Günlük Fal Oğlak Burcu

29 Eylül 2016 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Oğlak Burcu

Bazı konuları reddetmeyi bilememeniz durumunda, duygusal bir konu size bedel ödetebilecek bir ilişkiye dönebilir. Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda bazı şeyleri görmezden gelip fikirlerinizi açık açık dile getirmeniz gerekiyor. Dayanıklı olmanız olumlu gelişmeleri beraberinde getirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Oğlak Burcu Milliyet

Bugün medya ve uluslararası konularla ilgilenebilirsiniz. Yeni yolculuklar planlamak isteyebilirsiniz. Gün içinde eğitsel konularda başlangıçlar olabilir. Birçok konuya birden odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi paylaşmak için yakın çevrenizdeki kişilerle planlar yapmak size iyi gelebilir.

Günlük Fal Oğlak Burcu Sabah

23 Temmuza kadar güneş ikizler burcunda kalacak. Daha sonra yengeç burcunda yolculuğuna başlayacak. 12 Temmuza kadar Merkür ve Venüs Yengeçte birlikte hareket edecekler. 4 Temmuzda Yeni ay Yengeçte doğacak. 19 temmuzda Dolunay Oğlak burcunda gerçekleşiyor. Mars Akrep burcunda ileri hareketine başlamış durumda. Satürn, Neptün ve Plüton retro durumunda.. Kendi değerlerimize uygun hareket etmek isteyeceğiz.... devamı...

Günlük Fal Oğlak Burcu Vatan

Yeni şeyler öğrenmek, iş birliği yapacağınız insanlarla ilişkilerinizi geliştirmek, yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak için elverişli bir gün. Hayatınıza girecek yeni insanlar kısa sürede önemli yer tutabilirler.

Günlük Fal Oğlak Burcu Posta

Günlük Fal Oğlak Burcu Takvim

Kişisel hırslarınız yüzünden çevrenizi kırabilirsiniz. İstekleriniz konusunda diretmemelisiniz. Mali konularına vereceğiniz ağırlıkla yeni aşamalar kaydedeceksiniz.

Günlük fal. 29 Eylül 2016 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Fal. burcu 29 Eylül 2016 Perşembe günlük falı.