Günlük Fal Yay Burcu

17 Eylül 2014 Çarşamba Yay Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Yay Burcu

Bazı kişiler size destek olma konusunda isteksiz davranabilirler. Ancak, bunun asıl nedeni, sunmuş olduğunuz plan veya programların uzun vadede sizin de ilginizi çekmiyor ya da çekmeyecek olması olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere bazı şeyleri anlatabilmek için sesler yükselebilir. Ancak, günün atmosferi birbirini anlamayı, hatta doğru cümleler kurmayı zorlaştırabileceği için, seviyesiz tartışmalardan kaçınmak adına esnek olabilmek ve sakin kalabilmek için uğraş göstermek yerinde olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Yay Burcu Milliyet

Bugün anlaşmalar ve sözleşmelere dair konular öne çıkıyor. Çalışmalarınızda esnek ve ılımlı bir yaklaşım içinde olursanız olumlu sonuçlar almanız kolaylaşabilir. Aksi halde rakiplerinize fırsat yaratmış olacaksınız. Sabırsız ve ısrarcı yaklaşımlar yerine dengeleri gözeten diplomatik davranışlar kazandıracak.

Günlük Fal Yay Burcu Sabah

Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Sevdiğiniz kişiye yüklediğiniz duygusal gereksinme onu çok fazla etkileyecektir. İçinizde biriken enerjiyi çevre ilişkilerine de yansıyor. Uzun süredir yarım kalan projelerinizi artık tamamlamalısınız. Aklınıza takılan pürüzler sizi sıkmamalı. Olayları abartmadan regüle etmelisiniz.

Günlük Fal Yay Burcu Vatan

Bir arkadaşınızın dedikodusu sizin yanınızda yapılabilir. Sizin de böyle bir duruma alet olmanız beklenebilir. Negatif içerikli görüşme ve toplantılara katılmayın. Benzer bir şeye maruz kalırsanız fazla didiklememeye çalışın.

Günlük Fal Yay Burcu Posta

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Günlük Fal Yay Burcu Takvim

Kartınız Seçim... Karar verirken çok zorlanıyorsunuz. Sempati duyduğunuz konularda bile bir anda dengeleriniz değişebiliyor. Vazgeçme eğilimdesiniz.

Günlük fal. 17 Eylül 2014 Çarşamba Yay Burcu Günlük Fal. burcu 17 Eylül 2014 Çarşamba günlük falı.