Günlük Fal Oğlak Burcu

9 Aralık 2016 Cuma Oğlak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Oğlak Burcu

Bazı kişilerin olumsuz durumları veya duygu bozuklukları sizden uzak kalsa iyi olur. Birkaç gün için evinizde vakit geçirmenizde fayda var. Zira, seyahatler ya da ziyaretler esnasında yaşanabilecek yanlış anlaşılmalar, gecikmeler veya aksilikler problem yaratabilir. Duygusal gerilim yaratan bir durumun stresi azaltmak için ve ilerlemenizi yavaşlatma riskine karşı hızla düzeltilmesi gerekiyor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geceyi sabaha bağlayan saatleri kafamızdaki olumsuz düşüncelerle, yanlış anlaşılmalarla veya düşünmeden yapılmış konuşmalarla geçirmiş olabiliriz. Hızlı kararlar yanlış sonuçlar doğurabilir. Öğle üzeri saatlerde, çok fazla iş, görev ve sorumluluk yıkıcı olabilir. Tartışmalardan ve gergi ortamlardan uzak durmak en iyisi olabilir. Seyahatler esnasında veya yapılacak ziyaretlerde de olası aksiliklere karşı tedbirli olmalı. Akşam saatlerinde ise, sevdiğimiz kişilerle daha fazla zaman geçirebilir, önemsediğimiz kişilerle ilişkilerde olumlu diyaloglar içerisine girebiliriz. Görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmememiz durumunda, iş hayatımızda veya üzerinde yoğunlaştığımız işlerde başarı sağlanabilecek saatlerdeyiz. Hafta başında yazdığım Jüpiter’in şanslar ve fırsatlar etkisi de bugünden itibaren netleşiyor, ama akşamın ilerleyen saatlerinde bazı pürüzler veya ortaya çıkan yeni gerçekler söz konusu olabilir. Sürprizlere, keşiflere, haberlere veya yeni bilgilere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Oğlak Burcu Milliyet

Ailevi konularda güçlü kalmanız gerekebilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Ev hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Geçmişe ait konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Gün içinde tepkilerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. Belirsiz koşullar keyfinizi kaçırabilir.

Günlük Fal Oğlak Burcu Sabah

Zor sorumluluklar yüklenebilirsin. Yaşam alanında halledilmesi gereken işlerle ilgilenmeye başlayabilirsin.

Günlük Fal Oğlak Burcu Vatan

Günlük Fal Oğlak Burcu Posta

Günlük Fal Oğlak Burcu Takvim

Kendinizle yüzleşerek hayatınızda doğru bir süreç başlatacağınızın işaretini veriyorsunuz. Aşk yaşamınızı canlandıracaksınız. Sevgiye hasret kaldığınız için bu iyi gelecek.

Günlük fal. 9 Aralık 2016 Cuma Oğlak Burcu Günlük Fal. burcu 9 Aralık 2016 Cuma günlük falı.