Günlük Fal Terazi Burcu

4 Ağustos 2015 Salı Terazi Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Terazi Burcu

Önünüzde çok fazla seçenek oluşuyor ya da yeni olanaklara kavuşabilirsiniz. Karşınıza çıkacak alternatif durumlar daha önce düşündüğünüz senaryolardan farklı olsa bile, belli hedeflerinize ulaşmanız için bir fırsat teşkil edebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Terazi Burcu Milliyet

Bugün ikili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Eşinizle ilgili konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda iş arkadaşlarınızla paylaşım içinde olmak işlerinizi kolaylaştıracaktır. Gün içinde dengede kalmaya özen gösterebilirsiniz. Akşam saatlerinde evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

Günlük Fal Terazi Burcu Sabah

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay, duygusal ilişkilerinize yeni bir boyut sunuyor. Sizin iyi niyetli yaklaşımlarınızla, onun size olan davranışları arasında olumlu bir paralellik var. Duygusal yaşantınızın güven içinde olmasını istiyorsanız, maddesel kazançlarınızı ön planda tutmalısınız. Mevsimlerin değişmesi, yemek alışkanlığınızı bozuyor.

Günlük Fal Terazi Burcu Vatan

Erken saatlerde eşinizden sizin için yapmasını beklediğiniz bir iş, görev söz konusu ise, beklentinizin karşılanmaması bir yana sizin onun için takviye yapmanız bile gerekebilir. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde anlayış hakim.

Günlük Fal Terazi Burcu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Günlük Fal Terazi Burcu Takvim

Kartınız Ruh... Bugün ruh haliniz tartışmalara oldukça yatkın. Oysa içinizden bir hayli samimiyet geçiriyor ve dostlarınıza açık davranıyorsunuz.

Günlük fal. 4 Ağustos 2015 Salı Terazi Burcu Günlük Fal. burcu 4 Ağustos 2015 Salı günlük falı.