Günlük Fal Terazi Burcu

9 Aralık 2016 Cuma Terazi Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Terazi Burcu

Fiziksel anlamda sizi rekabete zorlayan olaylar kendinize güveninizin artmasını sağlayabilir. Sakinliğinizi korumanız gereken birkaç gün. Sizi ya da sevdiğiniz kişileri üzmek isteyen veya bu amaçlı tartışmalar çıkartan kişilerden uzak durmalısınız. Zira, şanslı günlerinizdesiniz, bu işlerle vakit kaybetmeyin ve yapmak istediğiniz şeylere odaklanın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geceyi sabaha bağlayan saatleri kafamızdaki olumsuz düşüncelerle, yanlış anlaşılmalarla veya düşünmeden yapılmış konuşmalarla geçirmiş olabiliriz. Hızlı kararlar yanlış sonuçlar doğurabilir. Öğle üzeri saatlerde, çok fazla iş, görev ve sorumluluk yıkıcı olabilir. Tartışmalardan ve gergi ortamlardan uzak durmak en iyisi olabilir. Seyahatler esnasında veya yapılacak ziyaretlerde de olası aksiliklere karşı tedbirli olmalı. Akşam saatlerinde ise, sevdiğimiz kişilerle daha fazla zaman geçirebilir, önemsediğimiz kişilerle ilişkilerde olumlu diyaloglar içerisine girebiliriz. Görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmememiz durumunda, iş hayatımızda veya üzerinde yoğunlaştığımız işlerde başarı sağlanabilecek saatlerdeyiz. Hafta başında yazdığım Jüpiter’in şanslar ve fırsatlar etkisi de bugünden itibaren netleşiyor, ama akşamın ilerleyen saatlerinde bazı pürüzler veya ortaya çıkan yeni gerçekler söz konusu olabilir. Sürprizlere, keşiflere, haberlere veya yeni bilgilere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Terazi Burcu Milliyet

Gün içinde eşinizle birlikte ilgilendiğiniz konular gündeme gelebilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde değiştirmeniz gereken durumlar olabilir. Doğru iletişim yolları bulmak ve dengede kalmak sizi zorlayabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde başarılı olmak için çaba göstereceksiniz. Bugün sakin geçirmek isteyebilirsiniz.

Günlük Fal Terazi Burcu Sabah

İyi düşün, iyi olsun sözünü tam anlamıyla yansıtan bir gün. Bugün şans senden yana. Seni zorlayan kişilerle uzlaşma yakalayabilirsin.

Günlük Fal Terazi Burcu Vatan

Günlük Fal Terazi Burcu Posta

Günlük Fal Terazi Burcu Takvim

İş hayatınız son derece aktif ve keyifli geçiyor bugünlerde. Sosyal çevreniz zor durumlarda hayatınızı kolaylaştırmaya hazır görünmekteler. Dost çevrenizin kalitesi artıyor.

Günlük fal. 9 Aralık 2016 Cuma Terazi Burcu Günlük Fal. burcu 9 Aralık 2016 Cuma günlük falı.