Günlük Fal Yay Burcu

27 Eylül 2016 Salı Yay Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Yay Burcu

Geçmiş başarısızlıklarınız bazı alanlarda kendinize olan güveninizin sarsılmasına neden olabilir. Eviniz veya ailenizle ilgili gizli konuların ortaya çıkması sizi derinden sarssa da, dışarıdan hiç sarsılmamış imajı vermekte zorlanmıyorsunuz. Krizlerle başa çıkabilecek güçtesiniz ve asıl önemli olan şeyleri ön plana almayı başaracaksınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürpirizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.
Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir.
Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.
Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Yay Burcu Milliyet

Bugün ilgilendiğiniz konular üzerine daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda beklemediğiniz fırsatlar söz konusu olabilir. Ortaklı konular üstelerinizden yardım alabilirsiniz. Yolculuk planlarınızda bazı zorluklar gündeme gelebilir.

Günlük Fal Yay Burcu Sabah

Bugünlerde sağlığınızla ilgili beslenme konusuna önem vermeniz sizin için olumlu bir gelişme. Her kafadan çıkan tavsiyelere de çok kulak veriyorsunuz ve etkileniyorsunuz. Gerçek uzmanların öğütlerine önem verin. İlişkilerinizde gergin ortam yaratacak olaylara siz neden olmayın. Daha sonra ruh haliniz olumsuz etkileniyor.

Günlük Fal Yay Burcu Vatan

Almayı düşündüğünüz bir eğitim ya da çıkmaya heveslendiğiniz bir seyahat varsa parayı nereden bulurum diye düşünmeyin. Siz ölçülü bir plan yapın. İmkanlar doğacaktır. Gelişim fırsatlarına açık olduğunuz bir gündesiniz

Günlük Fal Yay Burcu Posta

Günlük Fal Yay Burcu Takvim

Kartınız Kudret... Güçlü olduğunuz bariz ancak içinizde çıkan fırtınaları dışarı göstermiyorsunuz. İki kişi arasında kaldınız.

Günlük fal. 27 Eylül 2016 Salı Yay Burcu Günlük Fal. burcu 27 Eylül 2016 Salı günlük falı.