Günlük Fal Terazi Burcu

23 Temmuz 2014 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Terazi Burcu

Otorite konumundaki kişilerle(eş, baba, yönetici, patron, öğretmen v.b) tartışmaya girmemenizde fayda var. Tüm kıvrak zekanıza ve politik dilinize rağmen bugün sizi anlamaları zor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Terazi Burcu Milliyet

Eğitim ve akademik araştırmalarla ilgili konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Araştırmalarınızı sonuçlandırma açısından daha rahat edeceğiniz enerjiler var. Ayrıca çevrenizdeki kişilerle daha çok iletişim kurmakta size iyi gelebilir. Bu sohbetler sırasında ilerde faydasını göreceğiniz görüş ve yöntemlerden konu açılabilir.

Günlük Fal Terazi Burcu Sabah

Maddesel konularda ince hesaplar peşinde olacaksınız. Hukuksal sorunları olanlar için güzel gelişmeler mevcut. Beklediğiniz yazışmalardan istediğiniz cevapların gelmesiyle yaşamınıza hareket gelecek. Güçlü sezgilerinizi ön plana çıkartırken, çalışmalarınıza destek verecek arkadaşlarınızı belirlemeli ve olayları dengelemelisiniz.

Günlük Fal Terazi Burcu Vatan

Birilerini ikna etme çabası sergileyebilirsiniz bugün. Ancak karşınızda her söylediğinize anında tamam diyecek birilerini bulmakta zorlanabilirsiniz. Yaptığını sunmayı beceremeyen biri değilsiniz. Öyleymiş gibi davranmayın.

Günlük Fal Terazi Burcu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Günlük Fal Terazi Burcu Takvim

CESUR kararlar almak isteyebilirsiniz. Gözünüzü karartıp engellerin üstüne gidin. Özgüveniniz her zaman bu kadar yüksek olmuyor.

Günlük fal. 23 Temmuz 2014 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Fal. burcu 23 Temmuz 2014 Çarşamba günlük falı.