Günlük Fal Kova Burcu

9 Aralık 2016 Cuma Kova Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Kova Burcu

Dış görünüşünüzde yapacağınız değişikliklerin size iyi geleceği günlerdesiniz. Birkaç gün içinde taviz vermemeniz gereken kişilerle karşılaşabilirsiniz. Size ve ailenize iyi gelecek işlerle uğraşmalı ve paranızı sadece kendiniz ve aileniz için kullanmalısınız. İstediğiniz şeyler varsa, gayretleriniz boşa gitmeyecek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geceyi sabaha bağlayan saatleri kafamızdaki olumsuz düşüncelerle, yanlış anlaşılmalarla veya düşünmeden yapılmış konuşmalarla geçirmiş olabiliriz. Hızlı kararlar yanlış sonuçlar doğurabilir. Öğle üzeri saatlerde, çok fazla iş, görev ve sorumluluk yıkıcı olabilir. Tartışmalardan ve gergi ortamlardan uzak durmak en iyisi olabilir. Seyahatler esnasında veya yapılacak ziyaretlerde de olası aksiliklere karşı tedbirli olmalı. Akşam saatlerinde ise, sevdiğimiz kişilerle daha fazla zaman geçirebilir, önemsediğimiz kişilerle ilişkilerde olumlu diyaloglar içerisine girebiliriz. Görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmememiz durumunda, iş hayatımızda veya üzerinde yoğunlaştığımız işlerde başarı sağlanabilecek saatlerdeyiz. Hafta başında yazdığım Jüpiter’in şanslar ve fırsatlar etkisi de bugünden itibaren netleşiyor, ama akşamın ilerleyen saatlerinde bazı pürüzler veya ortaya çıkan yeni gerçekler söz konusu olabilir. Sürprizlere, keşiflere, haberlere veya yeni bilgilere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Kova Burcu Milliyet

Bugün yaşayacağınız zihinsel süreçler sizi yorabilir. Konuşma ve yazışmaların yoğunluğu nedeniyle dikkatinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizde size ihtiyacı olan kişiler olabilir. Öğreneceğiniz yeni haberler sizi şaşırtabilir. Ticari konularla ilgilenebilirsiniz. Aldığınız sorumlulukları ilerletmek için mücadele edebilirsiniz.

Günlük Fal Kova Burcu Sabah

Ailevi konularda ve aşk hayatında fevri ve yüzeysel kararlar alabilirsin. Kaybettiğin bir eşyanı bulabilirsin.

Günlük Fal Kova Burcu Vatan

Günlük Fal Kova Burcu Posta

Günlük Fal Kova Burcu Takvim

Tatlı heyecanlara kapılmanız çok doğal. Uzun zamandır beklediğiniz haberi bugün alacaksınız çünkü. Mutluluğunuzu saklamayın. Eğitim ile ilgisi olanlar başarı çok yakın.

Günlük fal. 9 Aralık 2016 Cuma Kova Burcu Günlük Fal. burcu 9 Aralık 2016 Cuma günlük falı.