Günlük Fal Yengeç Burcu

9 Aralık 2016 Cuma Yengeç Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Yengeç Burcu

Pratik işlerle uğraşmalı ve hayata daha pratik yaklaşmalısınız. Birkaç gün için sizden gereğinden fazla görev ve sorumluluk bekleyen kişiler olabilir. Talepleri geri çevirmenizde fayda var. Daha özgün yollardan giderek daha iyi bir gelecek kurabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geceyi sabaha bağlayan saatleri kafamızdaki olumsuz düşüncelerle, yanlış anlaşılmalarla veya düşünmeden yapılmış konuşmalarla geçirmiş olabiliriz. Hızlı kararlar yanlış sonuçlar doğurabilir. Öğle üzeri saatlerde, çok fazla iş, görev ve sorumluluk yıkıcı olabilir. Tartışmalardan ve gergi ortamlardan uzak durmak en iyisi olabilir. Seyahatler esnasında veya yapılacak ziyaretlerde de olası aksiliklere karşı tedbirli olmalı. Akşam saatlerinde ise, sevdiğimiz kişilerle daha fazla zaman geçirebilir, önemsediğimiz kişilerle ilişkilerde olumlu diyaloglar içerisine girebiliriz. Görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmememiz durumunda, iş hayatımızda veya üzerinde yoğunlaştığımız işlerde başarı sağlanabilecek saatlerdeyiz. Hafta başında yazdığım Jüpiter’in şanslar ve fırsatlar etkisi de bugünden itibaren netleşiyor, ama akşamın ilerleyen saatlerinde bazı pürüzler veya ortaya çıkan yeni gerçekler söz konusu olabilir. Sürprizlere, keşiflere, haberlere veya yeni bilgilere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Yengeç Burcu Milliyet

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz işlerde ilerleme sağlayacağınız bir gündesiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. İş yerinde göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkiniz önem kazanabilir. Bazı konularda onlara yardım etmek durumunda kalabilirsiniz.

Günlük Fal Yengeç Burcu Sabah

Kariyer hayatına dair yeni kararlar alabilir, kendine farklı hedefler belirleyebilirsin. Soğuk algınlığına karşı bünyen hassas olabilir.

Günlük Fal Yengeç Burcu Vatan

Günlük Fal Yengeç Burcu Posta

Günlük Fal Yengeç Burcu Takvim

Hiç beklemediğiniz anda alacağınız bir maddi destek size çok iyi gelecek. Zor durumda olduğunuzu kendiniz de kabulleniyorsunuz. Bugün rahatlayarak günü pozitif geçireceksiniz.

Günlük fal. 9 Aralık 2016 Cuma Yengeç Burcu Günlük Fal. burcu 9 Aralık 2016 Cuma günlük falı.