Günlük Fal Terazi Burcu

29 Temmuz 2014 Salı Terazi Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Terazi Burcu

Yardım aktivitelerine ve sosyal hizmetlere önem vermeniz diğerlerinin sizi daha iyi bir gözle görmesine yardım edebilir. Ortaya çıkan bir fırsat yeteneklerinizi farklı şekilde kullanabilmeniz için olanak yaratabilir. Duygularınızı göstermeniz insanları size yardıma çekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Olan biten herşeyi kontrol edebilmek maalesef mümkün değil. Ancak, halen kendi inisiyatifimizi kullanarak halledebileceğimiz ve mevcut düzenin dışında yollarla ilerleyebileceğimiz konularımız var. Ticari, yaratıcılık gerektiren, işle veya maddi konularla ilgili başlıklarda alternatif seçeneklere ve yaklaşımlara açık olmamız durumunda kendi yolumuzdan gidip gururla herkesin duymasını sağlayabiliriz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Terazi Burcu Milliyet

Derin düşüncelere, hayallere dalma eğilimindesiniz. Sıklıkla geçmiş olaylar üzerinde kafa yorabilirsiniz. Yalnız bu değerlendirme sırasında empati yapmayı ihmal etmeyin. Bu analizleriniz sayesinde farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Gün içinde korkular ve kabullenme temaları öne çıkabilir. Kendinizi akışa bırakmaktan korkmayın.

Günlük Fal Terazi Burcu Sabah

Güneş burcunuzda ilerliyor. Karşılıklı ilişkiler çok önemli. Özellikle yatırımlar konusunda akılcı davranmaya özen göstermelisiniz. Yeni başlangıçlar konusunda ani atılımlardan sakınmalı size söylenen her sözü denetimden geçirmeli ve daha sonra karar vermelisiniz. Sağlığınızla ilgili bugün bol su içmelisiniz.

Günlük Fal Terazi Burcu Vatan

İçinizden geleni dışa vurmakta zorlanabilirsiniz bugün özellikle günün ilk yarısında. Ancak bel kide doğrusu budur. Yaptığınız planları, iş listenizi ve önceliklerinizi kendinize saklamanız, azıcık ketum olmanız işe yarayabilir.

Günlük Fal Terazi Burcu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Günlük Fal Terazi Burcu Takvim

MERHAMET ve şevkati yoğun olarak hissedebileceğiniz bir gün. Kırgın olduğunuz kimseler varsa bir adım atmanız sizi rahatlatacak.

Günlük fal. 29 Temmuz 2014 Salı Terazi Burcu Günlük Fal. burcu 29 Temmuz 2014 Salı günlük falı.