Günlük Fal Kova Burcu

1 Ağustos 2015 Cumartesi Kova Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Kova Burcu

Özel hayatınızı ilgilendiren konularda hassasiyetlerin oluşabileceği beş günlük süreçtesiniz. Geçmişe bağlı konular nedeniyle ilişkilerinize zarar vermemeye çalışmanızda fayda var. Bazı kararlar almanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı rekabete, güç mücadelelerine ve fikir çatışmalarına açık olabilir. Kova burcunda meydana gelen dolunay olumsuz açılar altında oluşmuyor, hepimiz kendi burcumuza göre belli konularda sonuç elde edebileceğimiz bir süreçteyiz(burca göre detayları burç yorumlarında bulabilirsiniz). Toplum içerisindeki yerimizi sorgulayabilir, topluma bir faydamız var mı yoksa akışa göre mi ilerliyoruz sorularının yanıtlarını bulabiliriz. Yardımlaşma aktivitelerinde bulunan kişiler çabalarının boşa gitmediğini görebilirler. Bazı arkadaşlık ilişkileri dönüm noktasında. Duygusal hassasiyet yüksek. Dolunay özgürleşme arzusunu arttırabilir, yeni şeyler denemek veya mevcut iş ve ilişkilerimize daha yenilikçi yaklaşımlar getirmek isteyebiliriz. Fikirler, ideolojiler, toplumsal olaylar, hümanist yaklaşımlar veya toplum olarak yardımlaşmayı gerektirecek gelişmeler ön plana çıkabilir. Hava, elektrik, elektronik, fizik, bilişim, uzay ve teknolojiyle ilgili konularda haberler, buluşlar ve gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Kova Burcu Milliyet

Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda değişiklikler yapacağınız zamanlar olabilir. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde tamamlanma yaşayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gerekebilir. Gün içinde çatışmalardan uzak durun.

Günlük Fal Kova Burcu Sabah

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal saplantılarınız yüzünden kafanız karışabilir. Çevrenizdeki gelişen olaylara çok fazla kafanızı taktığınız için, günlük yaşantınızda gizemli olarak algılanıyorsunuz. Takıntılarınızdan vazgeçerek, olaylarda çok yönlü düşünmelisiniz. Bu sizin psikolojik olarak rahatlamanızı ve dingin bir kişiliğe bürünmenizi sağlayacak.

Günlük Fal Kova Burcu Vatan

Bu kez dolunay burcunuzda gerçekleşecek ve daha önce kendinizle ilgili yaptığınız atılımların sonuçlarını alma, niyet ettiğiniz şeylere yönelik adımlar atma tesiri oluşturacak. Önemli başlangıçlar için itici güç olabilir.

Günlük Fal Kova Burcu Posta

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Günlük Fal Kova Burcu Takvim

AŞK: Birbirinizi beklemekten yorulacaksınız. Artık ona verdiğiniz sözü yerine getirin. Uzun süredir onu bekletiyorsunuz. Hediyenizi alıp romantik bir akşam yemeği hazırlayarak onu davet edin. PARA: Kendine güvenen güçlü yapınızla iş arkadaşlarınızı şaşırtmayı başarıyorsunuz. Bugün biriken işlerinizi sonlandırarak rahatlayacaksınız. SAĞLIK: Bugün öğle saatlerinde aç kalmayı denemeyin. Kan şekeriniz düşeceğe benziyor.

Günlük fal. 1 Ağustos 2015 Cumartesi Kova Burcu Günlük Fal. burcu 1 Ağustos 2015 Cumartesi günlük falı.