Günlük Fal İkizler Burcu

4 Mart 2015 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Fal

Günlük Fal İkizler Burcu

Açıkta kaşmış veya çözümlenmemiş sorunlar bir anda sizin yararınıza sonuçlar doğurmaya başlayabilir ya da sizin lehinize ilerleme gösterebilir. Ama şimdilik, hiçbir şeyin farkında değilmiş gibi olayların çözümü için adım atmaya devam etmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs’ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal İkizler Burcu Milliyet

Bugün gündeminizi aile ilişkileriniz oluşturabilir. Güven aradığınız konulara doğru çekilebilirsiniz. Sabah saatlerinde zihinsel hareketlilik daha fazla zamanınızı alabilir. Öğleden sonra işlerinizi daha büyük bir titizlikle yapabilirsiniz. İlgilendiğiniz konulara pratik çözümler getirebilirsiniz. Gün içinde tembellik yapmak isteyeceğiniz zamanlar var.

Günlük Fal İkizler Burcu Sabah

Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız.. Sosyal çevrenizdeki ilişkilerinize azami dikkat göstermenizi gerektiriyor. Kendinizi ön plana çıkarmak için arkadaş ve dost çevrenizde sıra dışı tavırlar içinde olabilirsiniz. Şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konulara ilgi gösterirken çevrenize komik kaçabilirsiniz.

Günlük Fal İkizler Burcu Vatan

Günlük Fal İkizler Burcu Posta

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

Günlük Fal İkizler Burcu Takvim

Günlük fal. 4 Mart 2015 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Fal. burcu 4 Mart 2015 Çarşamba günlük falı.