Günlük Fal Koç Burcu

23 Şubat 2017 Perşembe Koç Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Koç Burcu

Kişisel farkındalığınızı arttıracak, bilgi kazanmanızı sağlayacak, ama bu esnada bütçenize çok fazla zarar vermeyecek şeyler planlamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Koç Burcu Milliyet

Sabah saatlerinde sorumluluklarınız sizi biraz yorabilir. Gün içinde geleceğinizle ilgili konuları tamamlayabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için başkalarından yardım alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Duygusal olarak zorlanacağınız olaylar olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. İşlerinizin ilerlememesi sizi sıkıntıya sokabilir.

Günlük Fal Koç Burcu Sabah

Kırıcı konuşmamak için daha özenli davranman gerekecek. Yoksa istemeden de olsa, sevdiğin kişilerin kalbini kırabilirsin.

Günlük Fal Koç Burcu Vatan

Çevrenize karşı sevecen duygular içindesiniz. Karşıt evinizde geri giden Jüpiter eski fırsatlar konusunda siz destekliyor. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz. Uzun sürecek yakınlıklara tanık olacaksınız.

Günlük Fal Koç Burcu Posta

Günlük Fal Koç Burcu Takvim

Yeni yerler keşfetmek isteyeceğiniz bir gün. Partnerinizle uzun doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Pozitif enerjinizi dışa vurmak istiyorsunuz. Uygun zamandasınız.

Günlük fal. 23 Şubat 2017 Perşembe Koç Burcu Günlük Fal. burcu 23 Şubat 2017 Perşembe günlük falı.