Günlük Fal Oğlak Burcu

21-04-2014
Günün Oğlak Burcu Falı

Fiziksel görünümünüz, sağlığınız açıdan yeni başlangıçlar yapmaya hazırsınız. Görünüşünüz ve sağlığınızla daha ilgili ve sorumluluk sahibi davranma eğilimindesiniz. Geleceğe dair düşüncelerinizde maddi olduğu kadar manevi anlamda da yenilenme ihtiyacı duyabilirsiniz. Sorumluluklarınız ve kendinizle ilgili işlerde dalgalanmalar olabilir.

Günlük Fal oğlak burcu sabah gazetesi

Ay burcunuzda ilerliyor ve ilişkilerinize yepyeni bir motivasyon kazandırıyor. Kişisel kariyeriniz ve duygusal güveninizin çok önemli olması, yaşamınızı kolaylaştıracak çalışmalara yönelmenizi sağlıyor. Öfkelerinizi baskı altında tutmayı başardığınız sürece iş motivasyonunuz daha da artacak.. Fırsatlarla yüklü bir gün.

Günlük Fal oğlak burcu hürriyet gazetesi

Belli anlaşmaları ya da belli bir pozisyonu korumak ve sürdürmek için mücadele edebilirsiniz. Bu anlamda ortaya elinizden gelenin en iyisinden de fazlasını koymanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ani, beklenmedik ve şaşırtıcı gelişmelere açık günlerdeyiz. Tedbir olarak, öfkemizi kontrol etmeli, riskli kişi, ortam ve durumlardan uzak durmalı, ufak tefek kazalara dikkat etmeli ve ani tepkiler vermekten kaçınmalıyız. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal oğlak burcu güneş gazetesi

Çözdüğünüzü düşündüğünüz bir problem kendini tekrarlıyor. Buna izin vermemelisiniz. Sevgiliniz sizin ne kadar iradeli olduğunuzu sınıyor, ödün vermeyin. Çalışma hayatında inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size olanaklar sunmaya devam edecek.

Günlük Fal oğlak burcu takvim gazetesi

SOSYAL aktivitelerin gündem kazanacağı bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal ilgisine ihtiyaç duyacaksınız.