Günlük Fal Kova Burcu

23 Ekim 2014 Perşembe Kova Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Kova Burcu

Sosyal yardım işleriniz, sosyal arkadaşlıklarınız veya iş hayatınız açısından önemli bir aylık sürece giriyorsunuz. Bu alanlarda önemli adımlar atabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ani ve beklenmedik gelişmeler ya da ortaya çıkan bilgiler veya haberler günün akışını farklılaştırabilir. Uzlaşmanın zorlaşabileceği, gerilime açık bir gündeyiz. Geçtiğimiz haftalarda oluşan ay tutulması(8 Ekim) yazımızda ele aldığımız başlıklarda kısmen de olsa bir hareketlilik olabilir. Gün içerisinde sakinliği korumaya çalışmak, riskli hareketlerden, yerlerden ve kişilerden, patlayıcı veya yanıcı özellikli nesnelerden uzak durmakta fayda var. Acele hareketler ufak tefek sakarlıklara da neden olabilir. Akşam saatlerinde, diyalog kurmak ve birbirini anlamak daha kolay olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Kova Burcu Milliyet

Özgürleşme ve sizi sınırlayan kuralları aşma yönündeki arzunuz kuvvetleniyor. Yeni fikirlere, yaşam tarzlarına ve kültürlere karşı daha meraklı olacaksınız. Akademik uğraşlarınızda yenilikçi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Ancak yeni adımlar atmadan önce elinizdeki işleri tamamlamanız daha olumlu sonuçlar verebilir.

Günlük Fal Kova Burcu Sabah

Çevresel ilişkilerinize temkinli ve duyarlı davranmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bugün, belli bir sistem içinde hareket edebilirsiniz.İletişim konusunda bazı aksiliklerin söz konusu olması sonucunda, beklentileriniz gecikebilir. Girişimci ruhunuzu ortaya çıkaracak işler yapmak istiyor ve bu konuda engel tanımıyorsunuz.

Günlük Fal Kova Burcu Vatan

Başınıza gelen veya bir yerlerde şahit olduğunuz olaylarda adalet yerini bulsun diye direnmek kolay olmayacak. Kimin neyi hak ettiği konusunda karar verici olmayın. Mücadelenizi verin ancak işi inada bindirip tepki çekmeyin.

Günlük Fal Kova Burcu Posta

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Günlük Fal Kova Burcu Takvim

BİRDEN yükselişe geçen özgüveniniz hata yapmanıza da neden olabilir. Hayatınızla ilgili cesur kararlar almanız gerekiyorsa dikkat edin.

Günlük fal. 23 Ekim 2014 Perşembe Kova Burcu Günlük Fal. burcu 23 Ekim 2014 Perşembe günlük falı.