Günlük Fal Kova Burcu

22 Aralık 2014 Pazartesi Kova Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Kova Burcu

Oğlak burcunda oluşacak yeni ay, önümüzdeki iki haftalık süreçte ruhsal temizlenme, kötü alışkanlıklardan kurtulma ve kendinize çeki düzen verme olanağı tanıyabilir. Sağlığınızı ve işinizi ilgilendiren konularda yenilikler yapabilirsiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık’ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn’ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…

Günlük Fal Kova Burcu Milliyet

Gizlilik ve gizli düşmanlar konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sizden saklanan bazı konular yüzünden iş yerinde kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Rakipleriniz otorite figürleriyle aranızda gergin bir hava oluşturmaya çalışabilir. Gereksiz tartışmalarla vakit kaybetmemeye dikkat edin.

Günlük Fal Kova Burcu Sabah

Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Kendinizi anlatma çabalarınız, başkaları tarafından yanlış anlaşılabilir. Bugün Ay'ın verdiği etkilerle, kişisel deneyimlerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Elinizdeki olanakları arttırma yolunda göstereceğiniz çaba, takdir görecek.

Günlük Fal Kova Burcu Vatan

Günlük Fal Kova Burcu Posta

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Günlük Fal Kova Burcu Takvim

Akrabalarınız arasında gelişecek tatsız olaylar canınızı çok sıkabilir. Buna rağmen sabırlı olmaya çalışın. Gerçek dostlarınız yanınızda olacak.

Günlük fal. 22 Aralık 2014 Pazartesi Kova Burcu Günlük Fal. burcu 22 Aralık 2014 Pazartesi günlük falı.