursanız kolayca ilerleme kaydedebilirsiniz. Sporla ilgili aktivitelere daha fazla odaklanabilir, görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. İlişkinize daha fazla zaman ayırmalısınız.

Günlük Fal İkizler Burcu Sabah

Organizasyon işlerinizde başarı sizin için önemli olacaktır. Planladığınız çalışmalarınızı, kendi kişisel istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirmek istiyorsunuz. İş çevrenizde karşı cinsle ilgili ortak çalışmalar içinde olacağınız projeler üreteceksiniz. Duygusal konularda sezgilerinizin güçlü olduğu ve bazı ayrıntıları görebileceğiniz bir gün yaşayacaksınız.

Günlük Fal İkizler Burcu Vatan

Eskilere takılıp kalmayın. Eğer geçmişte yaşanmış bir sıkıntınız ya da size göre iflah olmaz bir derdiniz varsa, sürekli hatırlayıp dertlenmek size kazanç sağlamaz. Muhatabı kimse onunla bir araya gelip halletmelisiniz.

Günlük Fal İkizler Burcu Posta

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

Günlük Fal İkizler Burcu Takvim

YAZIN ortasında bu öksürük nereden çıktı dememek için beslenmenize biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Bağışıklık sisteminiz zayıf.

Günlük fal. 24 Temmuz 2014 Perşembe İkizler Burcu Günlük Fal. burcu 24 Temmuz 2014 Perşembe günlük falı.