Aslan Burcu 2019 Yorumu

Aslan Burcu 2019

Aslan Burcu 2019

Aslan Burcu 2019 Yorumu :

Aslan burcu 2019 yılında Satürn tıpkı geçen yıl olduğu gibi sizi yine etkisine almış durumda. İki yıllık süreçte hayatınızdaki sizi kısıtlayan ve engelleyen sorunların azaldığını görüyor olmalısınız. Zaman zaman sıkıntıların içerisinden çıkamayacağınızı düşünüyordunuz ve aslında gerçekleşen sorunların asıl sebebi de sizin düşüncesiz davranışlarınızdı. Yeni yılda yenilenmeye girmelisiniz. Size fayda sağlamayacak duygu ve düşüncelerinizden uzaklaşmanız gerekiyor. Hayatınız zaten yoluna girmeye başladı.

Aslan burcu, 2019 yılında hayatınızla ilgili konularda sadece sizi ilgilendiren konularla ilgilenmeye çalışmalısınız. Olgunluk göstereceksiniz. Göstereceğiniz olgunluk sadece düşüncenizde değil, hareketlerinizde de gözlemlenecek. Aslan burcu, disiplinli olmalısınız. Umursamazca davrandığınız sürece istediklerinizi elde etmekte de zorlanırsınız. Daha kolay bir yaşantı sürmek tamamen sizin elinizde.

Satürn, 2019 yılının ortalarına doğru burcunuz üzerinde daha da etkili olmaya başlayacak. İkili ilişkiler söz konusu olduğunda daha yapıcı olacaksınız. Aslında bu durum hem sizi hem de karşınızdaki kişiyi fazlasıyla memnun edecektir. Zaman zaman sorunlarla karşılaşacaksınız ancak bunlar üstesinden gelemeyeceğiniz düzeyde olmayacak. Zorluklar sizi yıldırmayacak. Kendinizi daha da güçlü hissedeceksiniz. Geçen yıl gerçekleştirdiğiniz hatalarınızdan ders çıkartmayı başarmalısınız.

Aslan burcu, 2019 yılında iş ve kariyer hayatınız sizin için çok daha önemli olmaya başlayacak. Geçen yıl bu durumun tersine hareket ediyordunuz. Başarıya ulaşmak ve finansal açıdan rahatlamak istiyorsanız, mutlaka üzerinize düşeni en iyi şekilde yapmalısınız. Bu yıl, hedeflerinize büyük ölçüde yaklaşacaksınız. Hayallerinizin gerçeğe dönüşme ihtimali var. Projeleriniz destek görecek. Hayatınıza girecek kişilerden iş konusunda fayda sağlayabilirsiniz.

Tecrübe açısından sizden daha iyi konumda olan kişilere kulak vermeyi bilmelisiniz. Ben bilir, ben yaparım diyerek bir yere ulaşmanızın ne kadar zor olacağını fark etmeniz gerekiyor. 2019 yılında eksik yönlerinizi güçlendirmeye çalışın. İş hayatınıza ve yaptığınız işe daha farklı yaklaşın. Zihinsel olarak güçleneceksiniz. Yaptığınız işle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Bazılarınızın yıl içerisinde terfi alma ihtimali var. Finansal durumunuz da her geçen gün daha iyiye gidecek.

Aslan burcu, geçen yıl aşk ve iş açısından çok fazla sorunla mücadele etmek durumunda kaldınız. Birlikte olduğunuz kişiyle sürekli olarak tartışmalar içerisine giriyor, bir türlü orta yolu bulamıyordunuz. Yaşanan süreci fırtınalı dönem olarak görebilirsiniz. İlişkiniz bu dönemi atlatmayı başardıysa, artık daha da güçlenecek. Partnerinizle birbirinize daha sağlam kenetleneceksiniz. Fırtınalı dönemi atlatmayı başaramadıysanız da, yeni aşklara yelken açacaksınız.

Aslan burcu, 2019 yılında yeni aşk başlangıçlarında çok daha şanslı olacaksınız gibi duruyor. Rüzgar sizin lehinize dönmüş durumda. Bu yıl hayatınıza yeni insanlar girecek ve bazılarıyla duygusal olarak yakınlaşmayı başaracaksınız. Seçeneklerin bol olması, kafanızın karışmasına neden olabilir. Zaman zaman sorunlar yaşanacak ancak bunları çok fazla büyütmemeye çalışın. Sağlam temeller üzerine kurulu olacak birlikteliğe sahip olabilirsiniz. Evli olan kişiler de sürprizle karşılaşacak.

Aslan burcu, 2019 yılı hayatınızın her alanında çok aktif olacağınız bir yıl. Zaman zaman kafanız karışacak, işlerin içinden çıkmayacağınızı düşüneceksiniz ve sizin bu gibi durumlarda zihinsel olarak güçlenmeniz gerekiyor. Yıl içerisinde sağlıklı olmalı, zorluk yaşadığınız zamanlarda da dinlenmelisiniz. Rutin olarak sağlık kontrollerinizi yaptırın. Üzerinize düşeni en iyi şekilde yapar, dinlenir ve size zarar verecek davranışlardan da kaçınırsanız sağlığınız size sıkıntı çıkartmaz. Spor yapın, günlük koşuşturmalarınızda kendinize mola yaratın.

Aslan burcu 2019 yorumu. Aslan burcu 2019 burç yorumu. Aslan Boğa Burcu 2019 burç yorumunuz.

Burcunuza özel günlük fal ve burç yorumları.

Aşk hayatınızın burçlar üzerindeki uyumunu merak mı ediyorsunuz?

Yıldız falında bugün sizi neler bekliyor?

Burçların 2024 yorumları