Günlük Fal Kova Burcu

23-04-2014
Günün Kova Burcu Falı

Yeni enerjilere daha açık olacaksınız. Enerjinizi yükseltecek yeni aktivitelere katılabilirsiniz. Düşünceleriniz kadar görünüşünüzde de değişiklik yapma kararı alabilirsiniz. Sağlık konuları da bir hayli önem kazanabilir. Doktor kontrollerinizi yaptırmak için son derece uygun bir gündesiniz. Size çok faydası dokunacak yeni bir yaşam tarzına geçebilirsiniz.

Günlük Fal kova burcu sabah gazetesi

Özgürlüğünüze ters düşmeyen arkadaş çevresini tercih ediyor olmanız, her an yeni olayları gündeme getirebilir. Ön yargısız yaklaşım tarzınız, karşınızdaki kişileri olumlu etkiliyor. Bugün bir çok kombinasyon çalışmalarınızla ilgili yapılanma içinde olabilirsiniz. Yapacağınız atılımlar için, gerekli bağlantıları kurmayı başaracaksınız.

Günlük Fal kova burcu hürriyet gazetesi

Bazı konularda kendinizi geliştirmek, sosyal çevrenizi genişletmek, daha fazla haber almak veya bilginizi arttırmak niyetindeyseniz, kuzey kutbuna gitmeniz gerekse dahi olumsuz bakmamalı ve kızak siparişini vermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Olması beklenen şeyler ve olanlar arasında oldukça büyük farklar olabilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler, şaşırtıcı olaylar gün içinde sıklıkla gündeme gelebilir. Planların olaylara bağlı olarak yenilenmesi gerekebilir. Çok farklı şekilde davranmasını beklediğiniz kişiler tamamen farklı tavırlarıyla şaşırtabilirler. Tartışmacı ve öfke kontrolü yapamayan kişilere özellikle dikkat etmek gerekiyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal kova burcu güneş gazetesi

Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.

Günlük Fal kova burcu takvim gazetesi

ANİ gelişen şartlarda problem yaşamak istemiyorsanız öfkenizi kontrol etmelisiniz. Bedeninizi zorlayacak hareketler yapmayın.