Günlük Fal Oğlak Burcu

22 Ağustos 2014 Cuma Oğlak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Oğlak Burcu

Ruhsal veya gerçek anlamda yolculuklara açık dört haftalık süreç başlıyor. Beklenmedik gelişmeler sizi bazı alanlarda oyun dışında bırakabilir. Yapılması gerekenlere odaklanmalı ve iş yaşamınızda ilerlemeye çalışmalısınız. Özel yaşamınızın sizi yavaşlatmasına izin vermeyin. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Oğlak Burcu Milliyet

Uzlaşma ve anlaşma konularında bazı gelişmeler ya değişiklikler olabilir. Bir süredir devam eden miras ya da nafaka gibi davalarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Sözleşme ve anlaşmalarla ilgili oldukça dikkatli ve tedbirli olacaksınız. Üstelik aynı titizliği rakiplerinize de gösteriyorsunuz. İş ortamınızdaki dengeler konusunda biraz fazla hassassınız.

Günlük Fal Oğlak Burcu Sabah

Kombinasyon burcunuz Akrep'e ilerleyen Mars'tan olumlu destekler almaya başlıyorsunuz. Ortak dostlarınızla birlikte, iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Bugün pratik işlerin çözümü sizi bekliyor. Uzun zamandır unuttuğunuz işlerin yeniden karşınıza gelmesini istemiyorsanız, hızlı hareket etmelisiniz.

Günlük Fal Oğlak Burcu Vatan

Bugün şartları kendi lehinize çevirmek, tek söz sahibi olmak biraz zor olabilir. Biraz fazla dış şartlara ve diğer insanlara bağlı olac aksınız. Beklentiniz karşılanmazsa sizin pla nlar da aksayabilir. Bağımlı planları azaltın.

Günlük Fal Oğlak Burcu Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Günlük Fal Oğlak Burcu Takvim

İYİLİĞİNİZİ isteyen, gerektiğinde size akıl veren insanlara biraz kulak verin. Onları kırarak her şeyi mahvetmeyin. Yalnız kalırsınız yoksa.

Günlük fal. 22 Ağustos 2014 Cuma Oğlak Burcu Günlük Fal. burcu 22 Ağustos 2014 Cuma günlük falı.