Günlük Fal Kova Burcu

29 Temmuz 2014 Salı Kova Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Kova Burcu

Gündemde veya gündeminizde tartışma konusu oluşturan başlıklarla ilgili duygu ve düşüncelerinizi bastırmakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca, belki de bastırmanız gerekmiyordur zaten. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflere ulaşmanın veya belli amaçları gerçekleştirmenin birden fazla yolu olabilir. Tek yol, bildiğimiz veya alışık olduğumuz yol değildir. Dolayısıyla, kendinizi köşeye sıkışmış ve ilerleme imkanınız yokmuş gibi hissediyorsanız, amaçlarınıza ulaşmanın diğer yöntemleri üzerine düşünmelisiniz. En imkanlı görünenden en imkansız görünenine kadar türlü seçeneğin yaratacağı mükemmel sonuçları görüp çok şaşırabilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Kova Burcu Milliyet

Bazı karşıt durumlar ve yakın ilişkilerinizle ilgili hareketlilik gözüküyor. Ortağınız veya dostlarınızla olan paylaşımlarınız artabilir. Ancak sohbetlerinizde ölçüyü kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Fikir ayrılıklarını büyütmemeye özen gösterin. Gün içinde işe dair sözleşme ve anlaşmalar konusu öne çıkabilir. Dışsal etkilere fazlasıyla açıksınız.

Günlük Fal Kova Burcu Sabah

Çok hareketli bir gündesiniz. Parasal konularda da şansınız size yardım edebilir. Fakat, şansınızı da zorlamadan, dikkatli bir beklenti içinde olmalısınız. Bu arada, işinizle ilgili sizden beklenen ve öncelik kazanan konuyu hatasız sonuçlandırmaya bakın. Yeme-içme konusunda özenli sayılırsınız. Bu titizliğinizi günlük spor aktiviteleri için de gösterin.

Günlük Fal Kova Burcu Vatan

Fiziksel yorgunluklardan her zamankinden çok etkileneceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizi yokuşa süren, size zorluk çıkaran durum ve kişilere karşı sabırla hareket edin ancak şartlarınızı da fazla zorlamamaya gayret edin.

Günlük Fal Kova Burcu Posta

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Günlük Fal Kova Burcu Takvim

KURALINA göre hareket ettiğiniz zaman işlerinizi kolayca sonuçlandırabiliyorsunuz. Haklı olduğunuzda vazgeçmiyorsunuz.

Günlük fal. 29 Temmuz 2014 Salı Kova Burcu Günlük Fal. burcu 29 Temmuz 2014 Salı günlük falı.