Günlük Fal Yengeç Burcu

20 Ekim 2014 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Yengeç Burcu

Karşınızdaki kişilerle fikir çatışması yaşayabileceğiniz ve farklı kutuplara düşebileceğiniz bir gün. Herkesin biraz zamana veya mesafeye ihtiyacı olabilir. Ardından, seçim yapmak ya da seçenekleri değerlendirmek daha kolay olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Yengeç Burcu Milliyet

Zihinsel açıdan üretken olacağınız bir gündesiniz. Gerek sözlü gerekse yazılı iletişim alanlarında yoğunluk yaşayabilirsiniz. Ticari alanlardaki uğraşlarınızda tedbirli olmanızda fayda var. Eğitime dair çalışmalarınızda ilerleme kaydedebilirsiniz. Ancak seçenekleriniz arasında karar vermekte zorlanacaksınız.

Günlük Fal Yengeç Burcu Sabah

İşinizle ilgili huzursuzlukların söz konusu olduğu bir gün içindesiniz. Başkalarının düşüncelerini benimsemek zorunda kaldığınız zaman, yaptığınız işten tatmin olamıyorsunuz. Sizin zeki düşünceleriniz, karşı tarafın temkinli davranışlarına takılı kalabiliyor. Bugün, içsel dünyanızda, düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.

Günlük Fal Yengeç Burcu Vatan

Erken saatlerde işler pek istediğiniz hızda ve şekilde ilerlemeyebilir. Ancak aileden alacağınız önemli bir yardım ya da kimden destek alacağınıza dair tavsiye işleri kolaylaştırabilir. Ebeveyn sözü dinlemek kazanç sağlayacak.

Günlük Fal Yengeç Burcu Posta

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Günlük Fal Yengeç Burcu Takvim

ARKADAŞLARINIZDAN biri ile aranızdaki hisleriniz yoğunlaşabilir. İleride eyvah dememek için yol yakınken bu yakınlaşmadan vazgeçin.

Günlük fal. 20 Ekim 2014 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Fal. burcu 20 Ekim 2014 Pazartesi günlük falı.