Günlük Fal Yay Burcu

22 Ekim 2014 Çarşamba Yay Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Yay Burcu

Bazı konularda zayıflıklarınızın arttığını gözlemleyebileceğiniz bir aylık sürece giriyorsunuz. Bu tür bir farkındalık bazı konuları yeniden ele almanızı ve yeniden şekillendirmenizi sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ani ve beklenmedik gelişmeler ya da ortaya çıkan bilgiler veya haberler günün akışını farklılaştırabilir. Uzlaşmanın zorlaşabileceği, gerilime açık bir gündeyiz. Geçtiğimiz haftalarda oluşan ay tutulması(8 Ekim) yazımızda ele aldığımız başlıklarda kısmen de olsa bir hareketlilik olabilir. Gün içerisinde sakinliği korumaya çalışmak, riskli hareketlerden, yerlerden ve kişilerden, patlayıcı veya yanıcı özellikli nesnelerden uzak durmakta fayda var. Acele hareketler ufak tefek sakarlıklara da neden olabilir. Akşam saatlerinde, diyalog kurmak ve birbirini anlamak daha kolay olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Yay Burcu Milliyet

Bugün hem iş hem de sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Zekanızı gösterebileceğiniz durumlar var. İş çevrenizden gelecek destekler ve işten yana kazançlarınız olabilir. Gün içinde arkadaşlar ve sosyal etkinlikler konuları öne çıkabilir. Keyifli zaman geçirebilir, arkadaşlarınızla ortak uğraşlar içine girebilirsiniz.

Günlük Fal Yay Burcu Sabah

İş çevresinde konuşkan kişiliğinizle sempati topluyorsunuz. Fakat, alışılan iş düzenine karşı tavırlarınız bugün sizi zorlayabilir. Siz emir almaktan hoşlanmadığınız için, size aktarılan düşüncelere hemen tepki gösterebilirsiniz. Bugün, güçlü enerjiniz sayesinde hedeflerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Günlük Fal Yay Burcu Vatan

Bugün fikir ayrılıkları nedeniyle bazı grup çatışmalarının ortasında kalabilirsiniz. Mutlaka bir taraf olmak zorunda değilsiniz. Birbirlerini anlamalarını sağlamanız bundan daha çok etkili olacak. Stresi azaltmaya çalışın.

Günlük Fal Yay Burcu Posta

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Günlük Fal Yay Burcu Takvim

Ailenizle kavga edebilir, biraz gerilebilirsiniz. Sıkıntınızı atmanın en iyi yolu ise yalnız kalmak gibi görünüyor. Yürüyüşe çıkın ve aklınızı kötü düşüncelerden uzaklaştırın.

Günlük fal. 22 Ekim 2014 Çarşamba Yay Burcu Günlük Fal. burcu 22 Ekim 2014 Çarşamba günlük falı.