Günlük Fal Terazi Burcu

30 Temmuz 2016 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Terazi Burcu

Geçmişten tanıdığınız kişilerle tekrar bir araya gelmelisiniz. Bu şekilde ilerlemenize katkısı olacak değerli bilgiler edinebilirsiniz. Huzuru sağlamak için arabulucu rolüne soyunmanın faydasını görebilirsiniz. Belli jest veya yardımları elde edebilmek için para harcamanız gerekmiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde istediğimiz alanlarda iş bitirici olabiliriz, ama öğle sonrası saatlerden itibaren, karşımızdaki kişileri dikkatle dinlemeli ve düşünmeden asla konuşmamalıyız. Aksi takdirde ilişkiler veya hayatımızın diğer alanları zarar görebilir. Aşırı ısrarcı veya kafasının bildiğine giden bir profil çizmekten veya bu tür kişilerle tartışmaktan kaçınalım. Hızlı düşünmek, ani kararlar almak, çabuk şekilde sonuca ulaşmak veya yanlış şeyler söylemek nedeniyle anlaşmazlıklar, tartışmalar veya düşmanca hareketler artabilir. Önemli kararlar almak, önemli iş görüşmeleri, pazarlıklar, yüksek meblağlı harcamalar veya hukuki konular açısından uygun günde değiliz. Zira, alelacele karar almanın veya hareket etmenin zararlı sonuçları olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Terazi Burcu Milliyet

Bugün geleceğinizle ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek keyifli olabilir. Yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha hayalci olacağınız bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Sabırlı davranmalısınız.

Günlük Fal Terazi Burcu Sabah

Partnerinizle uyum içinde olmanız ve beraber güzel vakit geçirmenize rağmen geniş çapta plan yapmanız gerektiğini unutabilirsiniz.Bugün,uçucu şeyler düşünmek yerine ayaklarının sağlam basmasını gerektiren işlerle uğraşmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda karşı cins tarafından ilgi gördüğünüz bir gündesiniz.

Günlük Fal Terazi Burcu Vatan

Günlük Fal Terazi Burcu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Günlük Fal Terazi Burcu Takvim

Yerinizde duramıyorsunuz. Hayatınızdaki insanlar da değişkenliğinize ayak uydurmaya çalışıyor. Anaç yapınız bugün isteklerinizi ulaşmanızı sağlayacak.

Günlük fal. 30 Temmuz 2016 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Fal. burcu 30 Temmuz 2016 Cumartesi günlük falı.