Günlük Fal Oğlak Burcu

16 Eylül 2014 Salı Oğlak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Oğlak Burcu

Bazı şeylerin olacağına dair inancınız tam olmasına rağmen, astrolojik açıdan(inanmakta zorlansanız bile!), bu durumun gerçekleşmeme ihtimali daha yüksek! Garip gelebilir, ama o şekilde görünüyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere bazı şeyleri anlatabilmek için sesler yükselebilir. Ancak, günün atmosferi birbirini anlamayı, hatta doğru cümleler kurmayı zorlaştırabileceği için, seviyesiz tartışmalardan kaçınmak adına esnek olabilmek ve sakin kalabilmek için uğraş göstermek yerinde olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Oğlak Burcu Milliyet

Çalışma ve işe dair konularla meşgul olacaksınız. Aynı anda birkaç işle birden ilgilenmeniz gerekebilir. Bu durum işlerinizi sonuçlandırmanız açısından sizi bir hayli yorabilir. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz artıyor. Ilımlı ve esnek olduğunuz sürece ekip çalışmaları başarı getirebilir. Çalışma sisteminizde ufak değişiklikler olabilir.

Günlük Fal Oğlak Burcu Sabah

Bugün, düşüncelerinizi gizleme gereği duyuyor ve çevrenizden çabuk etkileniyorsunuz. Size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Onlarla aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız. Aranıza mesafe koymalı fakat iyi niyetli olmaya devam etmelisiniz. Kısa sürede yapmanız geren çok şey olacak.

Günlük Fal Oğlak Burcu Vatan

Diğer günlerden farklı bir günlük tempo olacak. Ne kadar çok şey üretip, mantık ve zihinsel kapasite ortaya koyarsanız o kadar çok verim alıp tatmin yaratacaksınız. Bir plan değişikliği ile yeni iş fikirleri karşınıza çıkabilir.

Günlük Fal Oğlak Burcu Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Günlük Fal Oğlak Burcu Takvim

Yakınları arasında mahkeme ile sıkıntısı olanlar, keyifsiz haberler alabilir. Bu keyifsizliğin yanında, farklı konularda irili ufaklı keyifli haberler alabilirsiniz.

Günlük fal. 16 Eylül 2014 Salı Oğlak Burcu Günlük Fal. burcu 16 Eylül 2014 Salı günlük falı.