Günlük Fal Yay Burcu

1 Ekim 2014 Çarşamba Yay Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Yay Burcu

Kendi ilgi alanlarınıza ve kendinize yönelme ve çıkarlarını koruma eğiliminiz artabilir. Ancak, biraz daha duyarlı ya da mantıklı kalmaya dikkat etmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Ay, Uranüs ve Jüpiter arasındaki oldukça olumlu açıların varlığını hatırlayıp, olayların, plan ya da projelerinizin hatalı veya problem yaratabileceği yerlere odaklanmak yerine, olumlu taraflarını görmeye çalışmanız ve özgüvenli şekilde ilerlemeniz işlerin istediğiniz şekilde hallolmasında daha fazla etki yapabilir ve sonuçlar tatminkar olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Yay Burcu Milliyet

Para ve iş konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bugün alım satımla ilgili işlerinize ağırlık vermeniz yararlı olabilir. Koşullar biraz yorucu bile olsa emeklerinizin karşılığını almanız mümkün gözüküyor. İşten yana destek sağlamak için bazı tanıtım masraflarınız olabilir. Bir süre önce başladığınız projeleriniz para kazandırabilir.

Günlük Fal Yay Burcu Sabah

Bugün, Ay, sosyal ilişkilerinizi ön plana çıkarıyor.. Çevrenize karşı kuşkulu davranıyorsunuz. Arkadaşlarınızı ve çevrenizi yargılayabiliyorsunuz. Bazı düşüncelerinizi kendinize saklamak isterken, içsel öfkelerinizi açığa çıkarabilirsiniz. Fakat işinizi ısrarcılığınızla ve konuya olan hakimiyetinizle sonuçlandıracaksınız.

Günlük Fal Yay Burcu Vatan

Bugün hesabını bilen davranışlar size kazanç getirecek. İsteseniz de cimri bir havaya bürünemezsiniz ancak mutlaka bir şey satın alacak ya da bir harcama yapacaksanız aynı kaliteye daha fazla ödememek için çabalayın.

Günlük Fal Yay Burcu Posta

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Günlük Fal Yay Burcu Takvim

NE yapın ne edin bugünü kendinize ve yapmak istediğiniz şeylere vakit ayırın. Çevrenizin verdiği yorgunluklar sizi bıkma noktasına getirdi.

Günlük fal. 1 Ekim 2014 Çarşamba Yay Burcu Günlük Fal. burcu 1 Ekim 2014 Çarşamba günlük falı.