Günlük Fal Yay Burcu

29 Temmuz 2014 Salı Yay Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Yay Burcu

Herkesin fikir ve düşünceleri hızla değişebilir. Bu kişilerin fikir değiştirmesini beklemekse, problem sayısının artmasına neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflere ulaşmanın veya belli amaçları gerçekleştirmenin birden fazla yolu olabilir. Tek yol, bildiğimiz veya alışık olduğumuz yol değildir. Dolayısıyla, kendinizi köşeye sıkışmış ve ilerleme imkanınız yokmuş gibi hissediyorsanız, amaçlarınıza ulaşmanın diğer yöntemleri üzerine düşünmelisiniz. En imkanlı görünenden en imkansız görünenine kadar türlü seçeneğin yaratacağı mükemmel sonuçları görüp çok şaşırabilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Yay Burcu Milliyet

Yenilikler arayabileceğiniz bir gündesiniz. Öğrenme ve keşfetme arzunuz artacak. Seyahat planlarınızı değiştirebilir, rotanızı uzatabilirsiniz. İletişim ve medyaya dair çalışmalarınız sorunsuz şekilde ilerleyecek. Kişisel gelişiminiz açısından faydası dokunacak kişilerle sohbet etme fırsatı bulacaksınız.

Günlük Fal Yay Burcu Sabah

Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen kapılmamalısınız. Hiç suçu olmadan onun üzülmesine neden olursunuz. Burada yapacağınız en doğru hareket; gerçeğin ne olduğunu öncelikle ona sorup, öğrenme yoluna gitmeniz olmalıdır. İş yaşantınızda çevrenizle baş etmeniz her zaman mümkün olmayabilir. Sabırlı olmalısınız.

Günlük Fal Yay Burcu Vatan

Bugünün en yorucu işi duygularınızı kontrol altına alabilmek olacak. Negatif birinin sinirlerinizi bozmasına ve sizi huzursuz etmesine izin vermeyin. Eğer neşeniz i kaçıran bazı durumlar yaşanmışsa da geride bırakmayı bilin.

Günlük Fal Yay Burcu Posta

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Günlük Fal Yay Burcu Takvim

DUYGUSAL yönleriniz ön plana çıktığı zaman, mantığınız yardıma geliyor. Sürekli ikilem yaşadığınızı düşünenler aslında yanılıyorlar.

Günlük fal. 29 Temmuz 2014 Salı Yay Burcu Günlük Fal. burcu 29 Temmuz 2014 Salı günlük falı.