Günlük Fal Oğlak Burcu

27 Ağustos 2016 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Oğlak Burcu

Bugünlerde, etrafınızda dramatik olaylar yaşanıyor olabilir. Bu olayların dışında kalabileceğinizi düşünseniz de, olayları görmezden gelmek kolay olmayabilir. Daha önce asla içerisine girmeyi düşünmediğiniz olayların ortasında kalabilirsiniz. Bundan sonraki hamle ise size ait olacaktır. Kandırılma riskiniz yüksek, kendi kendinize zarar vermemeye çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yanıltıcı kişilere ve bizi profesyonel şekilde aldatmaya çalışanlara özellikle dikkat etmemiz gereken günlerdeyiz. Veya kendi yanılsamalarımız, paranoyalarımız, gerçek dışı endişelerimiz ya da yanlış değerlendirme ve kararlarımız olabilir(Mars – Neptün). Plan veya anlaşmaları ertelemek ya da en ince ayrıntıyı dahi atlamamak gerekiyor daha mantıklı görünüyor. Ancak, özellikle öğle sonrası saatlerde bilgi edinmek, haber almak, iletişim ağlarını en iyi şekilde kullanmak veya eğitim başlıklı konularla ilgilenmek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatleri ise, dün yazdığımız(bugün tekrar etmiyorum, isterseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz) stresli etkiler devrede yine. İlişkilerde kırıcı olmamaya ve karşılıklı meydan okuma türünde gereksiz çekişmelerden kaçınmaya çalışmamız yararlı olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Oğlak Burcu Milliyet

Bugün eşinizi ya da sevgilinizi daha fazla düşünmeniz ve hassasiyet göstermeniz mümkün. Aynı zamanda siz de etkilere çok açıksınız.

Günlük Fal Oğlak Burcu Sabah

Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Partnerinizin değişen duyguları sizi rahatsız edebilir. Fakat aynı düşünce birliği içinde olmanızın güç olacağını siz de biliyor ve aldırmıyorsunuz. Dengeli olduğunuz zaman iş ve duygusal yaşamınızda daha başarılı oluyorsunuz. Bilgilerinizi pekiştirmek için bazı fırsatları değerlendirmelisiniz.

Günlük Fal Oğlak Burcu Vatan

Günlük Fal Oğlak Burcu Posta

Günlük Fal Oğlak Burcu Takvim

Çalışma hayatınızda başarı için daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. İşlerinizi iyi hale getirmek için çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Gelecek planlarınız değişebilir.

Günlük fal. 27 Ağustos 2016 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Fal. burcu 27 Ağustos 2016 Cumartesi günlük falı.