Günlük Fal Yay Burcu

21-04-2014
Günün Yay Burcu Falı

Maddi konular gündeminizin en üst sırasında yer alıyor. Gelirler ve harcamalar konusundaki planlarınıza son şeklini verebilirsiniz. Çevrenizden alabileceğiniz desteklerle ilgili geniş kapsamlı bir araştırmada yapabilirsiniz. Bu konuda sorumluluk taşıyan gelişmeler de söz konusu olabilir. İş ve çalışma konularında yoğunluk gözüküyor.

Günlük Fal yay burcu sabah gazetesi

Kişisel özgürlüğünüzün elinizden alınmasına karşısınız. Bugün, derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda hiç kimseye taviz vermek istemiyor olmanız, karşınızdaki kişilerle ikilem yaşamanıza neden olabiliyor. Ret etme konusunda daha cesur davrandığınız zaman, yaşamınız kolaylaşacak.

Günlük Fal yay burcu hürriyet gazetesi

Karışık durumlar veya sonlandırılması zor tartışmalar söz konusu olabilir. Gelişen olaylar çözüm beklediği için kendinizi ve kontrolden çıkmış diğer kişileri toparlamanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ani, beklenmedik ve şaşırtıcı gelişmelere açık günlerdeyiz. Tedbir olarak, öfkemizi kontrol etmeli, riskli kişi, ortam ve durumlardan uzak durmalı, ufak tefek kazalara dikkat etmeli ve ani tepkiler vermekten kaçınmalıyız. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal yay burcu güneş gazetesi

Aşk yaşantınızdaki dalgalanmalara gereken önemi vermediğinizi kabul etmelisiniz. Bu alanda konsantrasyonunuzu çok çabuk yitiriyor olmanız sevgilinizi endişelendiriyor. Üzerinizde karabulutlar geziyor. Sizi alt etmek isteyen iki rakibiniz var. Bunlar özellikle iş çevrenizden olabilirler.

Günlük Fal yay burcu takvim gazetesi

Kartınız Mühür... Bekar olan Yaylar bugün yalnız oldukları melankolisine iyice kapılıp evlenme hayalleri kurabilirler. Bu hayallerini gerçekleştirmeleri son derece olası.