Günlük Fal Terazi Burcu

28 Mayıs 2015 Perşembe Terazi Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Terazi Burcu

İş birliği içerisinde olduğunuz kişileri veya partnerlerinizi bazı konularda uyarmanız gerekebilir. Kötü olansa, sizi ve uyarılarınızı muhtemelen görmezden gelecek olmaları! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında bir türlü kafamızı toplayamadığımız, dalgınlık, isteksizlik, kararsızlık, uykusuzluk, unutkanlık, yanılma, yanıltılma türünde sorunlarla ve sıklıkla ‘’Kafan nerede?’’ sorusuyla geçebilecek bir haftanın içerisindeyiz. Ancak, bugün için yaratıcılığımız yüksek, hayal dünyamız renkli. Spritüel, felsefik ve mistik konulara açığız. Yani bugün, kısmen de olsa daha akışkan diyebilirim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Terazi Burcu Milliyet

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. İlişkileriniz gün içinde ön plana çıkabilir. Uğraştığınız işlerde yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olduğu konularda daha fazla kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz zamanlar içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim artabilir.

Günlük Fal Terazi Burcu Sabah

İmza bekleyen yazılı anlaşmalarınızın bir anda onaydan çıktığını görmek sizi rahatlatacaktır. Kendi isteklerinizde ısrarcı olmanız, daha fazla efor sarf etmenize neden olacak. Duygusal ilişkilerinize rest çekseniz bile, aşktan kopmanız kolay olmayacak. Bu dönem, cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız.

Günlük Fal Terazi Burcu Vatan

Günlük Fal Terazi Burcu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Günlük Fal Terazi Burcu Takvim

İş konusundaki başarınızı özel yaşamınıza taşımalısınız. Cesaretiniz diğer insanlarda korku yaratabilir.

Günlük fal. 28 Mayıs 2015 Perşembe Terazi Burcu Günlük Fal. burcu 28 Mayıs 2015 Perşembe günlük falı.