Günlük Fal Koç Burcu

2 Mayıs 2016 Pazartesi Koç Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Koç Burcu

Cumartesi, ama evraklar, kurumsal konular, bürokratik işlerle ilgili koşuşturmalar ön planda. Bu esnada oldukça dikkatli olmalı evraklarınızın yerli yerinde olduğundan emin olmalısınız. Bu sayede amaçlarınıza ulaşmanız daha kolay olacaktır. Sizin için özel kişilere bağlayıcı sözler verebilirsiniz. Bu durum ilişkinizi destekleyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Fikir alışverişlerini, sosyal planları, yeni öğrenilecek bilgileri, hümanist tavırları ön plana çıkartan bir gündeyiz. Akşam saatlerinden itibaren hedeflerimize ulaşma konusunda kararlı şekilde ilerleyebiliriz. Tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle iletişim artabilir. Geceye doğru saatlerde ise, farklı şeyler deneyebilir, yenilikçi bir ruh halinde olabiliriz. Sıradan şeyler ilgimizi çekmeyecektir. Bugün Boğa burcuna geçiş yapan Venüs ise, estetik, güzellik, sanat, yaratıcı işler, zevke düşkünlük, keyif veren aktiviteler ya da ilişkilerde sadakat, istikrar, güven ve kalıcılık temalarının önümüzdeki günlerde ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Koç Burcu Milliyet

Gelecek hakkında düşünmek ve hayal kurmak açısından hareketli bir gündesiniz. Bu düşüncelerinizi arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Günlük Fal Koç Burcu Sabah

Samimiyet ve güvene ihtiyacımız var. Unuttuğumuz isteklerimizin yeniden gündem kazanması eski hataların tekrarlanmaması şartıyla, daha da güzel olayları beraberinde getirecek. Şansımızın bize yardım edeceği bir gün. Enerjimizi doğru kullanmalı ve sorumluluk duygumuzu arttırıcı ve psikolojik anlamda bizi sıkıntıya sokacak çalışmalardan uzak kalmalıyız. Uzun süren beraberlikler evlilik ve nişanla sonuçlanabilir. Kutlamalar ve aktivitelerin yoğun olduğu bir gün.

Günlük Fal Koç Burcu Vatan

Günlük Fal Koç Burcu Posta

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Günlük Fal Koç Burcu Takvim

Özgürlüğünüze düşkünsünüz ancak partnerinize karşı aşırı sevgi gösterdiğiniz de bariz. Fedakarlıklarınız karşı taraf tarafından fark ediliyor.

Günlük fal. 2 Mayıs 2016 Pazartesi Koç Burcu Günlük Fal. burcu 2 Mayıs 2016 Pazartesi günlük falı.