Günlük Fal Kova Burcu

29 Eylül 2016 Perşembe Kova Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Kova Burcu

Büyük resme odaklanabilir ve kişisel evraklarınızı ve maddi durumunuzu yaşam tarzınıza göre geliştirmenin yollarını arayabilirsiniz. Maddi konularda özgün fikirleriniz olabilir, ama sağlıkla ilgili başlıklarda da alışılmadık methodlara da ilgi duyabilirsiniz. Sağlığınızı riske atabilecek yollardan kaçınmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Kova Burcu Milliyet

Bugün endişe duyduğunuz olaylara ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ortaklı konular keyfinizi kaçırabilir. Sorumlu olduğunuz konular sizi daha fazla sıkıştırabilir. Çıkış noktası bulamayacağınızı düşünebilirsiniz. Sabırlı olmaya çalışın. Bazı konularda kabullenir olmanız gerekebilir. İlerleyen zamanlarda keyif alacağınız konulara yönelebilirsiniz.

Günlük Fal Kova Burcu Sabah

23 Temmuza kadar güneş ikizler burcunda kalacak. Daha sonra yengeç burcunda yolculuğuna başlayacak. 12 Temmuza kadar Merkür ve Venüs Yengeçte birlikte hareket edecekler. 4 Temmuzda Yeni ay Yengeçte doğacak. 19 temmuzda Dolunay Oğlak burcunda gerçekleşiyor. Mars Akrep burcunda ileri hareketine başlamış durumda. Satürn, Neptün ve Plüton retro durumunda.. Kendi değerlerimize uygun hareket etmek isteyeceğiz.... devamı...

Günlük Fal Kova Burcu Vatan

Maddi girişimlerde bulunmak, yatırım amaçlı işlere yeltenmek, kredi almak, borç kapatmak, maddi ortaklıklar yaratmak, adil ve eşit paylaşımlar yapmak için elverişli bir gün. Bugünkü maddi adımların getirisi yüksek olabilir.

Günlük Fal Kova Burcu Posta

Günlük Fal Kova Burcu Takvim

Kartınız Anahtar... Sevdiğiniz kişinin hiçbir zararını görmemenize rağmen saçma kıskançlıklarla üzerine gidiyorsunuz. İşinizde gerekli yatırımlardan olumlu sonuçlar var.

Günlük fal. 29 Eylül 2016 Perşembe Kova Burcu Günlük Fal. burcu 29 Eylül 2016 Perşembe günlük falı.