Günlük Fal Yengeç Burcu

26 Ekim 2014 Pazar Yengeç Burcu Günlük Fal

Günlük Fal Yengeç Burcu

Ev, aile veya sağlığınızla ilgili yaşanan engellemeler veya aksilikler azalıyor. Düzelmeye başlayan ilişkiler biraz nefes almanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu durağanlaşarak Pazartesi gününden itibaren düzelecek olan Merkür, 3 haftadır iniş çıkışlı devam eden ve iletişim başta olmak üzere, yorucu yansımaları olan aksiliklerin de düzelmesi anlamına geliyor. Yani, üç gün daha bilgisayar, elektrik elektronik aletler, mekanik cihaz veya telefonlara bağlı problem ya da yanlış anlaşılmaları göğüslüyoruz. Ardından, rahat ediyoruz. Doğru iletişimde buluşmak üzere, herkese iyi haftasonları… Niobe Aslı Temel

Günlük Fal Yengeç Burcu Milliyet

Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.

Günlük Fal Yengeç Burcu Sabah

Geçmişlerde kalan bir arkadaşınızdan alacağınız haber, kısa süreliğine de olsa sizi anılarınıza döndürebilir. Yeni durumunuzla ilgili değişen şartlarınızı yeniden gözden geçirmek istemeniz, sizi farklı durumlara hazırlıyor. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında denge kurmaya çalışırken, istemediğiniz kaoslara düşebilirsiniz.

Günlük Fal Yengeç Burcu Vatan

Günün büyük çoğunluğunda keyif alacağınız kiş i ve durumlarla iç içe olacaksınız. Çocuğunuzla da bir arad ayken derin paylaşımlar yap ıp kalite li zaman geçir ebilirsiniz. Akşam planlarından ise beklediğiniz hazzı alamayabilirsiniz.

Günlük Fal Yengeç Burcu Posta

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Günlük Fal Yengeç Burcu Takvim

Bugün ailenizin yardımına ihtiyacınız var. Aşk konusunda ise tutumunuz hiç doğru değil. Onunla ilgili çok fazla düşüyor ve hem kendinizi hem onu boğuyorsunuz.

Günlük fal. 26 Ekim 2014 Pazar Yengeç Burcu Günlük Fal. burcu 26 Ekim 2014 Pazar günlük falı.