Günlük Fal Terazi Burcu

18 Eylül 2014 Perşembe Terazi Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Terazi Burcu

Uzun zamandır hayal ettiğiniz amaçlarınızdan bahsediyordunuz. İşte uygulama zamanı da geldi. Bir karar aldıysanız, ikinci kere düşünmemeli ve geri dönememelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yapmak istediğiniz çok fazla şey olmasına ya da uzun vadeli hedeflerinizin çokluğuna rağmen rutin olarak yapılması gereken işler tüm bunlar için zaman bırakmıyor olabilir veya bu yönlü isteklerinizi karşınızdaki kişilere anlatma çabanız başarısızlıkla sonuçlanabilir. Ancak, yine de önünüzde bir fırsat ya da olanak doğduysa reddetmek yerine, hazır olana kadar ertelemenin bir yolunu bulmanızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Terazi Burcu Milliyet

Kariyer hedefleriniz ve tanınma konuları öne çıkıyor. Başarılarınızın duyulması yönünde olumlu gelişmeler gözüküyor. Gün içinde bulunacağınız ortamlarda zekanızı ve becerilerinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Önemli bir toplantıda sunum yapabilir veya mesleki bir organizasyona konuşmacı olarak katılabilirsiniz.

Günlük Fal Terazi Burcu Sabah

Ay tepe evinizde ilerleyerek, toplumsal ilişkilerinizi olumlu etkilemektedir. Çalışkan yapınıza uygun davranışlar içindesiniz. Sabırla yaklaştığınız konularda başarınızı perçinliyorsunuz. İşin içine duygular girdiği zaman aklınız karışıyor ve olaylara daha farklı bakabiliyorsunuz. Bugün kişisel hobilerinize de, yer vermelisiniz.

Günlük Fal Terazi Burcu Vatan

Bugün ne söyleseniz sanki insanlar sizi yanlış anlıyor. Kendinizi doğru ifade etmek konusunda şanslı değilsiniz. Önemli ve herkesin gözünüzün içine baktığı konuşmalara yeltenmeyin. Hatalı bir cümleyi aleyhinize çevirebilirler.

Günlük Fal Terazi Burcu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Günlük Fal Terazi Burcu Takvim

Kartınız Güneş... Bir şeyleri başarmış olmanın verdiği hava ile her şeyi abartıyorsunuz. Ama daha başarmanız gereken çok şey var.

Günlük fal. 18 Eylül 2014 Perşembe Terazi Burcu Günlük Fal. burcu 18 Eylül 2014 Perşembe günlük falı.