Günlük Fal Yengeç Burcu

30 Temmuz 2015 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Yengeç Burcu

Resmi ya da resmiyet içeren konularda ortaya çıkabilecek ani durumlar veya ortaya çıkan haberler maddi içerikli başlıklarda(kredi, vergi, prim, miras, burs v.b) etkili olabilir. Ortak kaynak kullanımı gerektiren anlaşmalar esnasında dikkatli olmalı, detayları atlamamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Olaylar beklenmedik bir seyir izleyebilir veya ani gelişen olaylar meydana gelebilir. Stresli durumlara, tartışmalara veya gergin ortamlara açık bir gündeyiz. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı da tedbirli olmak gerekebilir veya ufak çaplı gaz sıkışmaları, yangınlar, ufak tefek patlamalar, saldırgan kişi ve gruplar türünde etkiler de günün gezegen etkileri arasında olabilir. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise, daha sakin etkiler altındayız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Yengeç Burcu Milliyet

Eşinizle ilgili konularda daha hassas olacağınız bir gündesiniz. Tepkilerinize dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Öğle saatlerinde çatışmaya açık olaylar yaşanabilir. Gün içinde uyum içinde kalmakta zorlanabilirsiniz. Uğraştıran durumlara karşı kendinizi korumanız gerekebilir. Akşam saatlerinde sorumluluğunuz artabilir.

Günlük Fal Yengeç Burcu Sabah

Ay boyunca Venüs aslan burcunda Retro yapacak. Duygusal hayatlar ön plana çıkacak.. evlilikler sorgulanacak. Eski dostluklar ve sevgililer ortaya çıkacak. Geçmiş aşk ilişkileri sorgulanacak. Keşifsel iç güdümüzün yoğunlaşması ile bilmediğimiz konulara ilgimiz artıyor. Küçük kazalara ve konuşurken pot kırmaya müsait bir dönemimiz. Yaşam mücadeleniz içinde; rutin alışkanlıklarınız ve yeni oluşan koşullar... devamı...

Günlük Fal Yengeç Burcu Vatan

Bugün evlilik ve ikili ilişkilerde sorun yaşanabilir. Karşılıklı hoşgörü ve tolerans eksikliği dikkat çekecek. Verilen bir sözün yerine gelmesi ya da sorumlulukların gerçekleşmemesi sebepli sabırlı ve anlayışlı olmaya çalışın.

Günlük Fal Yengeç Burcu Posta

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Günlük Fal Yengeç Burcu Takvim

Bugün alacağınız haberlerle ağzınız açık kalabilir. Şaşkın ve sevinçli duygular yaşayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durumu dışarıya yansıtmayın.

Günlük fal. 30 Temmuz 2015 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Fal. burcu 30 Temmuz 2015 Perşembe günlük falı.