Günlük Fal Oğlak Burcu

21 Ekim 2014 Salı Oğlak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Oğlak Burcu

Doğruyla yanlışı ayırmanın zorlaştığı günler. Dolayısıyla, tüm gerçekleri öğrenmeden sesiz kalmakta veya fazla gürültü yapmamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Oğlak Burcu Milliyet

Medya ve reklamcılıkla ilgili alanlarda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Gün içindeki karşılaşmalar ve sohbetler sayesinde hedeflerinize dair daha kararlı olacaksınız. Kendinizi adayabileceğiniz bazı yeni alanlar keşfedebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenme konusunda oldukça isteklisiniz. Kişisel gelişiminize öncelik verebilirsiniz.

Günlük Fal Oğlak Burcu Sabah

Gizemli davranışlarınız ve derin duygularınızla dikkat çekeceğiniz bir gün. İçsel enerjinizin yüksek oluşu nedeniyle kendinizi denetlemek zorunda kalacaksınız. Her şeyi, ince detaylar üzerinde yapılandırıyor ve planlarınızı gizlemek istiyorsunuz. Bugün maddeyle olan bağlantılarınızı daha sabit tutmak zorunda kalacaksınız.

Günlük Fal Oğlak Burcu Vatan

Bugün gözünüz bilgi açığınızı çok büyük miktarlardaymış gibi görecek. Daha önce almadığınız ya da alıp da kullanmadığınız bir bilgi iş başa düşünce mecburi hale gelebilir. Mesleki açıdan ise girişimci haller fayda sağlayacak.

Günlük Fal Oğlak Burcu Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Günlük Fal Oğlak Burcu Takvim

Yaratıcılığınızı kullanarak çok para kazanacakmışsınız hissine kapılıyor ama var olan işinizi de aksatıyorsunuz. Yeniliklere iyice düşünüp öyle karar vermelisiniz.

Günlük fal. 21 Ekim 2014 Salı Oğlak Burcu Günlük Fal. burcu 21 Ekim 2014 Salı günlük falı.