Günlük Fal Oğlak Burcu

6 Temmuz 2015 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Oğlak Burcu

Can çıkar huy çıkmaz. Bunca zamandır tecrübelerinize göre hareket etmeniz gerektiğini öğrenemediyseniz, bazı kişilerin bazı hareketlerine şaşırıp kalmanız normal. Ancak, tecrübeyle sabittir ki, tarih tekerrür eder. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Oğlak Burcu Milliyet

İş hayatınızla ilgili sorumlu olduğunuz konuları ideolojik hale getirebilirsiniz. Fikirlerinizi üstlerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için vizyonunuzu geniş tutacaksınız. Gün içinde annenizle ilgili konular gündeme gelebilir. İlerleyen zamanlarda doğru kararlar alabilirsiniz. İçsel uyumunuz rahat etmenizi sağlayacaktır.

Günlük Fal Oğlak Burcu Sabah

Ay'ın bulunduğu konum içsel sorgularınızı arttırıyor. Çevre ilişkilerine kapalı ve eleştirici davranacağınız bir gün. Aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Bugün, sabit düşünceler içinde hareket etmemeli ve zevklerinize esneklik kazandırmalısınız..

Günlük Fal Oğlak Burcu Vatan

Bugün sizin dışınızdaki unsurlar, diğer kişiler sebebiyle bir miktar baskı hissedebilirsiniz üzerinizde. Eşinizle aranızdaki ufak tefek fikir ayrılıkları hiç tahmin etmediğiniz boyutlara taşınabilir. Uzak durmakta fayda var.

Günlük Fal Oğlak Burcu Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Günlük Fal Oğlak Burcu Takvim

Kartınız yıkılan kule... İçinizde birtakım kuruntular barındırıyorsunuz. Belirgin bir düşmanınız olmamasına rağmen kendinizi huzursuz kategorisine sokuyorsunuz.

Günlük fal. 6 Temmuz 2015 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Fal. burcu 6 Temmuz 2015 Pazartesi günlük falı.