Günlük Fal Koç Burcu

9 Aralık 2016 Cuma Koç Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Koç Burcu

Enerjinizi başarılı olmak veya isteklerinize ulaşabilmek için kullanmalısınız. Duygularınızı da aynı şekilde maçlarınıza faydası varsa ön plana çıkartmalısınız. Mücadele gerektiren ortamlara katılmaktan çekinmiyorsunuz. Başarmak için ve kazanmak için ön plandasınız. Seyahatler, yeni heyecanlar ve girişimler ya da sevgi temalı ilişkileriniz ön planda. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geceyi sabaha bağlayan saatleri kafamızdaki olumsuz düşüncelerle, yanlış anlaşılmalarla veya düşünmeden yapılmış konuşmalarla geçirmiş olabiliriz. Hızlı kararlar yanlış sonuçlar doğurabilir. Öğle üzeri saatlerde, çok fazla iş, görev ve sorumluluk yıkıcı olabilir. Tartışmalardan ve gergi ortamlardan uzak durmak en iyisi olabilir. Seyahatler esnasında veya yapılacak ziyaretlerde de olası aksiliklere karşı tedbirli olmalı. Akşam saatlerinde ise, sevdiğimiz kişilerle daha fazla zaman geçirebilir, önemsediğimiz kişilerle ilişkilerde olumlu diyaloglar içerisine girebiliriz. Görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmememiz durumunda, iş hayatımızda veya üzerinde yoğunlaştığımız işlerde başarı sağlanabilecek saatlerdeyiz. Hafta başında yazdığım Jüpiter’in şanslar ve fırsatlar etkisi de bugünden itibaren netleşiyor, ama akşamın ilerleyen saatlerinde bazı pürüzler veya ortaya çıkan yeni gerçekler söz konusu olabilir. Sürprizlere, keşiflere, haberlere veya yeni bilgilere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Koç Burcu Milliyet

Bugün duygusal yönden güçlü olmanız gereken bir gündesiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Kişisel konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Karar almakta güçlük çekebilirsiniz. İlişkilerinizdeki konular sizi meşgul edebilir. Farklı fikirler konuşulmaya başlanabilir. Yabancılarla ilgili konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.

Günlük Fal Koç Burcu Sabah

Bulunduğun ortamlardaki kişileri yönlendirebilir, onlara liderlik yapabilirsin. Arkadaş çevrene yeni kişiler katılabilir.

Günlük Fal Koç Burcu Vatan

Günlük Fal Koç Burcu Posta

Günlük Fal Koç Burcu Takvim

Aile yaşamınızda biraz daha sabırlı olup kimseyi kırmamalısınız. Esnek yapıda olmanız halinde evinizde pozitif hava esecek. Hayalini kurduğunuz seyahatin şimdi tam zamanı.

Günlük fal. 9 Aralık 2016 Cuma Koç Burcu Günlük Fal. burcu 9 Aralık 2016 Cuma günlük falı.