Günlük Fal Oğlak Burcu

30 Temmuz 2015 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Oğlak Burcu

Maddi durumunuzu, kazançlarınızı, borç ve alacaklarınızı ilgilendiren konular ön plana çıkabilir. Çevrenizdeki kişilere maddi konularda yorum yapmadan önce, sakinliğinizi korumanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Olaylar beklenmedik bir seyir izleyebilir veya ani gelişen olaylar meydana gelebilir. Stresli durumlara, tartışmalara veya gergin ortamlara açık bir gündeyiz. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı da tedbirli olmak gerekebilir veya ufak çaplı gaz sıkışmaları, yangınlar, ufak tefek patlamalar, saldırgan kişi ve gruplar türünde etkiler de günün gezegen etkileri arasında olabilir. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise, daha sakin etkiler altındayız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Oğlak Burcu Milliyet

Gün içinde kişisel hassasiyetleriniz ön plana çıkabilir. Öğle saatlerinde keyfinizi kaçıracak olaylardan uzak durmalısınız. İkili ilişkilerinizde çatışmalar ve kopmalar olabilir. Yeni başlangıçlar yapmak için çaba içinde olabilirsiniz. Bedeninizle ilgili konulara da dikkat etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir.

Günlük Fal Oğlak Burcu Sabah

Ay boyunca Venüs aslan burcunda Retro yapacak. Duygusal hayatlar ön plana çıkacak.. evlilikler sorgulanacak. Eski dostluklar ve sevgililer ortaya çıkacak. Geçmiş aşk ilişkileri sorgulanacak. Keşifsel iç güdümüzün yoğunlaşması ile bilmediğimiz konulara ilgimiz artıyor. Küçük kazalara ve konuşurken pot kırmaya müsait bir dönemimiz. Yaşam mücadeleniz içinde; rutin alışkanlıklarınız ve yeni oluşan koşullar... devamı...

Günlük Fal Oğlak Burcu Vatan

Bugün aceleci ve hırslı haller, sizinle iş birliği yapma niyetinde olan insanların bu kararından vazgeçmesine sebep olabilir. Bir şeylerin ucundan tutacaksanız, amacınız bireysel bir kazanç elde etmekse bile şahsi davranmayın.

Günlük Fal Oğlak Burcu Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Günlük Fal Oğlak Burcu Takvim

Rüyalarınızın etkisi altında kalabilirsiniz. Hepsini hayra yorun çünkü size doğru yolu gösterecek işaretleri var rüyalarınızın.

Günlük fal. 30 Temmuz 2015 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Fal. burcu 30 Temmuz 2015 Perşembe günlük falı.