Günlük Fal Terazi Burcu

13 Şubat 2016 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Terazi Burcu

En romantik burçlardan biri olan Teraziler bugünü çok iyi bir şekilde planlayacak veya partnerlerini güzel cümlelerle mutlu edecektir. Fakat karşı taraf beklentilerinizi karşılamaz veya istediğiniz hazırlıklarla karşınıza çıkmazsa da moralinizi bozmayın. Bu Sevgililer Günü’nde ikinizin farklı hazırlıklar yapmış olması başka zamanlarda bu durumun telafisi olmayacağı anlamına gelmez. Her ne kadar Sevgililer Günü’nü güzel bir günde kutlasak da Ay’ın olumsuz açıları bazen sinirlerin kontrol edilmesini zorlaştırabilir. Bu duruma dikkat etmeniz iyi olabilir.
Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu yıl Sevgililer Günü, Pazar gününe geliyor; yani Boğa burcunda gerçekleşiyor. Boğa burcu lüksü, yeme içmeyi ve yaşamın güzelliklerini simgelediği için bu Sevgililer Günü’nde özen gösterilmeyen hediyeler veya iyi planlanmayan durumlar, ilişkilerde yanlış anlaşılmalara ve bir tarafın kendini önemsiz ve değersiz hissetmesine neden olabilir. Fakat yaratıcılığımızın yüksek olduğu bir gün olacağı için aslında romantik jestler yapmak çok zor olmayacak. Ve belki de uzun süredir geçirmediğimiz kadar güzel ve romantik bir Sevgililer Günü geçireceğiz. Fakat Ay’ın olumsuz açıları sebebiyle bazen gerginlikler, ufak kazalar ve sakarlıklar veya fevri tepkiler de yaşanabilir. Bu güzel günün akışını bozmamak için ona gerekli önemi vermek, iyi planları yapmak ve ani tepkilerden kaçınmak iyi olabilir. Sevgi ile ve sevdiklerinizle kalın… Niobe Aslı Temel Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Günlük Fal Terazi Burcu Milliyet

Günün ilk yarısında, ilişkilerinize biraz daha dikkatle yaklaşmalısınız. Öğle sonrasında uğraştıran gereken koşullar var.

Günlük Fal Terazi Burcu Sabah

Aşklarınızı kendi ölçülerinize göre yaşamak isteseniz bile; karşı tarafın kalıp düşünceleri, sizin isteklerinize belli bir kontrol getiriyor. Başarıyı karşı taraftan beklemeniz , hataya açık olmanıza neden oluyor. Bugün partnerinizin sezgisel davranışlarından rahatsız olacak ve duygularınızı saklamak isteyeceksiniz.

Günlük Fal Terazi Burcu Vatan

Günlük Fal Terazi Burcu Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Günlük Fal Terazi Burcu Takvim

Fiziksel güç gerektiren işler yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için pratik çözümler bulabilirsiniz. Seyahate çıkabilirsiniz bu aralar.

Günlük fal. 13 Şubat 2016 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Fal. burcu 13 Şubat 2016 Cumartesi günlük falı.